Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szalonasia

Jaki sport uprawiacie regularnie? Jaki polecacie?

Polecane posty

Gość gość hanka
ja pobieram ćwiczenia fitness z filefox.pl:) tak się odchudzam:) co jakieś 2/3 dni sobie ćwiczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
pływanie,a jak nie potrafisz to aqua aerobic. ja chodzę na basen 3-4 x w tygodniu na 45-90 min,poza tym zostałam niedzielnym kierowcą bo przesiadłam się na rower. A pływać nauczysz sie w dwa trzy dni ,to nie rolki czy łyzwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk31
Ja chodzę na siłownię do Saturn Fitness na Bielanach i trenuję jak najwięcej partii mięśni tak jak Ci co trenują crossfit bo nie mogę się zdecydować czy dodać do tego jeszcze crossfit czy sztuki walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobry początek polecam kurs nordic walkingu od http://www.nordwalk.pl/ Nie jest to sport mocno wyczerpujący, mam po nim energię na wszystko, a kondycja rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosiawm
Od 5 lat cwicze boks tajski, po mojej wizycie w Tajlandii - zakochalam sie w Muay Thai. Mieszkam we Wroclawiu i uwazam, ze jest tutaj najlepsza szkola tej sztuki walki. Polecam kazdemu, kto kocha adrenaline i sztuki walki jednoczesnie http://www.wergi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim! Piszę właśnie pracę licencjacką i jeżeli znalazłybyście chwilkę czasu i chęci na wypełnienie byłabym przeogromnie wdzięczna. Bardzo pomoże mi to w badaniach na temat fitness'u u kobiet aktywnych zawodowo. Z góry dziękuję i trzymajcie się ciepło! :) www.ankietka.pl/ankieta/187943/fitness-jako-forma-rekreacji-ruchowej-kobiet-aktywnych-zawodowo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że Ci się nie che, bo to nie jest urządzenie, na którym byłoby wygodnie i chciałoby się ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam taniec, trenowałam kiedyś przez kilka lat, świetna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja polecam kettlebells bo człowiek się prostuje i szybko zyskuje siłę, a przy tym nie wygląda jak napompowany ogr. Warsawtrainer.pl na Ursynowie w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma swoje, a ja lubie biegać i lubie brać udział w imprezach sportowych, za atmosferę i pokonywanie siebie. teraz czekam na Letni Bieg Piastów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej chwili regularnie tylko biegam ćwiczenia też, ale zrywami, zmieniłam prace i muszę sie dostroić na nowo do nowych warunków i godzin, to trochę trwa, poza tym dobijają mnie upały :/ mam nadzieję, że w tym tygodniu się ogarnę i zacznę znowu ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pływam na kajakach. aczkolwiek z tego co widzę moje koleżanki wybierają raczej fitness czy bieganie ;). zaczęło się od tego jak w wieku 5 lat mój tata zabrał mnie na spływ kajakowy. teraz sama zaczynam wkręcać w to swojego syna i mam nadzieję że złapie bakcyla. ogólnie każdemu polecam ten sport. mocno ćwiczy charakter i można przy nim zachować ładną sylwetkę (tak, tak właśnie że tak). jeżeli ktoś chciałby zacząć to w tym miejscu można znaleźć wiele potrzebnych rzeczy na kajaki www.kajakcentrum.pl. pierwszy spływ to zawsze największe emocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bieganiu najważniejszą kwestią są oczywiście buty biegowe. Nie da się na dłuższą metę trenować bieganie jeżeli ma się nieodpowiednie buty. Po miesiącu lub nawet szybciej pojawią się pierwsze dolegliwości i kontuzje. New Balance ma dobre buty biegowe dla osób, które mają różny rodzaj stopy: pronującą lub supinującą. Myślę, że te parametry powinny być pierwsze w doborze butów do stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bieganie , dzięki niemu schudłem około 20 kg , świetnie się czuję i teraz nie wyobrażam sobie życia bez biegania . Oczywiście do biegania polecam dobre buty - moja dziewczyna pracuje w eastend,pl - mają spory wybór . Teraz mają tam kod rabatowy "SUPER20" na modele nieprzecenione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sport, który lubie i uprawiam, to bieganie i mogę szczerze to polecić. Sama przyjemność wziąć udział w biegu niepodległości pko bp 11 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Crossfit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie40stka
Crossfit. Chodzę od paru miesięcy, grupa początkowa. 2xtyg. Krew, pot i łzy. Ale samopoczuczucie super!!! Poznałam dużo fajnych ludzi. Ładnie się wyrzeźbiłam. Schudłam. Zawsze byłam blisko sprtu ale dom, dzieci...i zapomniałam troszkę o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie. Wyjście z domu i po prostu bieg przed siebie. Pokonywanie własnych slabości. Kiedyś nie przebiegłam 5 km, teraz przygotowuję się do 9. PKO Poznań Półmaraton w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę na kickboxing w Warszawie do akademii walki i z jednej strony ładnie sie pracuje nad ciałem z drugiej mam jednak takie poczucie że mogę się tam wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gortes
Trzymajcie tutaj - http://tri-magic.pl/pl/c/Stroje-triathlonowe/4 Triatlon jest modny, ale to żadna nowość - tak jest od kilku lat, problem w tym, że jednak uzyskiwanie jakichkolwiek sensownych wyników wymaga najpierw stosownego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bez dwóch zdań oddałam swój wolny czas bieganiu. A na nocnym wrocław półmaratonie mam zamiar zrobić życiówkę. to już 18 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×