Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

Zakochałam sie w nim ...................

Polecane posty

napisalam, ze jest mi niezmiernie milo, ze moglam poznac jego i jego malego..kotka :P ze jestem jego fanką i już trwa produkcja koszulki z jego podobizną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marryme ze cieszą go TAKIE fanki :D ze pracuje nad odbudową swojej strony przecież jest w koncu profejsonalistą, a taką strone moja mlodsza siostra potrafi zrobić :P nigdy nie pomyslał, ze stanie się taki slawny i jest mu milo, ze jego pasja przynosi tyle uśmiechu obcym ludziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floriana możliwe! możliwe, ze odcieli mu wacka i wstawili drewnianą protezę z dębu zeby godnie reprezentował kraine muminków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe tam ważne, ze ja mam sprzęt :P razem się będziemy uzupełniać :D i chętnie w upalny dzień okąpałabym się w tym dmuchanym basenie.. wyobraźcie sobie upalne lato, piasek ogrodowy pod stopami, dwa kije, hamak dyndający na drzewie, Gracjan i pisior z liściem palmowym wachlujący moją spieczoną słońcem twarz. potem oddalamy się w strone basenu i bierzemy gibką kąpiel w letniej wodzie z ogrodowej studzieny całej w mieniących się kamieniach. potem ja smialo zakladam mu garniec na głowe i delikatnie wycinam grzybka na niego czuprynie, a potem biore delikatnie jego czerwone mieniące się Bonuxem stringi i zapieram je w basenowej wodzie, po czym splukuje szlaufem resztki proszku i rozwieszam na linkach od hamaku aby nabraly świeżego zapachu oraz nie stracily swojego naturalnego czerwonego kolorytu. ach no ❤️ marze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladacznica>>>>Ty do niego nie pasujesz, jestes dla niego zbyt wyuzdana:o Zepsujesz nam chlopaka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zepsuje?:( ale ja chcialam tylko....tylko wyprac strringi w bonuxie :( i ochlapac się latem w jego towarzystwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipan123
Odwiedziłam stronę Gracjana...Czepiacie się chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, że dostanę w zamian jakies profity :D np 3 tys. postów, które mi dzisiaj usunęli [ nie tylko mi ] i nikt nie wie dlaczego 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podasz do kasacji to ci skasujem wszystkie posty i wtedy dopiero bedzie placz i zgrzytanie zebami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×