Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcia21

zespół dobry z Radomia lub okolic pomóżcie

Polecane posty

hej planuje z narzeczonym slub w przyszlym roku i szukam fajnego zespolu z okolic Radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zespół "For You " z Jedlińska po prześłuchaniu chyba ze 100 nagrań wybrałam właśnie ich mam nadzieje że się sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....zadałaś strasznie ogólnikowe pytanie,planowanie ślubu to też wiele trudności np.dotarcie do dobrej/w waszym mniemaniu/kapeli..Oleczkaaa już wie co jej potrzeba :) Ty musisz poczekać jeszcze troszkę,popatrz ile zachodu uczyniła twoja koleżanka:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie zgadzam się z przedmówczynią :) kup anonse podzwon po zespolach umow sie z nimi na pozyczenie plyty i wtedy napewno cos wybierzesz, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale zawsze zespol polecony i sprawdzony to co innego niz wybrany w ciemno a bylam na tylu nieudanych weselach i nie chce zeby moje tez takie bylo. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Radomiu nie ma dobrych kapel
:o :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....grających \"na żywca\"...jak kot napłakał.Prawie wszyscy czym się podpierają,jak stare dziadki,nie mylić z dziatkami:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zespół Five
z Radomia ????? słyszałam dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijojio
zespoł black and white jest niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaaa
Rubikon jest fajny - wokalista starrtowal w drodze do gwiazd Black Jack tez fajny ale podejrzewam ze na przyszly rok bedziesz mial juz problem z dobra kapela chyba ze miesiac nie popularny masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, zespół "For You" bardzo ładnie gra, lecz jak dla mnie zbyt częste i długie robi przerwy... pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek w kubek
Rubikon ? i co z tego ze startował w Drodze do gwiazd ? Ale do nich nie doleciał :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaaa
moze i sie dostal 'kubek' ale zespol warty polecenia bylam na dwoch weselach praktycznie jedno po drugim gdzie grali i moglam sie przekonac ze maja bardzo indywidulane podejscie do kazdej z imprez i graja naprawde dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaaa
teraz będę na trzecim :D i w zamian za miske zupy którą mi dają nad ranem zwijam im kable,nosze pokrowce...czasami myje samochód którym jeździ ich klawiszowiec,ze o robieniu mu loda nie wspomnę,którego zawsze chetnie wykonuję nucąc przy tym znany przebój supergrupy Feel "Jak anioła glos" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół " for you" :) byłam na weselu gdzie grali. super śpiewają. znają przyśpiewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie znaleźć jakiś zespół na aktywnamarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Playdjs moge podpowiedziec, dobra agencja, nie zespół, ale dj, mozna zaoszczędzić, nie ma co ukrywac, ale naprawde teraz większość osób stawia na dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy to chyba ten ELIXIR koło Radomia on opróżni twą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych to nie biorę pod uwagę, tez słyszałam nie fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldex
Dnia 8.04.2017 o 20:02, Gość gość napisał:

Playdjs moge podpowiedziec, dobra agencja, nie zespół, ale dj, mozna zaoszczędzić, nie ma co ukrywac, ale naprawde teraz większość osób stawia na dj.

Zgadzam się całkowicie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×