Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myślicieeeeeeeeeee

___Co myślicie o takim zabezpieczeniu?_____________

Polecane posty

Gość co myślicieeeeeeeeeee

odstawiam tabletki i nie wiem jak się dobrze zabezpieczyć. Czy myślicie, ze prezerwatywa + globulka to pewne zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to dobre zabezpieczenie
też tak się zabezpieczam odkąd rzuciłam tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicieeeeeeeeeeeeeeeee
i czujesz się pewnie? Nie masz obaw? Aha i czy twój facet kończy normalnie w Tobie, czy jeszcze dla większej pewności wychodzi przed czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewne to
nie jest, szczególnie po odstawieniu anty...ale niewiele mozna więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka franka
ja pol roku temu mniej wiecej odstawilam anty i przeszlam na gumki, wiecie co... nie polecam... prawdopodobnie 3 albo 6 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjjjjjjjjjj
a ja 2 lata:D i nic:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka franka
ah dodam, ze kochalismy sie rzadko, w dni nieplodne teoretyczie i nigdy nie mielismy wypadku jakiegokolwiek, czy tez sytuacji niebezpiecznej... porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to dobre zabezpieczenie
też tak się zabezpieczam odkąd rzuciłam tabsy my zawsze do końca - nigdy nie uciekał i nie ucieka przed wytryskiem - w dni płodne również kochamy się bez ograniczeń - też się bałam na początku - ale teraz po 5 latach już nie - chyba, że opóźni mi się okres to biorę pod uwagę, że coś - ale jak na razie dzieci nie ma - tabsy brałam 2 lata - po od razu miałam i mam bardzo regularne okresy jak w zegarku, więc stres z powodu opóźnień rzadki na szczęście - gin po badaniach twierdzi, żem płodna - czuję się pewnie i o niebo lepiej niż z tabsami, bo jakoś mój organizm nie był zachwycony pigułkami i między innymi dlatego z nich zrezygnowałam - mam o wiele większe chęci na seks - zdaje sobie sprawę ze statystyk o skuteczności różnych metod, ale ta u mnie się sprawdza Jest jedna rzecz - trzeba prawidłowo nakładać prezerwatywę tj. zostawiać troszkę miejsca na spermę - przy wkładaniu ma zwisać taki mały fragment na końcu penisa - nie naciągać jej na siłę tak do końca na ścisło - w instrukcji to opisują i ilustruja rysunkiem - my się do tej instrukcji stosujemy Uważam, że warto spróbować tej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka franka
wyobraz sobie, ze my tez, instrukcje znam wrecz na pamiec, bo jestem straszna panikara i chociaz swoje lata mam to dzieci nie planowalam, tabletki bralam prawie 7 lat z przerwami malymi i bylo dobrze, a teraz stwierdzilam ze co sie bede truc jak tak rzadko sie widujemy i mam za swoje, kurcze ja jestem jedna z tych co uwazaja doslownie na wszystko, ludzie sie bzykaja bez zapezpieczenia i nic, a ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka franka
chyba w totka zaczne grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to dobre zabezpieczenie
Dlatego się zabezpieczam, żeby móc zawsze do końca i w dni płodne się kochać. Mogłabym stosować tzw. naturalne - znam doskonale swój organizm, ale nie odpowiada mi seks na komendę przez 4/5 dni pod koniec cyklu, a tak by wychodziło bo mam bardzo krótki cykl. Co nie zmienia faktu, że obserwuję swój organizm i jestem świadoma w jakiej fazie cyklu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one w sumie
gin po badanich może twierdzic, żeś zdrowa, a nie płodna. Jedynym pewnym potwierdzeniem pełnej owulacji i płodności jest ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to dobre zabezpieczenie
koleżanka franka, no tak ja jakoś nigdy nic nie wygrałam w totolotka Ja mogę mówić za siebie, bo wiem co robimy i jak - u mnie ta metoda działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to dobre zabezpieczenie
one w sumie, no nie ma jak coś miłego dopowiedzieć ... robiłam badania hormonów itp. bo chciałam wiedzieć - były to dość dokładne badania, więc może jednak płodna jestem poza tym w końcu jest to bardzo popularna metoda i wszyscy z niej korzystający nie są bezpłodni, mają dzieci chciane zwykle pytałyście to piszę co my robimy i jak - a każdy decyduje za siebie - dopóki brałam tabsy nie wyobrażałam sobie używania prezerwatyw, też myślałam, ze to zbyt niepewne - ja się przekonałam, że u mnie skuteczne - zgłoszę się jak zajdę w ciążę, ale to najszybciej za rok 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze na forume
Płodnym można byc, miec odpowiedni profil hormonów, owulacje ale można miec też zrosty na jajowodach które powodują że nie może dojśc do zapłodnienia i ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to dobre zabezpieczenie
zawsze na forume, jak to przyjemnie spotać takie sympatyczne osoby... widocznie wszyscy korzystający skutecznie z prezerwatyw mają zrosty, a pozostali zachodzą w ciążę dlatego prezerwatywy są tak bardzo popularnym środkiem antykoncepcyjnym Pozdrawiam wszystkich życzliwych inaczej i życzę im tego co oni mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka franka
cofam, jednak nie jestem w ciazy, cudem jakims, nie wiem jak to sie stalo, ale njwyrazniej pomylki sie zdarzaja, ale ja jednak chyba wroce do tabletki + prezerwatywa, coz moze mam schiza ale nie chce sie tak stresowac, tylko hormony musze najpierw uregulowac bo sie okazuje, ze to przez nie mialam omylkowo lekka panike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zastanawiam się
na jakiej podstawie z taką pewnością wcześniej twierdziłaś, że jesteś w ciąży? Jak tabsy to nie prezerwatywy, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka franka
normalnie testem, ktorym wykazal moje zaburzenia hormonalne spowodawe probleami z wydzielaniem hormonow przysadkowych czy cos, a nie ciaze. w sobote odebralam wyniki od lekarza, bo chodze prywatnie wiec nie byl to problem, a tabletek nie biore od polowy lipca, chociaz nawet wtedy uzywalam prezerwatyw bo zwyczajnie wychodze z zalozenia, ze wskaznik pearla (nie mam pewnosci jak sie to pisze) skads sie bierze, a dzieci miec nie chce, jajowodow nie podwiaze, bo moze kiedys zmienie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zastanawiam się
dzięki za odpowiedź i życzę Ci zdrowia ja po to brałam pigułki, żeby móc bez prezerwatywy teraz nie biorę pigułek to przerzuciłam się na prezerwatywy ale każdy niech sobie robi jak mu wygodnie ZDRÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zastanawiam się
emotikony coś mi się nie udały 🖐️ 🌻 czy teraz będzie dobrze - miałam caps lock wciśnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×