Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mynna

Gdzie szukac eleganckich i nie drogich ubran???

Polecane posty

Gość gość
Dużo sklepów z eleganckimi ciuchami jest na stronie www.bardzomodna.pl , po tym dodatki, uroda coś do domu i ogrodu. Sklepy dziecięce , oferty finansowe , ponad 80 sklepów w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej na jakichś wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ci poleciła http://www.okazje.info.pl/ . Jest to zbiór kilkunastu sklepów, gdzie możesz zobaczyć aktualne promocję :D Zawsze uda się trafić na coś fajnego za nie duże pieniądze :) Sama czasem potrafię spędzić tam pare ładnych godzin na szukaniu czegoś dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukałam ciekawych stylizacji, znalazłam je w Mach-styl.pl. Tam doradzają też co dobrać na jaką okazję. Naprawdę polecam, warto, bo tanio. Każdy może coś dla siebie znaleźć:od malucha po dorosłego, kobieta, mżczyzna, na sportowo i klasycznie elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trafiłam w necie na sklep adelafashion.pl i tam mają naprawdę fajną odzież. Sklep chyba niedługo istnieje ale ma duży wybór sukienek i fajną bieliznę. Ceny też niezłe więc chyba skorzystam bo lato idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o eleganckie ubranka to zdecydowanie polecam Cotton Club :). Kupuję u nich o kilku lat i jeszcze nie zaliczyli wpadki:). Najbardziej lubię kupować tam sukienki bo są piękne. Bardzo ładnie podkreślają kobiece kształty i ukrywają niedoskonałości. Elegancja w 100% ale też wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Mach styl
Ja też szukałam modnych i ciekawych stylizacji, no i znalazłam je w Mach-styl.pl. Tam doradzają też co dobrać na jaką okazję. Naprawdę polecam, warto, bo tanio. Każdy może coś dla siebie znaleźć od malucha po dorosłego, kobieta, mżczyzna, na sportowo i klasycznie elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi takie ubrania zdarza się najczęściej kupić w mosquito oraz w monashe. Warto tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam w różnych sklepach w mieście, ochodziłam się, wreszcie zobaczyłam reklamę Mach-styl.pl, weszłam na internet i przy kawie, spokojnie przejrzałam sobie setki rzeczywiście modnych, ciekawych ubrań, a co najwazniejsze, ze wcale niedrogich. Polecam go wszyskim bo mają w czym wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Mój sklep z najlepszymi kosmetykami w bardzo atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o reserved to nie polecam bo to szmelc i te bluzki to na eleganckie rzadko wyglądają aczkolwiek sam fakt ze po 3 praniach się mechaca to wiesz... ja generalnie wszędzie próbuje, w zarze czasem też jednak czasem się czuje jak w grobie tam haha River Island jest bardzo ale to bardzo elegancki,cześć się nie nadaje na noszenie na codzień :D chyba przez to ze Rihanna produkowała kilka kolekcji i są w jej stylu mocno :) ogólnie polecam ci szukać nie tylko w sieciowkach ale gdzieś na obrzeżach miasta :) i NIE CHODZI O LUPMEKS bo tym się BRZYDZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodam ze czasem można zamówić z neta ale nie ma to jak przymierzenie samemu. mi na oko w sklepie wydawało się dobre a jak przymierzylam to zs ciasne albo odwrotnie. chociaż z tym zaciasne to rzadko raczej za luźne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna_Zakupoholiczka
polecam Ci przejechac sie do Factory Annopol, bo tam jest naprawde sporo roznych sklepow i na pewno znajdziesz cos dla siebie odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że tu - http://www.ankarfashion.pl/pl/kolekcja/ - możesz spokojnie poszukać czegoś dla siebie. Odzież ekskluzywna, ale w przystępnej cenie. Idealna na bardziej wieczorowe spotkania. Udało mi się tam dostać super kieckę z najnowszej kolekcji na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleganckie i niedrogie są ubrania są w Mohito. Ja tam najczęściej kupuję bluzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Braska
Jeśli szukasz nie drogich sukienek na sylwestra czy studniówkę to polecam zajrzeć do sklepu internetowego LEJDI. Właśnie tam znalazłam swoją sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Parisienne mają ciekawe i niedrogie propozycje :) sprawdź na www.facebook.com/parisienne.butik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mach-styl.pl dobrze ci poradzą - przekonałam sie, ze trzeba nie tylko znależć ubranie, ale i otrzymac fachowa poradę -. Uchroniło mnie to przed nieudanym zakupem dość taniej ale nie trafionej sukienki. Mam link do ich sklepu i ubierzesz się cała ty i rodzina za całkiem nieduże pieniądze i co ważne w firmowe ubrania. http://mach-styl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm internet internetem ale jeśli jestes z wroclawia to polecam ci futura park albo factory. sklepow ogrom a ceny bardzo konkurencyjne. teraz dodatkowo zrobili akcje rabatowa. za 300 zl na paragonie mozesz sobie wylosowac prezencik. ja wlasnie dzisiaj bylam za zakupach z siostra i skorzystalysmy. takze nie dosc ze kazda ma teraz w szafie kilka nowych ciuszkow to wygralam bon na 50 zl a ona choinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu mam swoją zaprzyjaźnioną Galerię Malta i tam kupuje ubrania. Wszystkie najmodniejsze sklepy typu H&M, Mohito, Reserved, Solar, Zara, Top Secret się tam znajdują. Dodatkowo jest tam butik 3 STOPNIE, który jest marką znaną jedynie dla tej galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×