Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosaleen

Chciałybyście mieć faceta gangstera?

Polecane posty

Gość sylwia 1982
tak tak oni sa super sa o wiele lepsi iz takie cioty romantyczne takie cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o taaaaak
takiego co to chodzi ze spluwa i tlucze takich mieczakuw po buziach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zawsze może skończyć w ciupie, poza tym krzywdzi ludzi, jak ktoś sobie wytłumaczy, dlaczego może to robić, to już wszystko sobie wytłum,aczy. A co konkretnie ten gangster robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian...27
każda by chciala, chociaż jak zapytasz wprost to kazda powie że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopin
a potem tłucze swą "ukochaną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o taaaaak
masz racje Adrianie bo wiekszosc jest niestety zaklamana... czysta hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołki tacy faceci sa pociągający owszem... Ale ile z Was chciałoby mieć wizyty panów policjantów kilka razy w miesiącu??? Która zniesie jego i kumpli nie mając nic do powiedzenia??? I pomyślcie, że na przykład będziecie miały dziecko. A jak gościa zgarną to co??? Koledzy pomagą? nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat i to są tylko takie hipotetyczne rozważania. Może za dużo \"Ojca chrzestnego\" się naoglądałam\" :) A w posiadaniu faceta-gangstera jest coś romantycznego moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cn
Rosaleen .... faceta nie zmienisz jedynie będziesz cierpiec będąc z gangsterem ale to twoje życie rób jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu wiekszosc kobiet
woli tym zlym facetom dawac po ciuchu....jednoczesnie majac w domu nianke i gpospodynie w osobie takiej ciapy ktora zaopiekuje sie dzieckiem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolezanke z dziecinstwa ktorej brat jest kryminalistą.naprawde jej wspołczułam..bo przebywanie z kims takim to tragedia a jeszcze poziom intelektualny jej brata i jego kolegów był ponizej zera...nie wspominajac o kulturze chyba musiałabym byc głucha i slepa zeby na takiego zwrocic uwage:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo ooooooooooooooooo
szczerze? jak się tak zastanowić, to coś w tym jest ;) tzn. nie chcę mieć faktycznie jakiegoś tępego kryminalisty, ale taki brutal, mający siłę, władzę... cholera, podniecam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
pracowac jako dziwka na pewno znajdziesz niejednego gangstera ktory cie okradnie :) oni szukaja tylko nogatych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
* bogatych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szop prracz
szczera dziewcyna - bo ty sobie wyobrazasz jakiegoś kryminalistę z meliny, bezzębnego alkoholika który nie skonczyl podstawówki a wyobraź sobie przystojnego, inteligentnego faceta który zajmuje się ciemnymi interesami i którego ludzie się boją....... :) coś w tym jest jak byłam mała, po filmie "Złodziej serc", ekscytowałam się na myśl o złodziejach. Ale nie takich któzy kradną torebki starszym paniom, tylko takich w czarnym ubraniu, z zakrytą twarzą którzy wysoko sobie stawiają poprzeczki. I coś mi zostało, bo do dziś podniecam się jak widzę faceta z zakrytą twarzą, np. faceci z brygad antyterrorystycznych... te ich kominiarki i szerokie plecy.... mrrrrr...... tylko takiego obalić na glebę i niecnie wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster wożący sie po mieście który wali teksty do wszystkich sprzedaje narkotyki itd itp TO NIE GANGSTER!!!!! tylko typowy wieśniak!!!! Gangster nie odnosi sie z tym na pokaz :/ to tak samo jak klubowi chuligani którzy po meczach rozwalają szyby wystawowe sklepach oklepią twarz grupie nie winnych osób oczywiście ich \"chuliganów\" musi być 15 razy więcej.. Prawdziwy chuligan idzie spokojnie na mecz z szalikiem swojej drużyny siada i kibicuje angażuje sie w życie klubu a jak mają mieć zadymę to robią ustawki na polankach w lasach za miastem i to wszystko a z tego co czytam wniosek jeden NIE POCIĄGAJĄ WAS GANGSTERZY TYLKO TYPOWE WIEŚNIAKI I CIOTY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
te ich kominiarki i szerokie plecy.... mrrrrr...... tylko takiego obalić na glebę i niecnie wykorzystać hahaha to oni wykorzystuja i okradają również kobiety cipo głupia :o obojetnie czy żur czy przystojny ale każdy z nich to złodziej i znajomość z takim żle się kończy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
ja piszę właśnie o tych "prawdziwych" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
spacer> gangster wożący sie po mieście który wali teksty do wszystkich sprzedaje narkotyki itd itp TO NIE GANGSTER!!!!! tylko typowy wieśniak!!!! NIE POCIĄGAJĄ WAS GANGSTERZY TYLKO TYPOWE WIEŚNIAKI I CIOTY!!!! haha a taki który organizuje porwania dla okupu? może być? oddam za darmo w dobre ręce tylko nie miejcie potem pretensji że was okradł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szop prracz
"hahaha to oni wykorzystuja i okradają również kobiety cipo głupia" Przepraszam, bo chyba nie zrozumiałam. Czy Ty właśnie napisałeś że faceci z brygad antyterrorystycznych okradają kobiety? Hmm..... Muszę to przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×