Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały 162

Jestem niski i nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość xXXXXXXxxd
lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaS pseudo Zdzichu
Jarosław - weź sie ogarnij ja mam 184, wygląd niezły... i jak kazdy - jakiś problem by sie znalazł w każdym razie chciałem jedynie zacytować pewne powiedzenie: 'Jak jest kobieta ładna, to facet sobie resztę jej zalet sam wymyśli... ' przemyślcie panowie / chlopcy .. bo coś w tym jest ;) pozdro małych, średnich i dużych jesteśmy przynajmniej równi wobec prawa ( tu akurat rządzi kasa hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus*
Moj misiaczek ma 21 lat i 161 wzrostu wiec raczej wiecej nie urosnie ja mam 166 no i co z tego???to nie wazne,nie obchodzi mnie to ze jest troche nizszy odemnie,bo to nie jest najwazniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucaaaa
Hehehe...to rzeczywiście misiaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula....
Ja mam 180 i jakoś chlopcy się za mną oglądają.....a chłopcy którzy nazywają mnie tyczką czy coś w tym stylu są debilami......są to zazwyczaj kurduple którzy mi zazdroszczą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jepca
sama jesteś debilką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satanistlady
Ja mam 172, a moj chłopak ma 170 a wiec jest troche wyzszy - gratuluję, czego uczą teraz w szkołach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttrd
na pewno nie matematyki heheheha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał093
Ja za tydzien koncze 16 lat.Mam tylko 165Wkurza mnie to bo czesto słysze jako takie dożeranie ze strony ludzi,no ale coż.Ale na powodzenie nie narzekam,troche mi źle z tym ze jestem niski.Ale dla mnie to nic takiego i jak ktos krytykuje niskich facetów a sam jest wysoki to debil itp.Np mi sie nie podobaja dziewczyny co maja po 180 raczej takie w granicach 170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cl
Bo takie jest nasz społeczeństwo, w wiekszości sie sobie podobamy ale czaimy sie 2 lata zanim sie weźmiemy do roboty i w efekcie 50% społeczeństwa to single...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala11102
Ja tez jestem malutka mam 155 cm ale to jakoś nie przeszkadza kolesiom zazwyczaj oglądają sie za mną tacy po 190 jacyś przypakowani owszem można sie czuc bezpiecznie przy takim ale ja wole niższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istvan
temat już wygasł, ale mimo wszystko łączę się z Wami w bólu chłopaki :( Mam 18 lat i tylko 167 cm wzrostu. Wyglądam jak ciota, bo jestem też chudy...takiego żadna dziewczyna nie będzie chciała...nic tylko się załamać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaah
człowieku większość 12 latek jest od ciebie wyższa no i pewnie mądrzejsza bo jak byś był choć trochę mądry nie pisał byś tego na forum moja rada taka zalej se robaka nie wiem no żal mi cie wogule że się tacy rodzą takie typowe wypierdki można ich butem zgnieść 162 karzełku jeden idż sie utop haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaa
Naprawdę takie jest moje zdanie widocznie się ojciec z matka nie przyłożył i wyszło takie ni to baba ni to facet jaja se obetnij wywierć dziurę może jakoś nie poznają żeś facet hahaha pewnie z penisa i tak pożytku nie ma oprucz sikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4ujir
Aśka masz racje lubie wysokie dziewczyny a ci co cię nazywają tyczką dokładnie ci zazdroszczą traktuj ich jak ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłiti
Ja mam 174-175 cm no i chuj :D (17,5 lat), jakoś żyję, choć przyznam, że ten niski wzrost też mnie wkurza i do tych 180 cm chciałbym jednak "dojść". Cóż, jedyne, co mogę robić, to długo spać (a to akurat lubię :D) i pić codziennie kakao (to też lubię i robię :D) a jak nie urosnę no to trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłiti
Zrobiłem dokładny pomiar i mam 175,5 cm. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimo
A ja mam mimo wszystko mam powodzenie u dziewczyn, ponieważ od jakiegoś roku zacząłem wierzyć w siebie. Tak poza tym to mam 180 cm wzrostu jestem szczupły i mam średnio długie brązowe kręcone włosy. Nie przejmuj się mężczyzna rośnie do 21 roku życia. Mój wujek rósł jescze w wojsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaaaa
Witam w tym temacie. Mam 14 lat i mam 147cm :( Dziewczynę miałem,ale szybko mnie rzuciła ze względu na wzrost. Też ze mnie się śmieją,nabijają ale mam brata rok starszego zo ma 174cm i on jakoś se radzi. Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartofelek-kurdupelek
Ja mam dwadzieścia lat i metr pięćdziesiąt wzrostu. Dziewczyny traktują mnie najwyżej jak przyjaciela, dla każdej jestem jedynie "uroczy". Nie rozumiem czemu utarł się stareotyp że wysoki mężczyzna jest sexy a niski to kompletna żenada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
To jakieś instynkty z czasów jaskiniowych, kiedy wysoki facet był lepszy - bo silniejszy, i mógł obronić kobiete skuteczniej np. przed dzikim zwierzem, itp. Teraz to nie ma takiego znaczenia, ale pozostało w świadomości. Ale zawsze możesz zbierac wydłużanie metoda ilizarowa, jak jesteś młody, to się opłaca jeszcze ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czym się przejmujesz. Widziałam parę dni temu na ulicy parę, gdzie laska miała conajmniej metr dziewięćdziesiąt wzrostu, a koleś, z którym szła za rękę, tak z metr sześćdziesiąt. Skoro on sobie znalazł laskę, to ty też znajdziesz. Musisz tylko pomyśleć o jakichś swoich innych atutach, którymi zwrócisz na siebie uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEH
mam 172 cm wzrostu jestem kurdupelek jestem zlewany przegrałem zycie... nie mam dziewczyny mam 19 lat ale za to mam mnóstwo czasu na picie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 173 MIŁEGO CZYTANIA 173
sorry ale mam kompleksy z tego powodu i to jak cho**ra...znaczy sie miałem teraz to leje na tooo nie mam dziewczyny nigdy nie miałem co wiecej nigdy sie nie całowałem ale to nie znaczy ze koniec pracuje,aktywnie spedzam czas a w wieczory gram w najnowsze gry na ps3 lub xboxsie 360 slim (mam kasy bo nie mam na szczescie okazji na zadną dziewczyne wydawac takze moge miec najnowsze gry jejciu do tego piffcio i bajka) jestem fanem seri GOD OF WAR i czekam na 4 odsłone tej czesci z playstation to rozpala mnie do ZYCIA (SUPER GRA CHYBA NIE SPAŁEM PRZEZ 3 noce a palce to plastrami musiałem zaklejac) SZCZERZE sram na dziewczyny one mnie nie zauwazaja wiec ja to samo robie i nie ma co sie martwiec serio wole w weekendy pograc z przyjaciółmi przy browarkach i pizze se zamówic niz byc pieskiem na skinienie jeszcze 3 lata temu nie dawało mi to zasnac treaz mam zajebiaszczy TV playka jest super!!! xboxsa mam ze wzgledu na gry które nie wychodza na PLAYKE >Gear of War,fable i Forze,halo *mam 23 lata 173cm wzrostu inne wymiary tez mało imponujace ALE SPEŁNIAM SIE W INNY SPOSÓB i wam tez radze bo na kobiete to nie liczcie przy wzroscie mniej niz 175 lubie gotowac chodze na siłownie jestem normalnym człowiekiem uwielbiam towarzystwo innych ludzi (pub klub DISCO) lecz ze wzgledu na wzrost jestem nienormalnym(aseksualnym) dla kobiet jestem ich kumplem i to mi na dzien dzisiejszy wystarczy zupełnie serio pogodziłem sie z tym na nic wiecej nie oczekuje, poznam jakas miła dziewczyne mówie sobie w duchu ok spoko nawet nic dalej nie zarywam bo wiem o co chodzi DZIEWCZYNY POWOLI ROBIA SIE PRZEREKLAMOWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 173 MIŁEGO CZYTANIA 173
aha i chciałem dodac ze mam doskonały kontakt z kobietami... z wieloma pisze rozmawiam na codzien lecz jestem kumplem i dobre to niz nic... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 173 MIŁEGO CZYTANIA 173
zreszta nawet nie chciałbym sie umawiac na te całe ,,randki,, potem nawet wstyd dalej cos robic (imponujace rozmiary hehehe) dobrze jest jak jest i dobrze ze red tube jest jest oooo jessss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
ja mam 160 wzrostu a mam 19 lat :) i mam faceta 182cm ma wzrostu, i jestesmy szczesliwi i wzrost ani wiek nie ma znaczenia:) ja zawsze mialam kompleksy ze jestem niska a teraz to dla mnie atut:) male jest piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 173
Wzrost dla kobiety nie jest wyznacznikiem atrakcyjnosci oczywiscie w pewnych granicach ;D jeszcze nigdy nie oceniałem wygladu kobiety po wzroscie co wiecej uwazam ze te nizsze sa bardziej atrakcyjniejsze i takie bardziej słodziutkie ;*oczywiscie kwestia gustu choc pewnie wiekszosc sie ze mna zgodzi ale nie o tym miałem pisac.... wzrost FACETA jest jednym z głównych wyznaczników atrakcyjnosci i nie ma co sie spierac z dwojga facetów zawsze ten fajniejszy bedzie wyzszy choc wiadomo zdazaja sie odstepstwa od regóły... na pierwszy rzut oka +10 do podrywu ma facet wyzszy który miał szczescie otrzymujac dobre geny wiekszosc kobiet wogóle nie dopuszcza do rozmowy niskich i nie mówcie ze tak nie jest... aby cos zaiskrzyło no to trzeba porozmawiac ale wiekszosc ma cie w du**ie reasumujac>>> mój wzrost i moja atrakcyjnosc oraz powodzenie zarazem mozna porównac do zwierzątka jakim jest paw..TAK WŁASNIE PAW ! paw bez ogona jest gówno wartł i tyle... i nic nie wyrwie w swiecie zwierzat:P:P:P dorodny paw (podrywacz) ma piekny ogon którym wabi płec przeciwną( oczywiscie nie tylko płec przeciwna jak juz wczesniej wspomniałem zdazaja sie wyjatki ale tego zglebiac nie bede hihihi) dorodny mezszczyzna ma 180 wzrostu i pomijajac kwestie powodzenia ma cos takiego co mu zazdroszcze... moze sobie kupic ciuchy jakie chce nie musi skracac spodni co ja heh musze bardzo przestrzegac chciałbym sobie kupic takie spodnie skejtowskie ale no prosze zal bogato by na mnie lezały KIESZENIE DO KOLAN co to za mezszczyzna co nawet zarówke ciezko mu wkrecic z krzesełkiem bo nie moze siegnac ah szkoda słów :P jestem pawiem bez wabiacego pieknego ogona tak własnie postrzegaja mnie kobiety...dziekuje dowidzenia dobranoc;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 173
...nie wygad lecz osobowosc iiiii WŁASNIE DZIEKI SWOJEJ OSOBOWOSCI I CHARAKTERZE MOGE ZOSTAC KUMPLEM DLA DANEJ KOBIETY bez atrakcyjnosci fizycznej (wabika) jestem własnie dzieki tym cechą przyjacielem ? noom kims takim z kim sie fajnie spedza czas ale sie z nim nie kocha :P;P:P od tego sa pawie z ogonami... dla tego pawie bez ogonów maja GRY i inne formy spedzania czasu :D:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×