Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anabelka

co sadzicie o moich piersiach?

Polecane posty

No to chyba najwyższy czas przestać rozpłaszczać sobie piersi w tych 75A/B?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..dziewczyno....a ile zaplacilas za operacje???? Best BRa??? Czyli splaszczone piersi moga jeszcze wrocic do swojego rozmiaru w momencie noszenia dobrego stanika???? oo tego to ja nie wiedzialam...czyli po jakim czasie mozna zauwazyc juz ze one do siebie wracaja??? i pelniejsze sie staja?? bo te moje rozjechane na boki sa takie jakby prawie plaskie i nie sa pelne....tylko tak jakby im czegos miedzy soba brakowalo :) hmm....jutro sie zmierze jeszcze raz i sprawdze dokaldnie ile wychdozi mi w przeliczniku i pojade do zlotych tarasow... ps.a jak mozna sie z ta gorseciarka skontaktowaC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że mogą i wracają – piersi nie są przecież z tkanki kostnej, są miękkie i do pewnego stopnia dają się kształtować. Jeśli lata noszenia złego stanika mogą rozpłaszczyć piersi, to czemuż noszenie dobrego nie miałoby tego procesu odwrócić? ;) Zjawiskiem nagminnym (niezależnie od wielkości piersi) jest \"migracja\" biustu po znalezieniu właściwego rozmiaru: wmasowywane do miseczek ciałko wraca na miejsce, ujędrnia się i w obwodzie biustu przybywa cm, w obwodzie pod biustem ubywa. Dlatego radzi się nowoostanikowanym aby na początku nie szalały z zakupami – po miesiącu, dwóch mogą potrzebować zupełnie innego rozmiaru. Poczytaj też wątek \"Co mi dała zmiana rozmiaru na właściwy\": http://tiny.pl/4whs (zwłaszcza wypowiedź Mahedy - chyba największa przemiana). I raczej radziłabym pojechać do Avocado na Brackiej albo umówić się z Marysią z internetowego Peachfield (telefon kontaktowy: 509 20 30 20 sklep@peachfield.pl). W Tarasach mają rozmiary, ale nie ma kompetentnych, potrafiących doradzić ekspedientek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best bRa dzieki wielkie :) a wiesz,dzis zauwazylam faktycznie ze mam za male miseczki, bo jak siedzialam ,to widzialam jak piersi pod pachami "łamały mi sie" bo nie miescily sie w miseczkach... dobra to ja sie kontaktuje,czy jak jej napsize,ze polecila mi ja Best Bra,to ona bedzie wiedziala,ze to o ciebie chdozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka...i co.....poprawil ci sie wyglad biustu??? bo zastanawia mnie czy jak sie faktycznie kupi dobre biustonosze to jest tak jak BRA napisala.a.....ze wsyztsko ladnie juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zamowic biustonosz z tej angielksiej sotrny,ale tam wymagane sa platnosci kartami ;/ a co zrbic jak chce sie zaplacic im na konto,albo np.zaplacic przy odbiorzE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura ten przelicznik
nosze 80B i jest akurat. wg tego badziewia powinnam nosic 70E!!!!! przeciez ja w E to w jedna miseczke obie piersi zmieszcze, a w obwód 70 z kolei nie mam szans wejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeczka.
Cycki jak cycki. Same w sobie właściwie nie są złe, w staniku chyba wyglądają dobrze, jedyne, co jest brzydkie, to te brodawki - takie wielkie i schodzące w dół. Jakby nie one, to bym nie powiedziała, ze masz obwisłe cycki. Jakieś piekne to one nie są, ale bez przesady - wcale nie są złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka-czaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×