Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość komiksor

pieprzyk w oku

Polecane posty

Gość otulona_snem
straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak opieka w krakowie ? długo Was trzymali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie trzeba liczyć 1 dzień (w praktyce kilka godzin).Jeśli nie ma powikłań z zaklejonym okiem jedzie się do domu.Niestety warunki po zabiegu są dość prymitywne "leży " się na rozkładanych wózkach (nie wiem jak to nazwać) na korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mieliscie na skierowaniu jednodniowy pobyt? Bo ja mam wielo dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mielismy zapisu o ilosci dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PG
Mam pytania c/d Krakowa czy do poradni można się dostać bez problemu? Ile się czeka na zabieg wycięcia znamienia z oka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na wizycie w poradni w lutym dokladnie 14.02 a zapisywalam sie jakos listopad. Zabieg mialam 10.05 teraz 15.05 jade na kontrole ale juz zaczynam panikowac bo wydaje mi sie ze to odrasta znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za info, dostałem termin na wrzesień (wcześniej wysłałem zdjęcia oka i skierowanie od okulisty), daj znać po wizycie co słychać, thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem i postanowiłam w końcu coś z tym zrobić. Zgłosiłam się do dr Mierzwińskiej z Bona Dea i poradziła, żeby to znamię usunąć. Zabieg nie trwał długo i na szczęście nie spowodował żadnych komplikacji, więc mogę panią doktor polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaMS
Zasuwaj do onkologa na badanie! Tylko onkolog ma wystarczające doświadczenie, żeby stwierdzić czy problem jest wyłącznie estetyczny. Czerniak oka to groźna (nieleczona: śmiertelna) choroba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręcona 2000
Do gość 2018.05.08 Mój syn 11 latek miał usuwane 4 kwietnia Jak wygląda gojenie po tym zabiegu? Mój synek miał 3 dni temu taki zabieg, ciągle ma czerwone oko. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moja jedenastoletnia córka ma znamię barwnikowe mieska łzawego mam termin zabiegu w Krakowie na październik proszę doradzcie co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz.

Witam, mam pytanie czy pieprzyk może być w cialku rzęskowym? Miła ktoś taki problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nadzieję że jeszcze ktoś tu zagląda. Mam pytanie odnośnie usuwania zmiany barwnikowej mięska łzowego u państwa dzieci. Czy usuwanie odbło się w Krakowie jak czuje się dziecko i czy długo czekaliscie na zabieg od wizyty w poradni? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że temat zniknął. Postanowiłam napisać ponieważ jesteśmy już po konsultacji w Krakowie, za dwa miesiące jedziemy ponownie na zabieg usunięcia zmiany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałam jak się wszystko skończyło, a może są osoby które to interesuje. A więc byliśmy na zabiegu. Znamię zostało wycięte wysłane do badania . Na wynik czekaliśmy ok miesiąca. Z wynikami poszliśmy do rodzinnego lekarza aby przetłumaczył to wszystko. Na szczęście jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc wam, mam ogromna prosbe, ta dziewczynka nie ma wiele czasu a kazde klikniecie to 10gr wsytarczy kliknac, nic wiecej dobryklik.pl/jagodkamichalak (dla was klikniecie dla niej 10gr by uzbierac na lek bez ktorego nie ma przyszlosci... mozna codzienndzie kliknac i dac jej szanse). uzbierala juz 6mln a zostalo... 2mln, tylko czasu niewiele...

 

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×