Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Impressia

Operacja powiek!!!!! PILNE!!!!!

Polecane posty

Gość Agata

Ja usuwałam nadmiar skóry z powiek górnych, bo bardzo mi opadała na oczy. Po pierwsze nie ładnie to wyglądało ,a jeszcze pogarszało mój wzrok. Ciesze się , ze zrobiłam zabieg bo teraz widzę lepiej i lepiej wyglądam. Zabieg robiła mi  dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A ja szukam kogoś kto jest dobry w operacjach powiek dolnych tzn. tzw. malar bags. To nie jest prosty zabieg więc szukam kogoś z dużym doświadczeniem. Może ktoś mógłby polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikita77

Jeśli chodzi o operację chirurgiczną powiek to osobiście mogę polecić Moją Estetykę w Rzeszowie. Osobiście przechodziłam u nich ten zabieg i jestem bardzo zadowolona. Efekty widoczne już po jednym zabiegu i to w bardzo krótkim odstępie czasu. Profesjonalne podejście sprawiło że nie było się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

Polecam klinikę Vizago w Gdańsku i dr Agnieszkę Jaszczuk-Maciejewską. Profesjonalizm i wyczucie estetyki na najwyższym poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Wczoraj mialam zabieg usuniecia nadmiaru powieki gornej. Zabieg przeprowadzal mi dr.Pawlicki z Wroclawia,cudowny mily czlowiek z takimi tez rekoma. Kobiety nie bojcie sie tego zabiegu ,jezeli ktoras robila kwas czy botox to znieczulenie czuje sie tylko takie uklucie igla.WYCIECIE I SZYCIE NIC NIE BOLALO. Jestem pierwsza noc po zabiegu i nie mam siniakow jedynie spuchniete gorne powieki ,ale to wiadomo.Za tydzien sciagniecie szwow i napisze jak wygladam.Lekow przeciwbolowych po zabiegu nie musialam brac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Moja skóra powiek bardzo się naciągneła i opadała mi na oczy co powodowało pogarszanie się mojego wzroku. Dzięki zabiegowi plastyki powieki górnej nadmair skróry został mi usunięty i dużo lepiej widze oraz wygladam. Zabieg wykonywałam w Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/  i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłam zabieg plastyki powiek górnych i mogę ci polecić szpital Orthos w Komorowicach 🙂 Moim zdanie zrobili tam świetną robotę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella34

Jedz do dr Osucha do Warszawskiej kliniki Dr Osuch Clinic, zabieg nie boli, znieczulenie masz jak u dentysty, ale sam zabieg króciutko trwa . ja wiem chyba ze wszystkim z 45 minut to trwało. Ale polecam nie dośc że wyglądam lepiej i to odmłodniałam kilka ładnych lat to i lepiej widze https://drosuch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga

Mam nadzieję ,że się nikt nie nabierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastanianka

Powieki przed zabiegiem miałam opadnięte na tyle, że wyglądałam na wiecznie zmęczoną i zamuloną co jednak przeszkadzało mi w życiu codziennym. Za namową koleżanki zrobiłam zabieg w klinice Knack Clinic gdzie mają nowoczesny sprzęt i przeszkolony personel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 43

Wybieram się do dr Osuch na lifting powiek 

polecacie, proszę o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

śmiało polecam klinikę Orthos pod Wrocławiem, miałam tam zabieg i jestem zachwycona efektami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam zabieg korekcji powiek. Ogónie bardzo się bałam ale nie było tak źle. Dolegliwości bólowe kontrolowane za pomocą środków przeciwbólowych występują bezpośrednio po zabiegu i w ciągu kilku kolejnych dni. Mogą się one nasilać w pewnym stopniu przy wzmożonej aktywności ruchowej i wymagać doustnych leków przeciwbólowych przez następnych kilka tygodni. 

U mnie jednak wszystko się bardzo szybko wygoiło. Zabieg miałam wykonywany w tej klinice w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/blefaroplastyka/

Edytowano przez maxlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Robiłam miesiąc temu zabieg plastyki powiek, miałam bardzo opadające , skóra z wiekiem się naciąga i stała się mniej elastyczna. Dzięki zabiegowi wyglądam teraz dużo lepiej i bardziej mnie to odmłodziło. Zabieg robiłam mi dr Mielnik-Mierzwińska z Krakowa  I polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia

Ja miałam problem z jedną opadającą powieką, którą skorygował mi dr Pabiańczyk. Jestem z efektów bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia

Ja miałam problem z jedną opadającą powieką, którą skorygował mi dr Pabiańczyk. Jestem z efektów bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorda

Miałam opadająca powiekę, pewnie dalej bagatelizowała bym to gdyby nie fakt, że coraz bardziej mi to przeszkadzało, miałam juz zaburzone widzenie. szukałam kliniki gdzie można zoperowac powieki, znalazłam niedaleko w Warszawie klinike Dr Osuch Clinic, dr Osuch ma bardzo dobre opinie. Zaryzykowłam i to był strzał w dziesiątką. Wspaniały chirurg plastyczny, klinika niezwykle nowoczesna, miły personel. Szybko poszło, obyło się bez bólu. No i w końcu wyglądam i widze jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barburka

Gabinet Moja Estetyka w Rzeszowie z całą sumiennością polecam. Sama poddałam się takiemu zabiegowi ponieważ miałam okropne worki pod oczami i wyglądałam jak bym miała z 15 czy nawet 20 lat więcej. Zabieg może jest kosztowny ale efekt zadowalający. Polecam bo szkoda czasu żeby nie cieszyć się swoim pięknym i zdrowym wyglądem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Również miałam problem z opadniętymi powiekami. Po kilku spotkaniach zdecydowałam się na blefaroplastylę czyli zabieg na opadające powieki. Wykonałam go w Krakowie u Marty Raczkowskiej Muraszko i jestem bardzo zadowolona z rezultatów zabiegu. Co mnie najbardziej zdziwiło po zabiegu to lepsze pole widzenia, nie spodziewałam się takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Natalio

Nie ściemniaj  z tym polem widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmis

no taka prawda, ja też już tak miałam, że gorzej widzieć zaczęłam. Prawde pisze dziewczyna.

u mnie opadająca powieka górna, zabieg wykonywałam u dr Osucha w Dr Osuch CLinic, szybko, bezboleśnie. Ładnie się zagoiło, po tyg juz szwy miałam ściągnięte. Precyzyjna, niewidoczny niemal szew więc żadna blizna mnie nie szpeci. A o kilka lat młodzie wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczkovva

Mam opadające powieki, niestety zmagałam się z tym długo. W końcu zdecydowałam się na zabieg, po cholerę się męczyć? Polecam Radzikowska Clinic na Domaniewskiej w Warszawie, pani doktor wspaniale podeszła do sprawy i bardzo mi pomogła. Początkowo czułam tylko lekki dyskomfort, no i moje oczy nie były najpiękniejsze, ale szybko przestałam odczuwać skutki zabiegu, teraz wreszcie mam normalne powieki, które mogę pomalować i chwalić się kolorem oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

STOP REKLAMOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakoś trzeba trafić na dobrego specjalistę. Więc moim zdaniem dobrze, że kobiety polecają sobie miejsca. Zawsze można porównać oferty i wybrać coś dla siebie. Jeśli chodzi o korektę powiek to w Gdyni jest klinika z doświadczeniem. Derm-Estetyka. Przeprowadzili wiele takich zabiegów, z powodzeniem. Zresztą wystarczy poczytać opinie.

Tutaj ich adres: Derm Estetyka: ul. Stefana Batorego 7/35, Gdynia

I więcej informacji o zabiegu: https://derm-estetyka.pl/plastyka-powiek-lifting-powiek-101.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza

Moja Mama miała korygowane powieki u dr Boligłowy w Krakowie i czuje się z nowym wizerunkiem znacznie lepiej - zresztą wygląda bajecznie. Polecam serdecznie każdemu kto ma takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska

Ja miałam korektę u dr Knakiewicza z KNACK CLINIC we Wrocławiu. Świetnie się spisał, blizny są niewidoczne, powieki ładnie wyglądają, mam co malować w końcu, bo wcześniej nawet make up nie pomagał i nic nie było widać, a teraz jest super, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gold Clinic – tam mi pomogli. Wreszcie nie mam zamkniętego oka, a normalnie nim widzę. Mogę się z dumą malować, cieszyć nowym wyglądem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawkar

Nie rób operacji. To nie jest metoda.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam udać się na blefaroplastykę do chirurga plastycznego Marty Raczkowskiej Muraszko w Krakowie jest to naprawdę świetna specjalistka. Ja udałam się na zabieg i naprawdę polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2019 o 19:39, Gość aga36 napisał:

a czy ktoś posiada jakieś zdjęcia przed, bezpośrednio po i z efektem końcowym ?

Witam, rowniez stoja przed decyzja, czy ktos podzielil się zdjęciami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×