Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka_sobie_17

pewien chlopak mnie oklamuje??!!

Polecane posty

Gość taka_sobie_17

Poznałam na imprezie fajnego chlopaka, tak mi sie przynajmniej wydawalo, jednak... po imprezie nie odzywal sie do mnie 2 dopiero pozniej zadzwonil i powiedziala ze mial zablokowane konto, powiedzial ze sie odezwie rano bo idzie spac... nastepnym razem znowu odezwal sie po 2 dniach tlumaczac sie ze byl u ojca w poznaniu i ze zapomnial telefonu! wtedy byl sylwester. w czwartek odezwal sie do mnie i powiedzial ze jest w pracy i nie moze w tym czasie do mnie pisac! ja jestem glupia i naiwna bo sama moglabym sie domysles ze on ciagle mnie oklamuje! bawilam sie z nim tylko na 2 imprezach a dzisiaj nie jade bo mam go dosyc! zastanawiam sie tylko jak moge mu zrobic na zlosc. jego kumpel powiedzial mi ze mu sie bardzo podobam ale n juz ma taki charakter! mi ten chlopak tez sie podoba ale nie chce zeby mnie tak traktowal! prosze powiedzcie jak moge sie na nim zemscic!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka fanka 2008
moze zonaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_17
Nie, ja mam 17 lat, on 21 a żonaty na pewno nie jest. wiem tylko ze mial jakis czas temu dziewczyne i ona ostatnio zaczela sie do niego odzywac... moze do niej wrocil? tylko ze jego kolega raczej by mi o tym powiedzial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypal paczke fajek
no tak kolejna typowa kobieta. Ledwo na dwoch imprezach razem byli a juz ma codziennie do niej dzwonic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_17
sorki ale nigdy nie bylo takiej sytuacji zeby chlopak sie tak malo kiedy odzywal! on ma czas bo jak sie dowiedzialam to jest teraz na urlopie. ma po prostu taki charakter i dla wszystkich dziewczyn taki podobno jest. tak mi mowil jego kupel ze ta byla dziewczyne tez tak traktowal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się... a co to bedzie latał za Toba czy jak? Co Ty jestes bóstwo swiata? Pewno ma swoja dziewczyne... a nie 17latke do ktorej ma slodkie eski pisac... bez urazy, ale znajdz sobie takiego ktory bedzie sie Toba interesowal, a nie jakis typ Bóg wie skad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_17
Dobra, chce zakonczyc temat bo widze ze mnie zle zrozumieliscie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mam problem moja facet a nawet narzeczony coś kreci ciągle siedzi przed kompem i gada z koleżankami nie miała bym nic przeciwko temu gdyby to były jego koleżanki z którymi sie zna ale on gada tyle już osobami z którymi się tak na dobra sprawę nie widzial a na dodatek robi to przy mnie pisze i ukrywa wiadomości jak sie go zapytałam co robi to mówi ze nic ostatnia mówi głośna muszę do kolegi wysłać smsa a widzę ze spisuje numer komórkowy do koleżanki z netu Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nie bedzie
ciebie przepraszał za to, że uwaza inaczej jak ty Po prostu DAJ SOBIE Z NIM SPOKÓJ i tyle Najlepiej swoje zainteresiowania ulokuj pod innym adresem Robisz sobie nadzieję, a dla niego jestes tylko jakąs tam dziewczyną i nic więcej Po co to tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×