Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szalonasia

Jaki sport uprawiacie regularnie? Jaki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Siedzenie dupą na motocyklu to sport hahahaha będziesz miała płaskodupie i przypakowane przedramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie niedawno przekonałam do treningu personalnego. Koleżanka poleciła mi http://www.elitesportfood.pl/#onas - oni oferują własnie treningi i suplementację. Świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka_gorzalka
rower!! jest ciekawie (jezdzisz po jakims terenie i zmieniaja ci sie widoczki, nie to co na silowni :P), wydatek jednorazowy, schudlam juz sporo i mam coraz bardziej jedrne cialo. a w sumie nie wpadlam na to sama, tylko maz mi kupil Indiane i troche bylo glupio nie korzystac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie :) ale też dobrą opcją jest piłka nożna, ja uczęszczam do tego klubu http://akademiatechniki.com.pl/ to jest dobry sposób na zgubienie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Ja biegam i jeżdżę na rowerze a ponieważ idzie wiosna i zaczyna się sezon to mam do Was pytanie o pewne okulary. Ostatnio głośno w internecie zrobiło się o specjalnych okularach o nazwie Duatlon marki Ver Sport. Mają naprawdę świetne opinie, zastosowano w nich podwójny fotochrom dzięki czemu dopasowują się do każdych warunków pogodowych i są super lekkie. Mają też możliwość wczepienia wkładek korekcyjnych dla osób z wadą wzroku. Mam zamiar sobie takie sprawić ale najpierw chciałbym zapytać Was czy ich używacie. Będę wdzięczny za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj tutaj: http://www.akademiawalki.com/ mają nie tylko sporty walki ale też fitness i siłownie więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja chodzę do nich i od razu polepszyło mi się samopoczucie, a i boczki powoli znikają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie karnetu na siłownie wraz ze wsparciem trenera personalnego. Dodatkowo warto zainwestować w odpowiedni suplement. Osobiście miałem okazje stosować largomass, który wspierał moją gospodarkę podczas intensywnych treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;), mozliwosc zakupienia planów bezposrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje zdrowy środek wspierający wzrost masy mięśniowej, a mianowicie largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja regularnie biegam :) Miałam zacząć sezon w kwietniu, ale pogoda jest okropna i w tym miesiącu wyszłam tylko kilka razy pobiegać, ale w maju będzie lepiej :D Kupiłam sobie nawet magnez, żeby lepiej regenerować się po ćwiczeniach, ale nie taki w tabletkach, a w granulkach, jest z doppelherza. Znam go, bo w tamtym roku na biegu Niepodległości dostałam próbkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam trening animal flow - możesz go robić w domu jeśli maż dużo miejsca - fajna sprawa i naprawdę wzmacnia. Oprócz tego bieg 2-3 razy w tygodniu albo jakaś inna aktywność i będzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomiska
A a uwelbiam bieganie i to moim zdaniem najlepszy sport... Odstresowuje, poprawia krążenie, wydolność... Ostatnio najlepszy czas udało mi się osiągnąć na ONICO Półmaraton Gdynia - świetnie przygotowany półmataron w 3 mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza aktywność fizyczna tylko na zewnątrz, bez względu na pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka_ka
Co poczne, bylam grubaska. Wazylem 120 kg. Obrzeralam sie kebabami, pizza, pilam 3 litry coli dziennie, slodycze? 2 tabliczki czekolady. To jest przykre i jest mi z tym glupio, ale tak bylo. Nie wiedzialam co mam zrobic. Sport? OK. Ale jaki? Skad mialam wiedziec co przyniesie pozytywny efekt? Dieta? NIe znam sie. Moja mama wyczytala w internecie i testach genetycznych iGenesis. Ze niby po nich bedzie wiadomo jaki sport mam uprawiac, co jesc, a czego nie. Na poczatku bylam sceptycznie nastawiona. No bo sorry...to glupie! Na pierwszy rzut ok. Mama byla uprata. Wydala na te testy troche kasy, ale dzieki niej waze 55kg, mam chlopaka, adoratorow, nowa prace, zmienilam sie. w tych testach iGenesis jest kilka modulow. m.in. sport. I wiem, ze mam swietne predyspozycje do plywania i biegania, a silowych cwiczen nie moge (silka odpada). Takze nie krepujcie sie laski. Sprobujcie tego testu. Ja robilam go u doktor Beaty Dethloff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaWarszawa
@alinka_ka - dzieki za super porade. Wlasnie mialam watpliwosci do niektorych rzeczy. TEraz już wiem mniej więcej co mam zrobić. W ogóle jestem w wielkim szoku, że technologia poszła tak do przodu i można tak naprawdę dowiedzieć się o swoim ciele wszystko. Medycyny pnie się w górę - to niesamowite. TO dobrze dla nas, kobiet, które lubią o siebie dbać i chcą być niezależny i piękniej wyglądać. Dziewczyny będziemy silne. oDnośnie testu genetycznego iGenesis to chyba skorzystam z modułu micro, który odpowiada m.in. za wchłanianie witamin. Dieta w moim organizmie jest mega ważna. A taki test to będzie dla niej przełom - i dla mojego dietetyka, który będzie musiał się zmierzyć z wynikami testu ;-) Jeżeli polecasz klinikę Dethloff to umówię się w takim razie na wizytę u nich. Dziękuję bardzo za polecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ćwiczę fitness. na początku nie wiedziałam, czy dam radę. poznałam jednak ekspertów z Lionfitness i przekonali mnie, że warto spróbować. jest dostosowany do wieku, wagi i możliwości. i co ważne nie muszę tracić czasu na dojazd na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiać sport i jeszcze za to placić ? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie tańczę. Chodzę na zajęcia do royal dance center. Odkąd tańczę czuję się lepiej, dużo schudłam a taniec sprawia mi ogromną frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodze na siłownie :) Mozna się od tego naprawdę uzależnic :D Do tego mam ustaloną diete, żeby otrzymać z mojego wysiłku jak najlepszy efekt. no i oczywiscie korzystanm z profejonalnych suplementów od http://www.elitesportfood.pl/#start .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie tańczę i dla mnie jest to także aktywność fizyczna, bo to spory wysiłek dla organizmu. Takie godzinne zajęcia mogą naprawdę spalić mnóstwo kalorii. Chodzę do szkoły tańca royal dance center i jestem bardzo zadowolona, bo zajęcia są świetnie prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam nordic walking, niedawno obkupiłam sie w profesjonalny sprzęt w http://xtreme-shop.pl/nordic-walking i będę już od najbliższego weekendu zaczynać profesjonalne kursy z instruktorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie pomyśl też o tańcu. To świetny pomysł na rozruszanie ciała i nabranie lepszej kondycji. Ja uczęszczam na zajęcia do szkoły royal dance center. Powiem Ci, że to świetna motywacja do ćwiczeń, do aktywności, a taniec kocham, więc i zajęcia bardzo mi sie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaBarbara
Moim zdaniem dobrym sportem będzie tennis. Dyscyplina szczególnie dobra dla kobiet, można się wyżyć i wybiegać. Ze znalezieniem kompana też nie powinno być problemu bo potrzebujesz tylko jednej osoby, a nie całej drużyny. Możesz się też zapisać na treningi tenisa, proszę o tym poczytać http://chorobynaszychczasow.pl/tenis-sport-ogolnorozwojowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×