Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

franceska-------27-------monachium---------19.07-- ------25.04-córka to ja CC---------25--------Szczecin-----------15.07---------1.05 coral bay------- 33--------nowy sącz--------- 25.07--------01.05-córka wiolaj------------28--------warszawa----------25.07 --------01.05-córka Żurkowa--------24-------Wrocław-----------26.07--------- 03.05 - synek plusia-----------31--------Szwecja-----------25.07------ --04.05-córka Monia79--------28------Wejherowo--------26.0 7--------04.05--córka Grzybiara-----34------Przemyśl------------28.07 ---------04.05-? marzenie31---31-------słupsk--------------30.07- ---------05.05-córka kareczka------26-------Łódź----------------30.07 ---------05.05--synek magmal---------26-------Opole---------------30. 07---------05.05--córka zizusia---------24------rzeszów-------------03.08------- --10.05 czarna---------24--------Konin---------------05. 08--------12.05-synek peletka---------31-------nowy targ---------05.08---------12.05-córka bajabaja-------29-------śląsk cieszyński---22.07---------12.05 sysunia27------28------ok. Gliwic-----------06.08---------13.05--córka weronikx.......33......Wrocław............08.08 ........15.05 JoannaWM----34-------Wrocław-----------18.08.---------24 .05 bibi2------------29-------Dąbrowa Górn.---19.08---------26.05-córka mickey---------32-------Gdynia--------------23.07------- --28.04-synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska-------27-------monachium---------19.07-- ------25.04-córka to ja CC---------25--------Szczecin-----------15.07---------1.05 coral bay------- 33--------nowy sącz--------- 25.07--------01.05-córka wiolaj------------28--------warszawa----------25.07 --------01.05-córka Żurkowa--------24-------Wrocław-----------26.07--------- 03.05 - synek plusia-----------31--------Szwecja-----------25.07------ --04.05-córka Monia79--------28------Wejherowo--------26.0 7--------04.05--córka Grzybiara-----34------Przemyśl------------28.07 ---------04.05-? marzenie31---31-------słupsk--------------30.07- ---------05.05-córka kareczka------26-------Łódź----------------30.07 ---------05.05--synek magmal---------26-------Opole---------------30. 07---------05.05--córka zizusia---------24------rzeszów-------------03.08------- --10.05 czarna---------24--------Konin---------------05. 08--------12.05-synek peletka---------31-------nowy targ---------05.08---------12.05-córka bajabaja-------29-------śląsk cieszyński---22.07---------12.05 sysunia27------28------ok. Gliwic-----------06.08---------13.05--córka weronikx.......33......Wrocław............08.08 ........15.05 JoannaWM----34-------Wrocław-----------18.08.---------24 .05 bibi2------------29-------Dąbrowa Górn.---19.08---------26.05-córka mickey---------32-------Gdynia--------------23.07------- --28.04-synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez jestem :) Choć dziś nie poszłam do pracy i mam jakiegoś doła. Ciągle płaczę i nie mogę sobie miejsca znależć :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wlasnie przeczytalam ten stary i juz wiem o co chodzi dobry pomysl! stelka27*** dopisz sie do tabelki skopiowali poprostu jakas wiec wpirz sie :) Napewno niedlugo tu wrzystkie bedziemy:) Zurkowa-Wroclaw.... Poprostu strasznie bylo bo mala tak gryzla ze az mi krew leciala:( nieznaczy ze u ciebie tez tak bedzie ja nawet msle ze synek nie az taki przezarty bedzie jak mala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny dziś dzionek mamy znowu:))) ja dziś zaczęłam 24 tydzień, jeszcze 16 uffff, niby z górki:))) ostatnio mam jakieś dziwne bóle brzucha, cały brzuch mnie boli, czy kobiety w ciąży mogą mieć takie bolesne wzdęcia, bo wydaje mi się, że to właśnie są wzdęcia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi przyszły zamówione staniki, rozmiar D, wcześniej miałam B, źle się z tym jakoś czuję, czy piersi wrócą do poprzedniego rozmiaru????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jeśli chodzi o karmienie piersię to ja z synkiem miałam tak że na początku bardzo krew mi leciała i wogóle straszny ból, ale jak to przeszło to karmienie było chyba najwspanialszą rzecza jaką może przeżyć kobieta. Bardzo krępowało mnie karmienie przy kimś dlatego albo się odwracałam albo wychodziłam do drugiego pokoju. Grzybiara33 ja też od kilku dni mam strasznego doła, nie wiem co się ze mną dzieje, może hormony;( kareczka ja też mam dziwne bóle brzucha czasem ale wydaje mi się że to macica się stawia. Czasem boli mnie w okolicy lewego jajnika a gin mówi że to jelita i zeby się nie martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kareczka ja mam wrażenie że z 9kg, które przytyłam to conajmnirj 4 poszły mi w biust, katastrofa, też się bardzo źle z tym czujje. Po pierwszej ciązy wróciły mi do rozmiaru ale nie były już takie jędrne. W pierwszej ciązy przybyło mi 25kg i udało mi się to zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po czym poznać to stawianie macicy, bo mi nieraz brzuch twardnieje i boli, ale myślałam, że to właśnie od tych wzdęć://// na jakiej podstawie lekarz tostwierdza?? robi jakieś badania czy tylko z wywiadu wnioskuje???? ide w pon to sie podpytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała macica twarda jak kamień. Ja jak byłam u lekarki to nie stwierdziła mi stawiania bo akurat się nie stawiała ale powiedziała że jeżeli mam to tylko około raz na tydzień to ok. szyjka mi się nie skraca a to najważniejsze. Przed porodem tam gdzie rodziłam wsztrykują taki zastrzyk do żyły po którym wiadomo za ile się urodzi i wtedy postawiła mi się macica i dlatego teraz to rozróżniam. Normalnie jak stoje to tez mam twardy brzuch ale jak się połoze to jest miekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmar z tymi piersiami, mam nadzieje, że już nie będą rosły, muszę poszukać jakichś ćwiczeń żeby tak bardzo nie zwiotczały po porodzie, może wy jakieś znacie????:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mierzą skracanie macicy??? ja miałam jakieś skurcze na ostatnim usg, ale lekarz oprócz nospy nie zalecił nic:/ troche się zmartwiłam bo brzuch mam czasem twardy i boli, dobrze, że już piątek w pon się wszystkiego dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kareczka nie panikuj na razie z tymi piersiami. Ja nie mam ich do ziemi tylko po ciązy nie są już takie twarde (też się martwie żeby bardziej nie urosły):):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kareczka skracanie szyjki stwierdzi gin przy badaniu. Nie martw się za wczasu, odpoczywaj, jezeli to nie są jakieś regularne skurcze to trzeba być dobrej myśli, a jeśli są częste to poprostu zadzwoń do lekarza i zapytaj. A może naprawdę masz wzdęcia tak jak pisałaś. Niepotrzebnie pisałam o moim stawianiu macicy i teraz przeze mnie się martwisz. Przepraszam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z ta macica to ja tak mam, wczoraj to nawet sporo razy najpier w jak wyszlam na chwilke do sklpeu to czulam caly czas tak mocno napiety twardy brzuch a potem jak lezalam wieczorem to tez robil sie twardy i za chwile miekki, ale to nic nie bolalo, ale i tak sie tym tez martwie... dzis dopiero wstalam wiec zobacze jak bedzie, wizyte mam w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz za co przepraszać, dobrze, że napisałaś bo będę wiedziała o co zapytać gina w pon, jest tyle rzeczy o których kobieta w ciąży nie ma pojęcia, a niestety lekarze popadają w rutynę i nie informują o wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do sklepu, muszę obiadek zrobić, dziś szef kuchni serwuje zupkę meksykańską i grzaneczki :)) ale i tak wciąż mam przed oczami lody z bitą śmietaną i orzechami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze jestescie .Przepraszam ja skopiowazłam pierwsza tabele jaka mi sie rzuciła w oczy wiec jak kogos nie ma to sie dopisujcie. Mnie tez czasem boli po lewej stronie ale to jest jak piszecie od wzdec.na usg widac że jelita sa wypełnione gazami i to jest czeste w ciazy. jesli chodzi o brzuch to jak stoje to jest tawrdy jak leze miekki. Ja mam na 22tc 4 kg do przodu.Cyce ogromne i ciagle pobolewja.Co do karmienia to ja nie miałam problemów i mile to wspominam karmiłam gdzie popadło i jakos czułam sie wtedy dumna ale wierze ze dla niektórych moze to byc krepujaca.Piersi po ciazy wróciły do swojego rozmiaru za to do jedrosci nie ale to juz taka kolej rzeczy.Moze pozniej zrobimy sobie jakąs korekcje piersi i bedzie ok HI Hi. Dobra babeczki lece do pracy ładna pogoda dzis to człoweik jakos chetniej dom opuszcza.Do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz szalu dostaje ze swoim biustem bo brzuch mam duzy cycki tez wiec mam je na brzuchu.....stanik to mam jeden 90E a drugi 90 DD....:((( takie sa ciezkie + wiecznie mi chyba siara klejaca z nich wyplywa i mam plamy na pizamach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka jak Ty mało przytyłaś, fajnie. Ja już ledwo buty zawiązuje a dopiero 21 tydzień ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zdziwiłam sie jak weszłam na kafe i zobaczyłam nowy temat Maj-kontynuacja, ale to bardzo dobry pomysł i wkońcu prośba Moni. Tylko tyle dla niej można w tej sytuacji zrobić.🌼 Ja byłam dziś u gina. Z nerkami podobno dobrze, pewnie mam jakiś piasek, który przy okazji zaatakuje. O bakterie nie kazał mi się martwić, bo podobno w ciąży są normalną sprawą- nie wiem czy tak jest faktycznie, ale skoro tak mówi lekarz....W razie bólu mam brać nospę i tyle. Nawet mnie na posiew nie wysłał. Nie wiem co dziś pisać, bo cały czas myśle o Moni.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się melduje, nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkiego na starym topiku,ostatnio ciągle mamy problemy z internetem ,zastanawiamy sie z mężem czy nie założyć czegoś mocniejszego. Żurkowa ja też mam już mega biust 85 E okazał się ostatnio już za mały więc jutro wybieram się na zakupy ,ale już kupię chyba taki rozpinany z przodu dla karmiących. Jeżeli chodzi o twardnienie brzucha to ja tak mam przeważnie wieczorem ale nie codziennie ,czasem jest tak twardy jak kamień a rano jak się budze jest już wszystko ok. Ostatnio cierpię na bezsenne noce ale głównie z powodu zgagi ,przez dzień jest dobrze ,a wieczorem jak tylko się położę to pali niesamowicie poza tym chyba cofają mi się kwasy żołądkowe aż do buzi i to jest okropne. Muszę niestety układać się w pozycji siedzącej. Dobrze że modessa przyczyniła sie do prośby Minimoni,ale ja i tak cały czs o niej myślę i pamiętam że była z nami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×