Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mirabelka9999

i co ja mam teraz zrobić??

Polecane posty

i stało się zakochałam się i to kurde w ksiedzu co robić ???? zawsze dla niego byłam jak siostra jak przyjaciołka i zakochałam się co mam teraz robić ??? powiedziec mu o tym nie no nie jestem taka odważna może smsa napisać czy uciekac jak najdalej poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja Cię ponosi
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
zakazany owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja Cię ponosi
sama sobie odpowiedziałaś na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna87
Moim zdaniem powinnasc sprobowac powiedzieciec mu o tym. Nie warto tak ukrywac. Bedziesz sie z tym męczyc i nie bedziesz potrafila tego ukryc. Sprobuj zachaczyc ten temat spotkajac sie czy tez przez sms. Jak ci latwiej. A moze on poczul to samo?? Chyba ze jestes pewna ze on tylko traktuje cie jako przyjaciolke....Zalezy od sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn zawsze traktował mnie jak siostre zawsze przy kłotni walczył i powiedział ze sobie nigdy tego nie wybaczy jak nasze drogi się rozejdą...ale on chyba nie może kochać albo przynajmniej powiedzieć bo to upadek przed samym sobą ...niewiem co mam czynić ....boję się też powiedzieć tak będzie lepiej bo mogę tego całe życie żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna87
Wiesz co trudna sytuacja. Ja jedynie moge powiedziec ci co ja bym zrobila chociaz zrobisz jak Ty uwazasz. Ja mimo wszystko chyba bym sprubowala powiedziec. Najpierw troche nakrecic na tą rozmowe wybadac go a jak bedzie wsyztsko po mysli to poprostu powiedziec. Zobaczysz jego reakcje. Bynajmniej nie bedziesz musiala udawa...a szczerosc jest chyba najwazniejsza;... Z gdugiej strony balabym sie ze moge stracic to co jest teraz ale pomysl....potrafilabys byc dalej taką sama przyjaciolką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze jak powiedziałabym ze go kocham wtedy liczyłabym już tylko na koniec przyjazni...przeszłam z nim tyle radości smutków kłotni i zawsze wychodziliśmy na czyto z każdej opresji ale z takiej niewiem czy wyjdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic. Odkochaj się. Ksiądz dobrodziej;) nawet jak zrzuci sutannę dla Ciebie będzie nadal bezbronny jak dziecko i bez możliwości podjęcia jakiejkolwiek pracy. Hihi, a w ogóle to, gdzie Ty dziewczyno chadzasz, żeby poznać tego wyśnionego ? :D Jak patrzę na ulicach, ilu ciekawych mężczyzn chodzi bez uprzęży, to aż się serce kraje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde był moim przyjacielem niwiedziałam ze bedzie o tako dzisiaj jak jest ....kurde miałam chłopaka ale się nie układało jak poznałam jego zerwałam i ani ten ani tamten ale ten miodzio jest wyśniony tylko zeby ta sutanna była zdjeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów. wiem co mówie. Nawet jeśli on też sięgnie po ten zakazany owoc, to Ty będziesz cierpieć jeszcze bardziej, bo to będzie tylko chwila. Potem zostaniesz z jeszcze większym bólem . zobaczysz, przyjdzie inna, lepsza miłość. A to, przecekaj. przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×