Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biały motyl

gdzie w Krakowie kupie fotelik samochodowy

Polecane posty

chodzi mi o adresy sklepów. Moze podacie mi jakie wy macie.Chodzi mi o takie powyzej 9 kg. Czy warto kupowac takie do 36 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w centrum dziecięcym entliczek pentliczek przy geancie ( obecnie real) filia tego sklepu jest przy ul Wyki ( przecznica z Opolskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy motylku to moja rada taka- idz do tego sklepu wypróbuj wszystko co tam maja - niech ci w tym zapna dziecko zebys wiedziala czy wygodny, jak sie rozklada i montuje itd... a potem jak juz cos wybierzez to zamów na allegro :) Bedzie wtedy duzooo taniej. ja za mój niestety przeplacilam i troche mi szkoda ze tak nie zrobilam ale mi byl potrzebny na już! na ten sam dzioen w ktorym go kupilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelaaa
Osobiście to mam dobre doświadczenia ze sklepem Mini Traper (tu ich strona – www.minitraper.pl ). Kupuję tu od dłuższego czasu i zawsze trzymają ten sam wysoki poziom obsługi. Kładą nacisk na podróżowanie z dzieckiem, nawet bloga na ten temat prowadzą, także mają w sprzedaży wózki, nosidła, foteliki, jakieś wanienki turystyczne, łóżeczka, środki higieniczne przydatne w podróży z maluchem. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci ofertę krakowskiej hurtowni Semma. Znajdziesz ją pod adresem www.semma.pl. Już od jakiegoś czasu tylko tam zaopatruje się w nowy towar, bo ma naprawdę dobrej jakości towar cieszący się zainteresowaniem wśród klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już twoje dziecko wyrośnie ze standardowych fotelików to weź sobie ten https://lionelo.com/shop/luuk/. Testowałem różne rozwiązania, ale takie wydaje mi się najlepsze ze względu na zastosowanie podłokietników i głębszego siedziska. Nie ma też problemu, aby fotelika używać od czasu do czasu w domu, np. żeby podnieść poziom na krześle dla dziecka. Dość uniwersalne rozwiązanie, a w takiej cenie nie sądzę, abyś coś lepszego znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×