Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wielb.pończoch

DUŻA ŁECHTAKA U KOBIETY - TO CHYBA OGROMNY SKARB?

Polecane posty

Gość nanati
ja mam dużą łechtaczkę i cały czas myślałam, że facetom podobają się małe... jejku nawet nie wiecie jaka ja teraz jestem z tego dumna! (z resztą zawsze wiedziałam że jest ona wyjątkowa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahannnnnnnnnnnnnnnnnn
a moim zdaniem duza łechatczka jest odrażająca. wiec ilu ludzi tyle zdan. najaldnijesze sa male lechtaczki, różowe szparki i tylko delikatnie wystające wargi, a nie sałaty, czerwono brązowe kalafiry i wielkie łechatki. ale to subiektywne zdanie konesera doznan estetycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że jednemu podobają się duż, dorodne łechtaczki, a innemu małe.Ale nikt przeciez nie mówił o łechtaczce wielkości męskiego członka lub podobnych. Z reszta aż takich wilekich chyba nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotulusia
ja mam duza i dluga i wielka i odstajaca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, To wspaniale, że taką masz - jak piszesz. Jesteś szczęściarą! A może zamieściłabyś fotkę, niech niedowiarkowie zobaczą, jaka powinna być łechtaczka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45645645645
przeciez ona wygląda jak penis :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro
Dziewczyny zupełnie nie wiem dlaczego wstydzicie się swoich dużych łechtaczek, duża łechtaczka to powód do dumy a nie wstydu, mmm aż ślinka cieknie na myśl o polizaniu takiego skarbu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanuś
a ja mam dużą łechtaczkę i wcale nie jestem z tego zadowolona. jestem młoda. współżycie zaczęłam rok temu. przez ten rok nie miałam ani jednego orgazmu pochwowego i jeden orgazm łechtaczkowy . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efffellinka
o jaa....to moja jest naprawde mega mini :P ale wole moja! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efffellinka
a czy wy faceci naprawde macie cos takiego ze jak mala lub duza to jest cos nie tak? bo np.moj chlopak stweirdzil ze mu to roznicy nie robi...i nawet nie zwraca na to bardzo wielkiej uwagi...mowi tylko ze wsyztsko musi ogolnie do siebie pasowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praso
Witam moja żona ma łechtaczke niby zwykłą, ale jak sie podnieci wystaje żołądz i ma duzy trzon tak że biore trzon w dwa palce i masturbuje ja !!! jest super nie wstydzcie sie swoich łechtaczek , im wieksza ty wiecej zabawy . pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shell21
Oooo jaki temat :D myslalam ze tylko ja mam taka lechtaczke.. tak, mam duza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończoszek 35
do Shell21 Skoro masz dużą łechtaczkę, to jesteś szczęściarą! Tyle tylko napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhm
to nie skarb to penis:)hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie wiedziałam
że mogą być takie duże łechtaczki! to musi być fajne, ja mam tak małą, że czasem się zastanawiam czy ją w ogóle mam :( bardzo trudno ją znaleźć i pieścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie wiedziałam
zazdroszczę dzewczynom z dużymi łechtaczkami - na pewno szybko i łatwo dochodzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
O boze, to co wklejacie to sa jakies oblechy. Jak ja sie ciesze ze mam taka ladna i malutka :))))) I wielkich warg sromowych u kobiet tez nie znosze, jakbym takie miala to od razu plastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhm
hehe bo to sa penisy ,ale wy gadacie nie odrózniacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie wiedziałam
co ty gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////
to już chyba obojnactwo jest :/ wygląda jakby płodowi rósł maly penis... ale ja bym chciala meić większa łechtaczkę żeby miec wspaniale orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Zeby miec lepsze orgazmy wystarczy sobie punkt G powieksyc, abieg trwa chyba minute tylko ;_) Jak bede miala za malo przyjemnosci w lozko to sobie poje na taki zabieg, poki o nie mam potzreby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak niby
jak niby taki zabieg sie robi i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajobonnngo
"ale ja bym chciala meić większa łechtaczkę żeby miec wspaniale orgazmy" Podejście jest trochę bez sensu, bo to tak, jakby powiedzieć że lepsze orgazmy ma facet z większym penisem. Natomiast jedno jest pewne - taka kobieta pewnie łatwo dochodzi np. w pozycji na jeźdźca, gdy się ociera. Ja nie mogę tak dojść, muszę centralnie być tam dotykana, np. palcem, bo mam malutką i schowaną łechtaczkę i nawet przy moich najszczerszych chęciach nie mogę się ocierać nią o partnera w czasie seksu. Ale nie sądzę by moje orgazmy były mniej przyjemne od tych tej pani z wielką clitosris. :) Moje są super potężne i przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajobonnngo
miało być * clitoris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
w US robia ;-) U naws w polsce tyez ale to mniej popularne. Wstrzykuja ci kolagen w punkt G, strzykawka, To trwa kilkadziesiat sekund chyba. A jak wiekszy punkt g to wiekse doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhm
Ciekawa jestem musiałabym to zobaczyć jakie sa te Twoje niby potezne orgazmy:)tu to mozesz wszystko napisac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhm
ale pieprzysz "xanx ":)az mi Cie zal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×