Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mynna

Gdzie szukac eleganckich i nie drogich ubran???

Polecane posty

Gość gość
Mi np. bardzo spodobały się ostatnio marynarki na allinside.pl. Bardzo duży wybór za grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Warto czasami zajrzeć na stronkę www.salesandshopping.pl . Tutaj nie żałują wpisów o promocjach. A pod koniec grudnia to już pojawiło się ich cała masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elaganckie ubranie to:material, wyglad i uszycie, w zadnej sieciowce nie widzialam takich ubran, wszedzie wystaja nitki, zakiety sa strasznie krzywo uszyte, takie ubrania mozna znalezc w sklepach niestety nie na nasza polska kieszeń ale mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem, w Quiosque można znaleźć fajnie uszyte rzeczy chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zgadzam się. W Quiosque mają rzeczy dobrej jakości, no ale szyte są w większości w Polsce i nie na masówkę, a to też robi swoje. Ja uważam je za jedne z fajniejszych ciuchów w tej cenie i jakości. Często kupuję bo to inwestycja na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie na allinside.pl. Mają duży wybór ubrań i tych eleganckich i codziennych. Mam od nich trochę rzeczy i bardzo dobrze się je nosi ;) A co do ceny to są naprawdę są bardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modataboo.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie wybieram je na allinside.pl. Znam ich od dawna i mają mega dobrą jakość ubrań za niewielkie pieniądze. Kupuję tam dla siebie i swojego chłopaka i oboje jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taruk
Qiosque ma śliczne sukienki - a teraz na przecenie całkiem niedrogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam allinside.pl ;) Bardzo dużo dobrych ubrań za grosze można tam łatwo znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kospa
sprobuj na Fasardi jak Ci juz tutaj dziewczyny radza:) niezly sklep! dobre ma ceny i ciekawe kroje, dziala w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ul. Wolności w Zielonce pod Warszawą mieści się sklep Lattore. Mają tam głównie elegancką odzież dla kobiet i gwarantuję Ci że na pewno Ci się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwa
niedrogie masz na Fasardi, zdarza mi sie tam kupic cos wlasnie w eleganckim stylu:) mega ladne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o takie rzeczywiście kobiece i eleganckie to można zajrzeć do Quiosque. Mają chyba też shop internetowy. Ciuchy mają fajnej jakości, projektowane i szyte w Polsce. A sukienki mają super...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wiem gdzie
Jak masz czas to wybierz się do dobrych ciucholandów ;) Najlepsze ciucholandy są w małych miasteczkach ;) ile ja w takich widziałam garniturów BOSSa albo koszul CK czy W&W(Wilson Wilson- dość drogie angielskie koszule męskie). Tak samo sklepy i butiki w mniejszych miastach ,sieciówki ze swoimi szmatami niech się chowają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farzent
Polecacie Quiosque widze :) Ja ostatnio tam kupilam wiosenną kurteczkę i sukienkę. Jestem zadowolona z jakości materialu i ogolnie calego kroju :) Jest ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleganckie i nie drogie garnitury, marynarki, koszule wszystko co modny mężczyzna powinien mieć w szafie z pewnością na stronce sklepu Recman http://recman24.com/sklep/pl/recman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lera0027
Takich butów solidnych jakościowo i w dobrych cenach można szukać na http://jeremy-scott.pl. Firmowe, super wykonane. A no i wybierać jest w czym, sklep zapełniony po brzegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kappanna
Fasardi jest adresem bardzo fajnym. Szczegolnie lubie tam zagladac jak maja promocje :) Niezłe ciuszki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie najlepszą opcją jest zakup materiału (http://www.luxpol-bis.pl/) i uszycie na miarę. Chociaż wiadomo, ze sprawdza się to raczej przy sukienkach, spodniach, spódnicach i marynarkach, a nie przy zwykłych bluzach, bluzkach i koszulach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka5
Ja ostatnio natknęłam się na rzeczy Quiosque w internecie. Kiecki mają spoko, ja lubię swetry więc też dla siebie coś znalazłam. Ceny mają takie na normalnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza_Sz
Ja szukałam wszędzie i ostatecznie znalazłam ten sklep http://www.lattore.pl/. Świetne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszukajcie czegoś rodzimego. Można znaleźć masę na prawdę dobrych ciuchów w internecie z polskich szwalni. Ja sporo kasy zostawiłam na cosmosmoda.pl, jeszcze się nie zawiodłam na jakości, a mają tam na prawdę dużo fajnych rzeczy, również eleganckich i w przystępnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×