Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aj jaj jaj

Zgaga?

Polecane posty

Gość aj jaj jaj

Mam takie pytanko: jak leczyc naturalnymi sposobani zgage?:) Postanowilem przez swieta powalczyc troszke ze swoim metabolizmem (185cm i 63kg) i przytyc przez swieta. 3 dni praktycznie tylko jadlem i siedzialem w domu. Niestety wczoraj w nocy po jakiejs godzinie snu przebudzilem sie ze strasznm pieczeniem krtani i caly bylem spocony - dorwala mnie zgaga;/ wstalem i probowalem jakimis domowymi sposobami ja usmierzyc - padlo na mleko i w sumie bdobrze pomoglo. Moje pytanie - czy sa jakies inne metody leczenia zgagi?? a tak przy okazji to czym mozna sie 'wzmocnic'? chodzi mi o pekajace zylki w nosie (dzis mialem takie cos na dworze na mrozie, zdarzylo mi sie takze przy suchym powietrzu) - czyli znikome ilosci krwi w nosie, no ale jednak przy przecieraniu pojawia sie czerwona substancja:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A cóz Ty mozesz
akupresurka prosze i proszkiem zasadowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zgagę woda Zuber
a na pękające naczynka witamina C i odpowiedni krem do twarzy, pytaj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie witamina c tylko rutinosco
nie przajadać się, przejadłes się to miałeś zgagę. Tego się nie "leczy", najlepiej possać specjalne tabletki zobojętniające typu rennie, mallox itp. Na naczynka teoretycznie rutyna czyli rutinoscrobiny, cerutiny itd. skutczność wątpliwa a jeżeli powodem jest suche powietrze to nawilżać. mokry ręcznik na kaloryfer albo rozpylaczem przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zgagae
polecam zimne mleko z lodówki.Pomaga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A cóz Ty mozesz
to nie reni polecasz tylko proszek zasadowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka prośba!!! Piszę pracę na temat dolegliwości żołądkowych. Osoby, które znajdą chwilę czasu, żeby porozmawiać, bardzo proszę o kontakt na nr gg 8892066. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×