Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Wykasowałam to zdjecie, szkoda ze skoro mam ukryte fora i szkoły to i tak to zdjecie sie pojawiło w nowo dodanych i wszyscy mogli na nie wejsc i w ten sposób nas odkryc:( No i mam problem bo lenki mocz nie za dobry jest:( Jutro dpo nefrologa sie umówiłam i ciekawe co z tego wyjdzie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj sie dopiero dopatrzyłam że wy cos na forum NK pisałyście, nie powiem żebym była szczęśliwa bo jam ograniczony dostęp do NK :( ale z drugiej strony tam możemy pisać o sekretach naszych:) mam taki jeden o którym tu pisać nie chcę:P ale na pewno nikt obcy nie może czytać naszego fora, wczoraj sprawdziłam z konta teściowej :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny wam tylko palec dac a wy całą rekę :P:P:P:P:P a serio nie ma siły teraz na zwierzenia, może potem, no i nie mam jak tu w domu a w pracy nie mam NK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ja tak zawzięcie piszę pracę, że czytałam i obudziłam się po 2 godzinach :P :P :P :P Stelka spokojnie, nic na siłę... poczekamy... Mam propozycję- wszystko co dotyczy dzieci tu, to co intymne na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka hihi jestes w ciazy ?:P:P, czekam na tajemnice :P:P licze na newsa karola- no kto tu mowi o udzielaniu sie :D sama malo klikasz u nas snieg, ale taki mokry byl, jak wzielam dzis malego na spacer pierwszy od choroby, to tak mu sie nabralo na podeszwy ze ledwo chodzil ech, eryk ma znow brode cala w takich wielkich czerwonych liszajkach, i na poliki mu idzie , ale on teraz ciagle jezor na wierzchu, to moze dlatego, a okolicy ust nie wolno masciami, smaruje mu vit A na noc, ale jeszcze konca nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha , musze sie pochwalic (niech zyje skromnosc) wreszcie widac efekt mojej diety niediety, zeszlam wreszcie ponizej 60, mam 59 :P na liczniku, uff, jeszcze tak z 4 kg do lata i bedzie git, juz sie nie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia, bo ja teraz mam pokręcony czas... praca, dzieci, tata i ... :P nie mam kiedy ... dziś cały dzień przed kompem bo udaję przed samą sobą , że piszę pracę :P Jeszcze jednego zdania nie napisałam :P Na razie czytam i już rzygam z nerwów że nie zdążę do poniedziałku :( :( :( Próbuję też zaprzyjaźnić się z nowym komputerem (dostałam od taty :P na pocieszenie :P :P :P ), szukam pralki itd... Dosłownie zawrót głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie mamusie, polecam fajna stronke : www.poradymamy.com.pl widze, ze niektore z was maja wiele ciekawego do powiedzenia dlatego baaardzo serdecznie zapraszam was do komentowania wpisow pod artykulami. bardzo liczymy sie z opiniami doswiadczonych mam i....czekamy na ciekawe sugestie kreatywnych z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia- cieko tu bez ciebie , ech, ale damy rade jakos, a z praca dasz rade i jak zawsze bedzie rewelacyjna ja tez sie zabieram za prace maturalna kuzyna jak pies do jeza czarna-jak po wizycie u nefrolga? , jak mała mija- gratuluje dziewczynki, super ale zima znow, ide na sniadanie i do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzielę się i tu żeby nie byłlo:P dziewczyny mój synek to istny głodomorek:P:Pserio, wpierdziela wszytko co pod ręką, wczoraj np na śniadanie micha płatków, potem jajecznica z 3 jajek i chleb, przed spaniem jeszcze banana i kawałek jabłka i pół paczki biszkoptów........po spaniu micha zupy za 2 h chyba z 4 wielkie kluski ślaskie w ramach drugiego dania, no i potem jeszcze biszkopty a na kolację dwie kromki chleba (w końcu zaczął jeść chleb :D:D) plus paluszki........Karolina nie je tyle co on........ . . . . .a chudy jest że wszytkie spodnie lecą mu z tyłka:) KAROLA czy to dobrze że on tyle je a waży od pół roku ciagle 10 kg?????????? no i stopa przez 3 miesiące z rozmiaru 20 wyszedł mu 22 i teraz nosi zimowe koazki Karoli sprzed roku bo szkoda mi kupowac kozaki na miesiąc :P jejku a Karolinie tak wolno noga rośnie, ona ma 23 a on 22:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka, moja Misia,też głodomorek, wpieprza na potęgę ;) już się boję,żeby nie wyglądała jak mamusia :) ale nie potrafię jej odmówić niestety:( i nie ma czegoś,czego by nie lubiła:), nawet moje dietetyczne jałowe jedzenie jej smakuje ;) a buty nosi 25-26 , wielką stopę ma po tacie, a apetycik i po mamie i po tacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma kozaki teraz 25 wiec w sumie nie duza noga chyba jak na chlopka,a jest drobny, nie je za duzo, za to mamusia nadrabia i sprząta jak odkurzacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia, podaj temat - może być na NK, to może Ci coś podrzucę z moich zbiorów:-) Moja też chętniej je niż przed chorobą - ale jak na nią to ciągle nie za wiele..buciki mamy 24 śniegowce, ale kapcie 23 zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, spokojnie... w drugim półroczu dzieci często stoją na wadze... je, rosnie, pogodny to nic mu nie jest. Biega dużo to i spala :) Ludwiś mój w tym okresie schudł 800g :) teraz to waży jakies 16,5, but nr 26... dupcia juz prawie jak orzeszek tylko brzuchal i druga broda mu została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że to nie szóstki a piątki ale dałam...:p no i wyszlo, że liczyć nie umiem :P Goraczka trwała 2 dni i przeszła... ??? I o co chodzi ??? Mocz i krew ok. Zgłupiałam. Mało tego to wysypało jej całą buzię drobniutkimi krostkami, jak liszaj wygląda. Czym to smarować?? Podczytuję nk ale tu jaoś lepiej pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jak piatki to może byc to :) Buzię natłuszczaj czyms obojetnym, pomysl czy nie zjadła czegos co ją uczuliło, czy z leków które dawałas nie bylo nic typu syropek pomarańczowy czy truskawkowy, bo te smakowe dodatki potrafia uczulać. Jeśli wysypie całe ciałko i bedzie to czerwona wysypka to może to trzydniówka... jesli po 3-4 dniach nie zejdzie to do doktora idz po poradę... chyba skończyłam statystykę :) Jutro siadam do pisania eseju pt: Zatucia celowe i przypadkowe u dzieci i mlodzieży :P :P :P Mam 2 artykuły napisac- prace własną z badań kliniki (analiza zatruć hospitalizowanych u nas w latach 2006-2010) i prace poglądowa :P Ciekawe kiedy ja to zrobię... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja po ataku migreny wrr a moj z glodomorka niejadek na potege, codziennie musi byc "drugie danie" czyt. ziemniaki z miesem, albo ryz, ale mieso byc musi, marchew gotowana, albo kapusta kwasna taka gotowana na kosci , do tego maga, na sniadanie kromka z maslem, zupy juz nieliczne i to pare lyzeczek, ewentualnie parowka, zapiekanka z opiekacza, z zoltym serem i szynka, bez skorek, kolacja-mleko, czasem chleb i maslo :D, korniszony tylko, banan i jablko , no teraz mandarynki je, tyle :D wybrzydza ze hej, ost byla mieso z indyka , powiedzial "nie lubie czarnego miecha" wiec odmrazalam fileta z kurczaka na szybko i udusilam z marchewka, to ok, i mielone , kotlet ,to je, kluchy slaskie lubi mowi na nie "kule" jak banan ma tylko delikatna skazke ciemna juz nie tknie, pietruszke z rosolu wywala, banan musi byc w skorce, odlamany kawalek nie juz, koszmar eryk wazy teraz po chorobach 15 z hakiem, buty ma 27 !, pantofle i zimowe, hehe po ojcu takie lapy, bo M ma 44, siostra M 41 prawie, a ja 37 :D magmal-nap na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia - odpisałam:-) Chciałabym, żeby moja Hania takie rzeczy jadła jak Twój Eryk... Ona to dopiero wybrzydza...aż się pisać nie chce - ale ja dałam na luz, daję jej te rzeczy, które lubi, czekam cierpliwie, bo ja też wielki niejadek byłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki:P Napisze tu bo na nk szalejecie a tu jakos marnie:P:P:P Można sie pogubic gdzie i o czym wkoncu pisac, wolałam chyba jak samo kafe było:) Wogole to znowu chce ktos sie zapisac ale chyba wiecej sztuk nie przyjmujemy bo w sumie to juz prawie wszystkie sa...no jeszcze cynki brakuje ale ona nawet tu ostatnio milczy.... Ja dzis sama z dzieciami, slubny na piłke pojechał ale jestem dumna bo przed 20 mi juz spali:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam na wspolnej i teraz chwila na necik jest... Filip wyrzucił marte z domu...oj biedna:( Ciekawe co by mi mój zrobił gdybym zdradziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczyny pisać tu tez!!!!!!!!!!!!!!! a ja muszę zameldować o pierwszym nocnikowym sukcesie Tomka. . . .tzn wczoraj kupa do nocnika :D:D:D Karolina "zadzwoniła" rano do mnie do pracy i radosnym okrzykiem oświadczyła "mamus Tomek zrobił kupę na nocnik" :D:D:D no nie muszę mówić że prawie świeto narodowe mieliśmy w domu :D:P:P:P:P ciekawe jak dzisiaj im pójdzie :)?? i to mnie uświadamia że chyba czas zacząć przygodę z nocnikiem, a z drugiej strony poczekam do lata i zdejmę pieluchy a teraz w żłobku powiem żeby panie go juz sadzały :) jejku jak słyszałam o tej podwyżce vatu na rzeczy dziecięce to sie cieszę że juz niedługo pozbędziemy się pampersów. . . a ja już się nie mogę doczekac przyszłego tygodnia :):) czyli urlop i Iralndia :):) SAMA :D:D:D:D Czarna no ja tez oglądam na wspólnej i tez jestem ciekawa co by mój m zrobił????? a jak tak dalej będzie (tzn nawet mój M widzi we mnie chyba tylko matkę, i wpomina mi te moje kg :( ) jak u nas to kto wie co sie wydarzy. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Karolcia dasz rade, kto jak nie ty:D Zizusia--> z tym bananem to prawda, jak tylko ciemna plamka to już neidobry:P, wszelkie natki pietruszki, szczypiorki, itp. tez sa wyjmowane. To patrze, że ola ma duża nóżkę bo nosi 27, co do wagi to 17,5 ostatnio było, rajstopy nosi na 5-6 lat niektóre..., zobacze co tam na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna co z Lenką? Stelka co Ty wymyślasz- zawsze mówiłaś że Twój M to prawie ideał jest..hmm ja stwierdzam, że mi się nie chce :D i wolę się sobą zająć niż mężem :)))) może mi to przejdzie ale jak na razie chyba jestem zbyt zmęczona codziennym pilnowaniem Skarbuśków, pracą , domem itd.. żeby chcieć coś więcej :) Karola żyjesz??:D śniłaś mi się dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban no tak dalej twierdze że M to "skarb" ale . . . .zawsze jest to ale. . . . . .. . . .ja tez póki co praca, potem dzieci, dom a na końcu padam na pysk i zasypiam w 3 sek:P:P:P:P dobra ide pracowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×