Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie malo krzykliwa

Plastyka piersi czy to dziala??

Polecane posty

Gość taka sobie malo krzykliwa

Z gory zaznaczam ze nie chodzi mi o powiekszanie ani wszczepianie implantow tylko o plastyke piersi.czy rzeczywiscie piersi sie podnosza,czy sa one bardziej jedrne?jak dlugo taki zabieg sie utrzymuje?czy sa po nim duze blizny? prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masaże
czy to pomogłoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie malo krzykliwa
ale czy masaze pomoga?slyszalam juz ta propozycje ale nie wydaje mi sie zeby to bardzo cos zmienilo,najwyzej troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masaże
to dobre i troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyka
plastyka działa ale zostają blizny i z tym trzeba się liczyć, natomiast efekt jest popatrz na stronach klinik to zobaczysz sobie jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie malo krzykliwa
czy blizny sa duze?i bardzo widoczne?i chcialabym wiedziec czy efekt podniesionyc piersi sie dlugo utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
a jak długo utrzymują się własne piersi na swoim miejscu?????? co to w ogole za pytanie? przeciez to zalezy od wielu czynnikow!!! blizny-to zalezy jak masz robioną korekte,sa rozne cięcia,chyba najbardziej preferowane w ksztalcie kotwicy,wiec blizny sa,mniej lub bardziej widoczne-czesciwo jest to indywidualna sprawa-mozna miec jakies sklonnosci do zrostów,moze sie cos zle goic... w kazdym razie ja wybrałam blizny zamiast zwisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyka
generalnie opadanie to zależy następnie od pielęgnacji piersi i chodzenia w odpowiednio dobranym biustonoszu a w szczególności od rodz skóry i wielkości piersi; najbardziej widoczna jest ta pionowa blizna; jest też możliwość plastyki poprzez implanty, znam dziewczyne co tak ma i efekt jest super brdzo naturalny a blizny oczywiście małe w tym wypadku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×