Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mynna

Gdzie szukac eleganckich i nie drogich ubran???

Polecane posty

Gość tabouuona
ja kupuje w sieciwokach, najczesciej w mohito- mozna dostac fajne, pol eleganckie rzeczy, poza tym w reserved czy h&m (ostatnio mieli swietne spodnie na kant), teranova, zara. Uwoelbiam rzeczy z mango, ale te kupuje zwykle na przecenach (ostatnio zgarnelam dwie marynarki i spodnice :p). Nierzadko jezdze tez do sieci handlowej, ktora jest swego rodzaju outletem- koncowki kolekcji (w Gdanku jest to Fashion House nie wiem jak w innym miastach), mozna tam dostac taniej kiecki z simple czy innych sklepów. Bardzo czesto, ale trzeba grzebac, mozna tez dostac fajne sztuki w lumpach, wiem jednak ze nie kazdy ma na to czas i glowe, zeby wyszukiwac wsrod strety ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuksjaaaaa
Ja eleganckie ubrania kupuję na www.elcanto.pl mają fajne i stylowe żakiety, bluzki, spódnice, sukienki oraz bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegancka19
Ja na poczatku zawsze w Solarze szukam eleganckich ciuchów, najczśniej znajduje coś dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na solar-company.com.pl, zawsze coś ładnego i eleganckiego się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na solar-company.com.pl, zawsze coś ładnego i eleganckiego się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelaK78
Solar, Solar, Solar :D ! Eleganckie tylko tam, najlepsze i najladniesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula900
Mi się zdarza kupować ubrania w Solarze, poprzez solar-company.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga8484
solar-company.com.pl najpierw tu wchodze, potem do butkiu lece :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina_2929
To i ja się do Solara wybiore ;) Dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio upatrzyłam sobie takie eleganckie spodnie pastelowe, zastanawiam się nad ich kupnem, widzieliscie nowa kolekcje? jak wam sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaSzamana6
Sa sukienki i wszystkie stroje eleganckie do pracy kupuję wlasciwie tylko w Solarze ;) także polecam sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda345678
SOLAR NAJLEPSZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam mamie cały zestaw na wesele, taką niby garsonkę ale wygląda idealnie, tak elegancko, i oczywiscie rozmiarówka wporządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzzedaz juz jest, zaglądałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam spodnie do sprzedania roccobarocco NOWE , rozmiar 10 ,kolor lososiowy ,klasyczy i spodnie next ale meskie tez nowki , kto chce i ile dajecie /? bo mi leza a wlasnie sprzatam i nie wiem co z nimi zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio znalazłam trochę casualowych ciuchów na factoryprice.pl , mają fajne koszule i przede wszytskim dobre ceny, więc mogę polecić ! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so_trendy
Wyprzedaję szafę swoją i rodziny. Duży wybór (ponad 250 rzeczy i obuwia). Sporo rzeczy jest nowych z metkami lub bez.Są kurtki, płaszcze, sukienki, spodnie, swetry, bluzy, itd. W zasadzie wszystko. Wśród nich są takie marki jak: Zara, H&M, Cubus, Bershka, Helly Hansen, New Yorker, Top Shop, Atmosphere, Tally Weijl, Bon Prix, Noa Fashion, Terranova, NIke, Adidas, Reebok, Puma itd https://plus.google.com/photos/106780643474751978423/albums/5925000041867198753?sort=1 w razie pytań pisz na so_trendy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so_trendy
A reszta w bardzo dobrym stanie, żadnych schodzonych rzeczy, założone parę razy czasem nawet mniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka Cecyl
Jakie tu pienia na cześć Solara, no no no... Ale muszę przyznać, fajne ciuchy mają, naprawdę stylowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zajrzycie do nas: http://www.martinsparrow.pl/? ;) Staramy się, aby nasze ubrania były naprawdę eleganckie, ale jednocześnie niepozbawione luzu, dzięki czemu można założyć je i do pracy i na wyjście do klubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam :) Sklep : gr8(kropka)cupsell(kropka)pl Modne, nie drogie, nietypowe ubrania. Sam tam kupuję :) Codziennie nowe wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gr8(kropka)cupsell(kropka)pl Fajny sklepik:) Codziennie jest coś nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie coś w butiku www.elcanto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloki7
ja lubie Fasardi,ale to nie wiem czy w waszym stylu jest:) jak dla mnie sprawdza sie znakomicie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×