Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wielb.pończoch

CZY PANIE POKAZUJĄ SWOIM KOLEŻANKOM BIELIZNĘ, POŃCZOSZKI CZY ROZMAWIAJĄ O TYM?

Polecane posty

Witam Wszystkie Panie! Chciałem zapytać Was Drogie Panie czy rozmawiacie ze sobą na tematy związane z kupnem bielizny, pończoch, seksu z facetem? Czy pokazujecie sobie nowo zakupioną bieliznę, czy wymieniacie się doświadczeniami, czy pokazujecie sobie pończoszki, rajstopki itd.? Proszę o szczere i mądre odpowiedni. Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi Tomku
alez oczywiście że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie Skoro pokazujecie i rozmawiacie to jakie są reakcje Waszych koleżanek, kiedy np. jedna ma pończoszki i stringi na sobie, a druga rajstopy i figi? Jedna jest w spodniach a druga w ładnej spódniczce, np. krótkiej? Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy np. jedna ma pończoszki i stringi na sobie, a druga rajstopy i figi ja: ale masz fajne rajtuzy. ona: dzieki wiem.masz stringi? ja: tak, mam. wlasnie wżynają mi się w dupę. chyba je zdjemę. ona: masz racje zdejmij. ja: ale ponczochy samonosne sa zajebiste nie? ona: zajebiste. z uda ci sie to nie zsuwa i sie czujesz sexi. ja: sexi flexi gdy Jedna jest w spodniach a druga w ładnej spódniczce, np. krótkiej ja: ale mi kurwa pizga w dej spodniczce? ona: nie dziwie ci sie. na dworze pizgawica w ty w mini chodzisz. spodnie sa wygodniejsze ja: tak, ale w mini jestem sexi. ona: tak bardzo sexi. podniecasz mnie :D mało to zabawne, wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi Tomku
mam ochote na jakiegoś Tomka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
to ja jakas dziwna jestem o seksie owszem rozmawiam ale o bieliznie raczej nie (jezeli juz to bez pokazywania) pokazuje mezowi a moze to dlatego ze on tez jest moim najlepszym przyjacielem i zawsze mi doradzi w czym ladnie wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpol
typ sie pewnie przy tym trzepie .......... lecz sie chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może on chce się czuć kobietą? Kupujesz sobie, Tomku, pończochy? Chciałbyś o nich z nami porozmawiać? Chciałbyś pomarzyć że masz partnera który je z ciebie zdejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trtrtr
Lecz się TRTRTR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samirra
szczerze mówąc to raz pokazałam a było to po jakieś imprezie i skończyło się to wszystko w łóżku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×