Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skromniuutkaaaa.ja

Zawsze chciałam mieć skromną, prostą sukienkę

Polecane posty

Gość skromniuutkaaaa.ja

teraz znalazłam na allegro taką jaka mi odpowiada w zupełności http://www.allegro.pl/item293044762__glamorous_34_44_tu_36_.html uważam, że jest piękna ... ale kolezanka powiedziala mi ze to trochę przegiecie kupowac sukienke za 200zł... czy wy tez tak uwazacie czy sukienka musi byc koniecznie przynajmniej za tysiąc? ja uwazam ze sliczny welon do niej dobrac albo zamiast welonu kwiaty we włosy i bedzie slicznie .... natomiast moja teściowa tak samo jak kolezanka twierdzi ze taka sukienka nie nadaje sie dla panny młodej... do tego za tylko taką cene.. co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bardzo ładna. Bez welonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ta sukienka ci się podoba to oczywiście kup ją...co to za różnica ile kosztuje..ważne żebyś była zadowolona :)....nie słuchaj innych...w końcu to twój dzień i twoja wymarzona sukienka a nie ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie kolezanka
kopnij ja w dupe a sukienka sliczniutka tez chce taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas 29
kupuj ją i się nie zastanawiaj :) najważniejsze że tobie się podoba :) też bym chciała znaleźć dla siebie suknię ślubną za 200zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra zaplacila za suknie slubna 80 zl :P, sama sie z tego smiala, bo za szal do niej zaplacila 300. sukienka byla z noa noa, troche za kolano, wiazana na szyi. wygladala slicznie, jak marilyn monroe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się podoba
ale welon faktycznie do niej nie pasuje. Jakiś kwiat ewentualnie i nieduży bukiet, może też pojedyńczy kwiat? Ale fajniejsza byłaby gdyby dół uszyli z mniej koszulowo-nocnego materiału, może szyfon? Na cenę nie patrz, ja np. kupiłam na allegro używane buty ślubne za jakieś grosze, przecież i tak ich więcej nie włożę a te w sklepach miały koszmarne czuby albo cekiny, diamenty i inne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka sliczna
tez bym chciala taka miec na swoim slubie. no tylko ze na razie o wlasnym slubie moge sobie pomarzyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibetka
Najskromniejsze są najpiękniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLICZNA
NIE SLUCHAJ INNYCH TO JEST TWOJ DZIEN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka fajna, zapisałam sobie w mojej bazie:) Sama szukam inspiracji do prostej i skromnej. Co do koleżanki.....powstrzymam się od komentarza......wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja właśnie brałam ślub
Ładna, tylko jest czarna, czy mi się wydaje? Czarny w naszej kulturze symbolizuje raczej żałobę, niż radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
najwazniejsze, zebys szla do slubu w takiej sukience, jaka sobie zawsze na ten dzien wyobrazalas :) nie wazne ile kosztuje, komu sie bedzie podobac ... tobie musi byc w niej wygodnie i wyjatkowo :) jesli chodzi o kupowanie prze internet, to tanie rzeczy czesto maja slaba jakosc ... tu bym sie zastanowila ... (drogie zreszta tez nie zawsze maja dobra jakosc i kroj pasujacy na nasza figure). osobiscie mialam do slubu bawelniana sukienke w niebieskie kwiatki za jakies 70 zl ;) byl upal, maz mial blekitna koszule i te stroje pieknie wyszly na zdjeciach na tle blekitu wody i nieba, gdyz slub byl na swiezym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromniuutkaaaa.ja
ale mi chodzi o sukienke na slub koscielny nie cywilny - więc czemu ma byc za długa? A biała tez jest wystarczy w dół zjechać... własnie zastanawiałąm sie nad jakoscią tych materiałów. I sobie pomyslalam ze moze uszyła bym sobie podobną, tylko zastanawiam sie czy cos w niej zmieniac czy powiedziec krawcowej ze chce identyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
jak masz taka 'swoja' krawcowa, mysle, ze wlasnie pogadaj - skoro sukienka ma byc w miare prosta i skromna, krawcowa nie powinna sie przestraszyc trudnoscia zadania ;) a poza tym bedziesz miala ten komfort, ze sama wybierzesz material, bedziesz wiedziala, czy jest mieciutki i fajny, a nie jakis tandetny i sztywny, poza tym sukienka bedzie idealna na twoja figure, bo zamawiajac z allegro nigdy nie wiesz, no i wykonczona bedzie porzadnie :) a a prpopos dlugosci - moim zdaniem sukienka nigdy nie jest za dluga :) ja tam bym chetnie dlugie sukienki nosila dzien w dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia piękna ma klasę i
jak najbardziej nadaje się na ślub. Tylko nie wiem, jak z jakością materiałów, to jednak allegro... Chyba bym się pokusiła o poszukanie czegoś podobnego w salonie ślubnym. Zapłacisz więcej, ale będziesz pewna produktu. Welon do niej nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowerka
piękna:-))))) jestem za!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli moge poradzić
sprzedawca ma te ciuszki w chin - tam szyją je chińskie szwaczki na zamówienie i nie wyglądają one tak jak na zdjęciu niestety Poczytaj opinie kupujących i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciu wygląda fajnie... ale ja bym uszyła jednak z jakiegoś lepszego materiału u dobrej krawcowej na wzór choćby i tej, bo jakoś nie mam przekonania co do jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, nie daj się nabrac, zwróć uwagę, że oba zdjęcia sa identyczne- sukienka biała jest \'bielona\' komputerowo z czarnej. w rzeczywostości moze nie byc tak ładna jak ta na focie na allegro. ja bym poprosiła o fotografię oryginalnej białej bo potem przyślą Ci żółtą albo powiedzą, ze nie mieli i przyslą czarną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszyj u krawcowej
moja koleżanka kupiła na studniówke taką tylko że czarną i jest prześliczna !!!! a dół nie był z satyny tylko z takiego delikatnego zwiewnego materiału, który bardzo ładnie układa się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srdfg
Moim zdaniem jest prześliczna. Nie ma się co przejmować ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź mądra i nie słuchaj koleżanki.A co to za różnica ile kosztuje??? Ważne że Tobie się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromniuutkaaaa.ja
co wy sie macie z tymi sukniami z maggiesottero... jest tyle ladnych sukienek a prawie wszystkie dziewczyny tylko na tych kieckach sie wzorują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszyj u krawcowej
Bo łatwo linka znaleźć i wszelkie fasony mają :P Chodziło mi o materiał na dole, nie każę Ci kopiować wzorów z MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×