Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupił ktoś

oczyszczacz parowy-warto kupić?

Polecane posty

Gość kupił ktoś

reklamują taki steam genie albo inne podobne na allegro sporo tańsze, warto kupić takie urządzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Drypcia
No dobra , a czy to cos czyści tez dywany z wszelkich plam? Bo jak tak , to ja kupię sobnie na raty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupił ktoś
miałam na myśli raczej takie urządzenie w kształcie dzbanka, do podłogi raczej się nie nadaje, a jeśli chodzi o ten mop do podłogi to czytałam że dywanu nie wypierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to się dokładnie nazywa? czego szukać na allegro? też bym chciałą żeby chociaż trochę dywan wyczyściło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam coś w tym stylu, tylko kiedyś było to tańsze (no ale żółty plastik), mój kosztował około 70 zł http://www.allegro.pl/item287280757_oczyszczacz_parowy_1300w_urzadzenie_na_pare_3_bary.html a co do dywanów, to jest podobno jakiś proszek Vanisha (chyba tak się pisze) do dywanów, wcierasz szczotką w dywan, czekasz 20 minut i odkurzasz. Kumpela mówiła, że rewelacyjny, ja jeszcze nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie ja mam prawie identyczny i też jakiejś firmy \"no name\". Jest znakomity do czyszczenia łazienki, okien, kuchni. Jeżeli chodzi o tapicerkę, to u mnie się nie sprawdził, tzn. odświeżył ją na pewno, ale ale stare plamy pozostały. Jednak mimo wszystko polecam, sprawdza się rewelacyjnie ogólnie rzecz biorąc przy tłuszczu i kamieniu (np. prysznic). ufff ale zrobiłam akcję reklamową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak763
Nie wiem jak steam genie, ale ja kupiłam aqua laser [ten oczyszczacz parowy do podłóg].. Nie jestem zadowolona i naprawde odradzam. Do dywanów sie nie nadaje zupełnie, ja dolewam środka do odkurzaczy piorących mimo że nie powinnam.. Badziewie, odradzam, odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak763
aaa i jeszcze jak polałam dywan ludwikiem do naczyń to nawet Ludwika nie potrafił usunąć...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak763
Ale po co mówią że działa na dywany skoro tak nie jest?!... Ja nie chce rozmiękczać plam, chce je usuwać! Tu każdy wyraża swoje opinie. Jeśli ktoś chce tym wyczyścić dywan to powodzenia, zejdzie mu jakiś tydzień [jeśli wogóle da radę].. Aa a na podłogę wylewa tyle tej pary że schnie 1 godzine!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że jak się kupi dobry oczyszczacz parowy, to doskonale spełnia on swoje zadanie. Nie ma co się oszukiwać, inwestycja w takie urządzenie to oszczędność, przede wszystkim na środkach czyszczących - jak ma się to urządzenie, to wszelkiego rodzaju płyny itp. są już w zasadzie zbędne. Widziałam coś takiego na magicznej planecie i jak porównałam cenę tego urządzenia z kwota jaka przeznaczam na środki myjące, to wyszło mi, że właściwie po 2 miesiącach coś takiego se zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam swego czasu takie urządzenie w selgrosie, bardzo dobre do czyszczenia blatów kuchennych i zatłuszczonych płytek w kuchni natomiast z zakamienionymi płytkami w łazience i kabiną prysznicową nie bardzo sobie radzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwwwe
na allegro są oczyszczacze clatronic za około 70 zł, szukam opinii na temat tego urządzenia, albo porady co kupić, żeby nie szorować na kolanach fug w kaflekach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZKA830707
hej shida, dawno kupywalas go w biedronce? bo jakos tanio, bym sie skusila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poritoro
Osobiście myślę, że oczyszczasz powietrza to dobry wybór, jeżeli kto chcę zadbać o to, aby w domu było przytulenie i żeby po prostu dobrze się prezentował. Co do wyboru, to jest ich od zatrzęsienia, ja jednak ze swojej strony poleciłbym ten: http://klima-sklep.pl/21-oczyszczacze-powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to było takie super rozwiązanie, to wszystkie ekipy sprzątające używałyby sprzętu tego typu... osobiście nie widziałam by babeczki z Błyszczy korzystały z tego sprzętu, radzą sobie rewelacyjnie bez tego rodzaju udziwnień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszukał w klimatsklepie.pl - co do jakości to nie wiem, natomiast mogę C***owiedzieć, że koleżanka używa od nich osuszacza powietrza i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikazawadzkia
Hej, jeśli chodzi o oczyszczacze to ja polecam http://klima-sklep.pl/21-oczyszczacze-powietrza duży wybór, i atrakcyjne ceny :) Poleciłam go swojej rodzinie, znajomym i jeszcze nikt się nie zawiódł, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robb_starkt
Hej. My używamy w firmie urządzeń polskiej firmy Tech Pure ( www.techpure.pl ). Dobry system, wykorzystuje wodę zdemineralizowaną, przez co nie trzeba używać chemikaliów, żeby był dobry efekt czyszczenia. Świetnie sprawdza się przy szkle, czy metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×