Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylematdylematd

Co dłuzej pachnie.. tester czy woda toaletowa???

Polecane posty

Gość dylematdylematd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem tester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tester. Ja tylko kupuje testery, ostatnio kupilam Lacoste, cudo zapach i utzrymuje sie kilkanascie dni na ubraniach a perfumy o wiele krocej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kali
a jak sie testery kupuje? sa duzo tansze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie na odwrot kupiłam tester i wode i ten tester to w ogole nie czuc zapchu jak dezodorant a woda toaletowa trzyma sie bardzo długo mowie o Moschino I love love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę znowu
"perfum" :O ile wam można powtarzać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurczę blade
zanim się czepniesz z tym "perfum" to przeczytaj zdanie. Akurat w tym przypadku jest właściwie :-) Miałam napisać Zapach perfumy? Napisałam zapach perfum dłużej pachnie niż zapach wody toaletowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie popełniła błędu, czemu się irytujesz? te perfumy - tych perfum tester wody toaletowej - tester perfum /podobnie jak buteleczka perfum/ Wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurczę blade
Odyna - dziękuję za poparcie, bo sama się złoszczę jak ktoś chce kupić ładny "perfum" :-) W tym przypadku koleżanka powyżej chyba nie doczytała, tylko zauważyła słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie kochani - testery to zawsze mocno skoncentrowane perfumy, bardziej skoncentrowane niz wody toaletowe, a wsyztsko po to by kupujacy lepiej poczul zapach, by won byla mocniejsza i silniejsza. Testerow niestety nie mozna kupic w sklepach, ale dobre oryginalne testey mozna kupic w internecie, ja kupuje np na allegro, u sprawdzonego sprzedawcy. Jesli tester pachnial slabiej niz perfumy, byl to tylko 'tester' w nazwie, z prawdziwym testerem nie majacy zapewne nic wspolnego. Ja jestem fanka testerow, bo dluzej pachna, sa wydajniesze i wystarczaja na bardzo dlugo, ja mam buteleczke Lacosta ponad rok juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny_z_Navarony
Bzdura. Tester jak i woda toaletowa pachną tak samo, nie krócej ani nie dłużej, sprzedawcy wprowadzają nas w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda tak, ale zależy jaka. Miałam i takie, które pachniały dłużej, niż perfumy. Poważnie ;-) W Hildegard Braukmann masz takie fajne połączenie kwiatów i owoców w postaci EAU DE TOILETTE. Kojarzysz? Coś naprawdę genialnego, ale to już kwestia taka, jakie klimaty zapachowe wam najbardziej odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tester pachnie dłużej. Często testery są mocniejsze, właśnie po to, żeby przekonać do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze kupuje te same perfumy. Raz kupiłam tester: NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×