Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

via

Senność u nastolatka

Polecane posty

Mam problem .Moj syn ma 16 lat. W tym roku rozzpoczal nauke w ogolniaku.Radzi sobie calkiem dobrze alee.... od pazdiernika zrobil sie bardzo ospaly , ma klopoty z koncentracja.Jest niskocisnieniowcem to fakt.Robilam mu badania na morfo,cukier i ob.Wyniki ma ksiazkowe.Narkotykow nie uzywa( mamcia tropiciel trzyma reke na pulsie;) ;) ).Ja jego zle samopoczucie tlumacze wiekiem dojrzewania ale.. moze sie myle?Apetyt ma rowniez normalny.Czy i u Waszych dzieci w tym wieku tez wystepowaly takie objawy?Czy moze ja przesadzam? Poradzcie mi prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ma jakies objawy
niedoczynnosci tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo depresja
moze ma jakieś kłopoty o których nie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ma ze mna dobry kontakt,sporo rozmawia o swoich sprawach..ale kto wie?Moze pomaranczko masz racje?:(Nowa klasa,nowe ,wysokie wymagania w szkole . hmmmm.W kazdym razie dzieki za rady:)Dalyscie mi do myslenia.Moze wytropie jakos te przyczyne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to normalne
ja w nastoletnim wieku byłam okropnie senna. Mogłam leżeć i kimać cały dzień. I nie dlatego, ze byłam leniwa, tylko po prostu dlatego, ze ciagle chciało mi sie spać. Dopiero niedawno mi to minęło, a mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam w tym wieku
moja mama juz sie zastanawiala co ze mna nie tak, bo moglabym wtedy zarabiac na zycie spaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentka
Moj brat mial podobnie- przychodzil ze szkoly i spal, budzil sie na kolacje i mycie i dalej spal, moja mama tez mu robila badania i narkotyki tez odpadaly..a wczesniej byl zywym srebrem to prawdopodobnie ucieczka w sen od zycia realnego, jaka forma lekkiej depresji, wyczerpanie energetyczne organizmu itp sprobuj mu wzmocnic energetyke ziolami, akupuntura itp u specjalisty medycyny chinskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dla mnie
to ANEMIA niedobór zelaza niby nie wygląda to tak strasznie ale ja przez to mialam koszmar mogłam spac 20 h na dobę i byłam cała posiniaczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anemia raczej niee,mial robiona morfologie krwi. Pocieszylyscie mnie troche ,ze taka ospaluchowatosc to dosc czeste zjawisko u mlodziezy.Zrobie mu badania na poziom hormonow tarczycy- juz sie dowiadywalam -kosztuje kolo 20 zeta i kupie lecytyne albo wit.centrum czy witaral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem rok starsza od twojego
syna i myślę, że raczej nie powinnaś się martwić jego sennością. ja sama mam z nią problemy. potrafię przyjść ze szkoły i położyć się spać, potem wstać na kolację, wykąpać się i iść spać dalej. myślę, że wynika to po prostu z przemęczenia. szkoła naprawdę wykańcza: wszyscy nauczyciele uważają, że to właśnie ich przedmiot jest najważniejszy, więc nie mają litości, np. u mnie w lo 5 różnego rodzaju sprawdzianów w tygodniu to minimum. a jeśli do tego dołożyć jeszcze poranne wstawanie i późne powroty do domu (wychodzę, kiedy jeszcze jest ciemno i wracam, jak już jest ciemno) to nie ma co sie dziwić, że mlodzież jest wiecznie zaspana i często bez życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo co kolezanka powyzej. moj wujek lekarz nazwal to krotko \"przemeczenie\" jeszcze tydzien i swieta- moze damy rade ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Wam-mlodziezy.To prawda,ze program szkolny przeladowany.nauczyciele zmeczeni,zle oplacani czasem uczniow traktuja jak piorunochrony dla swych frustracji i wyzywaja sie na Was.Slysze to i znam z opowiesci syna i innych mlodych ludzi.Ech nielekkie to zycie.. nielekiie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos jeszcze
dopisze tu swoja opinie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×