Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Agulcia - mi sie pokazało że pragniesz się zapisać do klasy i muszę Cię zaakceptować albo nie, więc zaakceptowałam i widzę że wskoczyłaś od razu do klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fikcyjne konto na NK - to mogę się zapisać do tej naszej klasy? Ale jak ją znaleźć? Dajcie znać, bo wyleciałam z obiegu - od dawna nie mam tam konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika, kurde,a ja siebie nie widzę na liście uczniów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulcia - ja Ciebie mam na liście na pierwszym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmal znajdz Karole na Nk jeśli pamiętasz jak się nazywała wejdz w jej znajomych i znajdz mnie Paulina D. to wyśle Ci link Agulcia jesteś masz honorowe miejsce na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek mam już likna od Kiki - dzięki koleżanko, tylko mnie tam zatwierdzcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magmal- jesteś :) Już nas jest całe 16 sztuk , a wydawało się że kilka osób zawsze pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam w sobotę egzamin semestralny na podyplomówce i staram się uczyć kiedy tylko mogę więc wybaczcie, że mało piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom- ucz się , ucz kochana :) Trzymam kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu mam nadzieje, ze zajrzysz choc na sekundke tu dzis i podpowiesz mi cis. Kinia od wczoraj ma katar taki przezroczysty i caly czas leci jej z noska, no ale to mnie az tak nie martwi jak to ze od wczoraj rowniez wyszly jej na buzi hm... jak by to opisac, takie czerwone krwinki na skroniach i policzkach pod oczami, a dzi ma jeszcze bardziej. Nie sa to ktorstki tylko takie kropki, tak jak wyglada zle zrobiona malinka i ma to po obu stonach. Czy mam biegnac z tym do pediatry? Mieszkamy teraz na swoim juz i do poprzedniej naszej przychodni may daleko, nowa mam zaraz pod blokiem ale nie wybralam jeszcze pediatry, doradz co mam zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam chyba możliwość wybrania kolejnego moderatora Nk, tak wiec czekam na propozycję kto chciałby być razem ze mną?? zawsze to szybciej będzie można dokonać zmian, jeśli coś mi wypadnie bądź neta mi zabiorą... Najlepiej żeby to była osoba która często do nas zagląda ;) Akinom a czy ty już jestes z nami na NK?? Jak będziesz miała chwilę to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno tak coś pomyślałam sobie o mini moni, nie wiecie jak tam jej dzieciątko??? Ma chyba już kilka miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia- może te krwinki od kichania, po prostu popękały jej naczynka , albo od kaszlu . Paulinek- Akinom jest w klasie , ma tak samo na imię jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, dziś 14 luty :P Więc życzę Wam wszystkiego walentynkowego , dużo miłości, czekoladek, kwiatów itp :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy od tego kataru to nie wiem, ale zastanawiam sie czy to nie jakis tam rumieniec zakażny czy jako tak? nigdy nie widzalam czego takiego wiec nie wiem co to, zastanawiam sie nad pojsciem do tej nowej przychodni aby ja obejrzal jakis pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiliśmy sobie dobre jedzenie, mamy obejrzeć film, mały śpi od 19:50 ale już dwa razy sie budził i krzyczy, wiec mimo chęci ciekawe czy uda sie fajnie spędzić wieczór...nie wiem czemu tak jest ze zawsze jak sobie coś zaplanujemy to mały nam to uniemożliwia, pewnie nie celowo, ale takiego pecha mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika ja tez prawie sama....slubny mnie wkur...że brak słów. Chyba z tydzien sie do niego nie odezwie:( Musze wejsc na nk bo teraz to jak na 2 fronty jedziemy to nie wieadomo gdzie pisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To która spedzi ze mną walentykowy wieczór????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klaudia- ja nie mam tez pojecia co to moze byc, ale zawsze mnie wkurza to jak maly ma jakies dziwne objawy a ja nie mam pojecia co to, wiec wiem ze sie niepokoisz agulcia- a jak tam w twoim zwiazku, o ile masz ochote odpowiadac , :) tu na forum, i w ogole karola- oj barkuje cie na forum ja sie zarazilam od moich chlopakow, ale nie goraczka, i kaszlem, tylko mam mega katar: a oni nie mieli, a ja w grudniu mialam, w styczniu mialam i znow mam, zurkowa; no wieczor milo sie zapowiada wasz, moze maly zasnie na dobre wreszcie;) a ja dostalam malego slodkiego misia od mojego Misia :P;) i sie troche poprzytulalismy, ale nic wiecej nie bylo bo, ja zakatarzona a M kaszle jak gruzlik :D kika-wzajemnie duzo miłosci, a jak Zuzia lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ja tez odpisalam karoli czarna- wiesz, posiedzialabym z toba, ale oczy mi lzawia od kataru, i kicham caly czas, do tego maly sie rozwydrzyl po chorobie i wykorzystuje "chorobowe rozpieszczenie" , wiec caly czas jakis wrzask a teraz siedzial mi na kolanach i powiedzial "ze mu dupa spadla i mu zle" normalnie jak tak przy kims wyjedzie to tylko sie schowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie, nie obraźcie sie na mnie ze nie pisze zwracajac sie do was , z duzej litery typu "CI, Ty" itp, ale to uciazliwe na forum o tym ciagle pamietac, i co chwile uwazac, zeby sie nie pomylic, wiec ja tu wszystko upraszczam, imiona nawet z malej litery itp, nie piszemy tu jakos oficjalnie, a raczej jest to luzna forma wypowiedzi, super ze wiekszosc z was tak sie odnosi, ale ja sie wylamuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×