Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mynna

Gdzie szukac eleganckich i nie drogich ubran???

Polecane posty

W jakich sklepach mozna znalesc eleganckie i niedrogie ubrania pomuzcie mi bo nie lubie długich i meczacych zakupow .Potrzebuje konkretnych sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynna --- elegancja i niska cena w sieciówkach hmmm ciężko to połączyć:( ja lubię dość eleganckie ciuchy i zawsze żal mi wydać tyle pieniędzy:( spodnie często kupuje w zarze są po 89 zł. w reserved czasem udaje mi się coś upolować za niska cenę ale z jakością bywa różnie. kocham ciuchy yoshe ale ich ceny powalają:( 150 zl za bluzeczkę 250 za spódnicę;/ teraz są wyprzedaże wiec wybierz sie do tych drogich sklepów simple, monarii, solar, beneton, toshe po 50% obniżce ceny zaczynają być znośne:P także w camaieu widziałam tam bluzeczkę bardzo podobna do simpla a 60 zl a 300 robi wielka różnice:P:P ja dużo kupuje w małych sklepikach na rynku tedy nie płace za markę:) nauzykaa chodziło ci o jacqueline riu (czy jak to się pisze:P) nie powiedziałbym ani o tych ciuchach eleganckie ani nie drogie:P:P ceny na wyprzedaży około 100 zł, dodatki w bardziej przyzwoitych cenach, a styl hmmm francuska odzież bardziej elegancka niż morgano ale nie tak elegancka jak monarii czy solar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Watpie czy w h&m znajde jakis elegancki ciuch moze nie sa one takie drogie ALE wygladaja srednio ...Mam tylko jedno wyjscie kupowac jedna a naprawde ładnoa i wyszukana bluzeczke za powiedzmy 100 a nie 10 za mniejsze pieniadze ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanmmm
Uważam, że fajne, eleganckie, klasyczne i ale i młodzieżowe ciuchy ma reserved. A jednak ceny nie porównywalna z riu albo benetonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanmmm
W reserved trykoty są fatalne poza tym mam sporo ich ciuchów i obleci. Ja w dzisiejszych czasach nie oczekuję chodzenia w ciuchu więcej niż 2 sezony. Zresztą mi się nudzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanmmm
Mam 4 śliczne spódniczki kupione w Reserved w tym sezonie. Z czegoś wełno-podobnego, do kolan, fajny desing, jedna z nich jest z dżerseju (klasyka) a pod spodem ma podszewkę z wychodzącą koronką. Bardzo ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leanmmm
Za to ciuchy w H&M wyglądają jak w ciuchlandzie, naprawdę robią na mnie wrażenie noszonych szmat. Nie wiem, jak ten sklep jest w stanie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wy ale ja w h&m nawet jeśli bym bardzo chciała to nic nie mogę znaleźć. na wieszakach wszytko wisi i jest pomięte;/ od razu się zniechęcam:P ale jeśli chodzi o fajna i tania bieliznę to tylko h&m. plus duży wybór w dowolnej porze roku podkolanówek i rajstop ( calzedonia jest ok ale ceny znacznie przystępniejsze w h&m :p) poza tym szale i pierdółki do włosów to mogę tam kupować:P a reserved hmmm mam kilka cudownych ciuchów stamtąd. niestety nosze xs a upolowanie tam xs jest bardzo trudne. powiedziała bym tak 1 na 10 ciuchów tam warto kupić:) reszta to szmaty:P z moich obserwacji warto tam kupić spódnice, żakiet i dodatki (szal biżuterie torebkę). nad spodniami trzeba się zastanowić. sweter czy bluzeczka wszystko z dzianiny to już poważne \"ryzyko\":P:P o jeny--- ja uwielbię zarę:) kolekcje maja super:) tylko no na wyprzedaży wszytko co mi się podobało przecenili tylko o 10 % jeśli już:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allyyy
H&M jest straszne, byłam dzisiaj, byle jaki sweterek z metką mejd in bangladesz za 80-90 zł... Reserved też nic ciekawego, za dużo grzebania za jednym sensownym niedrogim ciuchem. Camaieu już lepsze, a Zara i Solar jak najbardziej za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej oczywiście w sprawdzonych sklepach. Ja kupuje na moda.pl, bo naprawdę mają tam duży wybór, a ceny o połowę niższe niż w sklepach na mieście. Ostatni mój zakup to bajeczna, sylwestrowa kreacja z cekinami. Mam nadzieję, ze zrobię furorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Na aukcjach faktycznie można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Czasami jak śledzi niektóre blogi to dziewczyny podpowiadają gdzie szukać tanich odpowiedników ubrań z różnych kolekcji znanych projektantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ja moge powiedzieć
allegro ;) tam można tanio znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
ja ostatnio znajduję dość sporo rzeczy w tym zakupowym klubie stilago.pl Mają tam całkiem fajne ubrania z tej wyższej półki na wyprzedażach Więc czasem udaje się kupić co naprawdę dobrego z rabatem nawet 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Proszę dajcie znać gdzie teraz kupujecie eleganckie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Solar. ;) Kupuję u nich od lat i powiem, że jeszcze nigdy się nie zawiodłam. ;) Zwykle są to sukienki na różne okazje i zawsze wszyscy mnie komplementują, są wyjątkowo dobrze skrojone i ładnie eksponują kobiece kształty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h&m to jest dla mnie przeciwieństwo elegancji - slyszałam dobre opinie, więc od czasu do czasu tam zaglądałam, choć już manekiny na wystawie mnie zniechęcały zazwyczaj. I nigdy nie znalazłam czegoś dla siebie, jak ktos napisał byle sweterki z Bangladeszu za 90 zł - dla mnie to jest oszustwo. Reserved lepsze, choć też część ubrań taka, że za darmo bym nie chciała. Ale na wyprzedazach na pewno do nich zajrzę, bo tam juz mozna cos fajnego znalezc. KUpuję zawsze w styczniu i lipcu rzeczy, bo są wtedy najtańsze, poza tym w lumpeksach, ale na to tzreba miec czas zeby pogrzebać, no i w małych, niesieciowych sklepikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
solar, monnari. caterina, czasem zara jak trafisz na porzadny material, taranko itp to sa drogie sklepy, ale warto raz w roku kupic sobie jakas porzadna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natrafiłam na ciekawy sklep w Poznaniu. Nazywa się Shark, jest mały, ale ma bardzo duży wybór, eleganckich ubrań, także w większym rozmiarze. Moim zdaniem to świetna alternatywa, dla sieciówek. ma się pewność, że ubranie będzie niepowtarzalne. Jakość też jest ok, szczególnie, że ubrania są szyte tylko i wyłącznie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Shark to fajny sklep. W zeszłym tygodniu kupiłam u nich sukienkę na chrzciny, dobrze leży i podobno również wyglądam w niej bardzo ładnie. Dodam, że na przecenie zapłaciłam za nią niecałe 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiola
Jeśli chodzi o takie markowe ubrania to na http://pierreriu.pl/ można znaleźć eleganckie kolekcje z całego prawie świata. Można też sprzedawać swoje markowe ubrania, których chciałybyśmy się pozbyć ze swojej szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem fanką reserved mają zawsze duży wybór bardziej młodzieżowych i bardziej eleganckich ciuchów.Kupuje tam od lat i na jakość nie narzekam (no oprócz białego żakietu który po kilku założeniach po bokach się zmechacił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×