Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria ola

mam duża łechtaczke

Polecane posty

Gość xyzet
mzoe pokazesz bo nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria ola
wystaje mi spod warg i dyndla jak chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzet
powies nań klucze, do czegos sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaXoRS
tutej tylko moze pomuc lekkie smyranko po cipeczce ale tak zeby cie nie podniecalo a jak to nie da rady to samo powinno minac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria ola
Jak mój chłopak ssa moją łechtulkę to mówi, że czuje się jakby facetowi robił laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża łechtaczka to ogromny skarb. Ta, którą taką ma jest szczęściarą! Niejedna pani chciałaby mieć dużą, dorodną łechtaczkę. Niestety większość ma małe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria ola
Najbardziej mnie jednak denerwuje, że zasłania mi odbyt i zawsze sobie podczas sranka ją pobrudzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.25
Czy jest wśród was taka, która ma dużą łechtaczkę (oraz wystające wargi i duży biust), jest dziewicą, ma zasady, szanuje się i czeka z oddaniem na tego jedynego, który będzie ją prawdziwie kochał i uczyni z niej najszczęśliwszą kobietę na świecie? Jeśli masz klasę, jesteś młoda i wymagająca, wierzysz w ideały i prawdziwą miłość, podaj mi swoją dłoń, a zaprowadzę Cię do miejsca, o którym zawsze marzyłaś... Jeśli się zawahasz i postanowisz czekać jeszcze na swoje przeznaczenie, weź pod uwagę to, że drugiej takiej okazji być może już nie będzie. Życie jest jedno i jest ono zbyt krótkie, aby pozwalać sobie na błędy pewnego rodzaju... Jeżeli chcesz mnie bliżej poznać, napisz... karo.25@interia.pl P.S. Uwaga dla niedomyślnych: takie wymagania, bo dużo do zaoferowania. Uwaga dla niezainteresowanych: nie wdaję się w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan fan tulipan
ja nie mam łechtaczki i dobrze mi z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksjasojdiojdwid
karo25 ty debilu skonczony wiecej wymagan nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janicka
karo25 położyłam się i prawie zsikałam ze śmiechu... Dla mojej osoby jesteś zbyt nisko, żeby Ci podać dłoń, bo składasz oferty matrymonialne przez internet ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×