Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wielb.pończoch

CZY PANIE POKAZUJĄ SWOIM KOLEŻANKOM BIELIZNĘ, POŃCZOSZKI CZY ROZMAWIAJĄ O TYM?

Polecane posty

Witam Wszystkie Panie! Chciałem zapytać Was Drogie Panie czy rozmawiacie ze sobą na tematy związane z kupnem bielizny, pończoch, seksu z facetem? Czy pokazujecie sobie nowo zakupioną bieliznę, czy wymieniacie się doświadczeniami, czy pokazujecie sobie pończoszki, rajstopki itd.? Proszę o szczere i mądre odpowiedni. Pozdrawiam Tomek

Drogie Panie Skoro pokazujecie i rozmawiacie to jakie są reakcje Waszych koleżanek, kiedy np. jedna ma pończoszki i stringi na sobie, a druga rajstopy i figi? Jedna jest w spodniach a druga w ładnej spódniczce, np. krótkiej? Pozdrawiam Tomek

kiedy np. jedna ma pończoszki i stringi na sobie, a druga rajstopy i figi ja: ale masz fajne rajtuzy. ona: dzieki wiem.masz stringi? ja: tak, mam. wlasnie wżynają mi się w dupę. chyba je zdjemę. ona: masz racje zdejmij. ja: ale ponczochy samonosne sa zajebiste nie? ona: zajebiste. z uda ci sie to nie zsuwa i sie czujesz sexi. ja: sexi flexi gdy Jedna jest w spodniach a druga w ładnej spódniczce, np. krótkiej ja: ale mi kurwa pizga w dej spodniczce? ona: nie dziwie ci sie. na dworze pizgawica w ty w mini chodzisz. spodnie sa wygodniejsze ja: tak, ale w mini jestem sexi. ona: tak bardzo sexi. podniecasz mnie :D mało to zabawne, wiem :classic_cool:

Gość kluska serowa
to ja jakas dziwna jestem o seksie owszem rozmawiam ale o bieliznie raczej nie (jezeli juz to bez pokazywania) pokazuje mezowi a moze to dlatego ze on tez jest moim najlepszym przyjacielem i zawsze mi doradzi w czym ladnie wygladam :)

A może on chce się czuć kobietą? Kupujesz sobie, Tomku, pończochy? Chciałbyś o nich z nami porozmawiać? Chciałbyś pomarzyć że masz partnera który je z ciebie zdejmuje?

Gość samirra
szczerze mówąc to raz pokazałam a było to po jakieś imprezie i skończyło się to wszystko w łóżku!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować