Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help me

Od kiedy wasze dzieci zrezygnowały z 2 drzemek w ciągu dnia?

Polecane posty

Gość help me

Moja córka ma 13 miesięcy i niby spi 2 razy po godzinie ale zauważyłam że coraz dłużej usypia wieczorem (ok.21.30). Jak czasem nie śpi popołudniu to ok. 20 usypia momentalnie. Może już czes zrezygnować z jednego spania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniutek28
witajcie mam ten sam problem moja Ania ma rok usypiałam ja dwa razy dziennie ale teraz próbuje na jeden tylko że cieżko śpi w nocy i o dziesiątej rano jest już padnięta i jak ja uśpień to maksymalnie śpi do trzynastej a później o ósmej nie zdąży zjeść a jucz śpi a w nocy czeto sie budzi macie jakieś rady chętnie poczytam dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me
Moja córka zawsze śpi ok.10 ( obojętnie o której się rano obudzi 0 i po południu ok. 14-15 ae dzis nie spała 2 raz i o 19 30 już poszła spać . więc zastanawiam się czy nie srezygnowac z tej 2 drzemki Mała śpi całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w takiej sytuacji właśnie zrezygnowałam.Gdy spała drugi raz tak ok 15 to potem szła spać o 23...A bez tej drugiej drzemki o 19:) Stopniowo możesz po paręnaście minut odwlekać spanie aż dojdziecie do ok 12 w południe i wtedy mała wytrzyma beż problemu do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me
Kanapka - dzięki .Tak własnie myślę bo naprawdę do tej pory po kąpaniu usypiala momentalnie a od ok. 2 tygodni usypiam ją z 40 minut . A w zadnej ksiażce nie pisze do kiedy dzieci potrzebuja 2 drzemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma 8 miesiecy i spi tyko raz w ciagu dnia-po obiadku o 12,ale na wieczor idzie spac juz o 19.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel99
Mój syn ma 2 lata i śpi w ciągu dnia 2 razy po1,5 godziny , w nocy śpi 11 godzin , usypia o 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgksdhgkhk
moj syn ma 18 m-cy i juz nie ma zadnej drzemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×