Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a.la

pończochy czy rajstopy na studniówke??

Polecane posty

Gość a.la

dziewczyny pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdsvd
rajstopy są bardziej sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaa
wlasnie to ponczochy samonosne sa bardziej sexi :) i zdecydowanie wygodniejsze od rajstop. poza tym jesli masz sukienke bez podszewki, to nie bedzie sie tak elektryzowac jak w przypadku rajstop. trzeba tylko dobrze dopasowac rozmiar ponczoch zeby nie trzeba bylo ich podciagac ciagle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie trawie rajstop pończochy teraz ubrała bym z pasem jeśli nie widać by mi było. na swojej miałam samonośne. mimo ze jestem bardzo chuda nic się nie suwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od tuszy
dla tęższej dziewczyny - rajstopy lub pończochy bez silikonu podtrzymywane pasem dla dziewczyny szczupłej - samonośne pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Burak
Proponuję Ci założyć pończochy. Tradycyjnie każda z nas zakładała na studniówkę pończochy, a na to czerwona podwiązka. Niezależnie od wygody, nie ma znaczenia czy samonośne czy do paska w obydwu przypadkach chodzi o ten szeroki pasek, który ja dosyć często eksponowałam do zdjęć z koleżankami. Stanowczo polecam pończochy. Jeśli wolisz rajstopy bo lepiej się czujesz to przecież nic się nie stanie jak je założysz. W końcu to ty masz się dobrze czuć i bawić na studniówce. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy, Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalla
ja na Twoim miejscu zalozylabym rajstopy i pamietaj o jednej parze na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej pończochy samonośne:) jak nazwa sama mówi... się same noszą;p nie musisz ich cały czas \"poprawiac\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całym szacunkiem ale jak sie wywija na studniowce to nawet najlepsze ponczochy zleca... tak tak. lepiej juz zainwestowac w lepsze rajstopy,sa teraz takie cieniutkie ze nawet sie nie odznaczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie pomocnicze
A co łatwiej ściągnąć (ewentualnie co mniej przeszkadza w trakcie bzykania w kiblu) pończochy czy rajstopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
ponczochy są wygodniejsze. Ja mam grube uda, miałam samonośki i nic mi nie zleciało,nie zwijało się jak rajstopy i podwiązka się trzymała,bo dziewczętom,ktore miały rajstopy zjezdzały te podwiązki poprostu, bo jednak ta koronka przy ponczochach daje opór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Jeśli sie nie nosi pańczoch i nie zna marek to lepiej zdecydować sie na rajstopy bo moga opadać i zepsuje to niepotrzwebnie studniówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
POŃCZOCHY!! nawet jak bedą jakieś szajskiej firmy ale na silikonie to nie spadną napewno nie ruszą sie cała noc!! i nie bedzaiesz miała problemu z rajtkami bo jak wiesz one lubia sie osuwac i masz krok w kolanach:/ a w ponczoszkach bedzie ci chłodniej i wygodniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego chce akurat na studniówkę zakładać pończoszki? To przecież jakiś zabobon, przesąd, który i tak nie ma wpływu na wynik z matury. To czy założysz pończoszki, czy akurat rajstopy powinno zależeć wyłącznie od Ciebie i ewenatualnie pasującego stroju. Polecam zakładać pończoszki na codzień, a nie tylko od wielkiego święta lub wyjątkowje okazji - jak np. studniówka. Pończoszki są bardziej seksy, niż rajstopki i są o wiele praktyczniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RajDlaStop
Wg mnie rajstopy są bardziej seksi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na studniówkę ponczochy .. To juz chyba taka tradycja. A rajstopy bardziej sexi? Bleh .. one tak koszmarnie obciskaja krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
wielb.pończoch a wg mnie nie chodzi o przesąd( bo ja np. w najmniejszym stopniu przesądna nie jestem) ale o taką tradycje. zakłada sie czerwone majtki lub czerwona podwiazke( lub obie rzeczy na raz) i czesto sie fotografuje. moim zdaniem duzo lepiej wygladaja wtedy ponczochy i sa duzo wygodniejsze. a i ejszcze jedno. ja zawsze gdy mam zalozyc rajstopy zakladam ponczochy. wiec dziewczyny na pewno nosza czesciej ponczochy ale akurat ten temat jest o studniowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoh 36
do "bla bla bla 23". Cieszę się ,że często i chętnie zakładasz pończoszki - super , gratuluję. A czy na studniówkę akurat potrzeba podwiązkę i czerwone matki - bez znaczenia, bo i tak nikt Ci pod sukienkę nie zagląda i tak tego nie wiadać! Więc czy założysz rajstopki czy pończoszki zależy tylko od Ciebie, Twojego gustu i kobiecości. Pozdrawiam wszystkie panie noszące pończoszki - nie tylko raz w roku, na studniówkę - bo taka tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla_23
po pierwsze nie ma czego gratulowac po drugie: "A czy na studniówkę akurat potrzeba podwiązkę i czerwone matki - bez znaczenia, bo i tak nikt Ci pod sukienkę nie zagląda i tak tego nie wiadać! "- nienie trzeba, ale tak sie przyjelo i taka jest tradycja i kazda dziewczyna ma zdjecie ze studniowki na ktorym pokazuje podwiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoh 36
Drogie Panie, Zdecydoawnie pończoszki. Są wygodniejsze, nie krępują ruchów w kroku, muszelka się nie poci no i są o milion razy seksowniejsze do rajstop - nic nie ucikska w pasie lub na biodrach. Czy samonośne mogą się zsunąć? Tak, mogą, to zależy do wielu rzeczy: od szerokości uda kobiety, rozmiaru pończoch i producenta. Ale jeżeli boicie się, że samonośki mogą zjechać w dół, założcie do nich pas i po problemie! Oby tylko pas nie przebijał prze suknię, bo możecie czuć się wtedy niekomfortowo. Całuski, zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoh 36
do "bla bla bla 23" Otóż jest czego gratulować! Dzisiejsze kobiety, zwłaszcza młode niechnie noszą pończoszki i jest to prawda! Gdybyś zapytała przechodzące ulicą kobiety, w jakimkolwiek mieście w Polsce, czy maja na sobie pończoszki, czy rajstopki to 95% odpowie; rajsatopki. Więc skoro Ty nosisz często pończoszki to tym bardziej zasługujesz na słowa gratulacji i uznania. A czy powiesz jakie nosisz najczęściej? Samonośki czy do paska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakiej długości sukienka, bo jak krotka to możne być widać ponczowy i to nie będzie wyglądało elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik_cosik
oczywiście że pończochy i pas obowiązkowo :) musi być KOOOOBIECO !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet_z_fetyszem
Jako istota (rzekomo) brzydsza napisze wam Panie, że bardziej mi się podoba (a nawet podnieca mnie :P) kobieta w rajstopach niż pończochach. Dodatkowo jak nie ma pod rajstopami majtek to już bym był w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam, skąd miałbyś wiedzieć, że nie ma majtek pod rajstopami?! :P ...jednak mi się wydaje, że większość panów woli pończochy i to one są bardziej seksi, np takie: http://e-marilyn.pl/pl/3876,ponczochy_coco_516,produkt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_mafijka
Zdecydowanie pończochy, ale proponuję jednak samonośki, są wygodniejsze i bardziej nadają się pod obcisłą sukienkę Poza tym jest o wiele większy wybór http://www.soyelle.pl/samonone-c64.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczocha na studniowke
tylko ponczochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×