Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

hej, jutro mam jechac z syniem na testy skorne, zobaczymy co z tego wyjdzie, juz zakupilam nowe kredki, kolorowanki z naklejkami, :P autka zeby wysiedzial spokojnie kurcze wszystkie juz prawie pracujace na forum tylko ja sie lenie, ale teraz to jest problem bo tesciowa opiekuje sie 2 wnuczkami i babcia M, ktora juz lezy, i wymaga stalej opieki, i widze , ze niezbyt jej pasi opieka nad malym dodatkowo, zobaczymy na wiosne ja juz bym chciala isc do pracy, miec kase itp, bo ta zawsze sie przyda, ale z drugiej strony to mnie az serce boli , ze musialabym zostawic eryka, i ciagle o tym mysle, mam nadzieje ze mnie rozumiecie, juusta-to olcia ma stopke jak moj eruś, a dzis mroz, ze maly nie chce na pole, nawet dobrze bo mi sie tez nie chce , na obiad moj maly wybrzydzacz zjadl troche jajecznicy i kromke chleba wg zyczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ja tez ogladam NW, i chociaz teraz to sie ten serial troche niezyciowy zrobil, ale juz z przyzwyczajenia ogladam, to powiem wam, ze wcale nie zal mi martusi, durne dziewcze, zawsze kazdy placze jak zdrada sie wyda, a jakby sie nie wydalo to zabawa na calego, u mnie zdrada to definitywny kobiec, koniec wszystkiego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia---no właśnie:), ale co się dziwic jak ja nosze 40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzis tu napisze:P:P: Z LENKĄ>>>coż, kazał zmienic leki, dawc urotrim, wieksza dawke..leczniczą, powtórzyc mocz w czwartek i zobaczy jak nie bedzie poprawy to Zinnat... Stelka to ja tez sie pochwale.. Moja LEna od powrotu za szpitala kupe ciagle na nocnik robi i siku jak sie przypilnuje to tez...rano ją sadzam to sika, czasem nawet jak nie chce jej sie to sie zmusza i fajnie stęka..OJ radosć wielka wtedy..mała rzecz a cieszy..nawet nie sadziłam ze mozna sie cieszyc z kupy na nocniku:P:P:P:P:P:P gdyby tak mi sie chciało i ciagle ją bym sadzała to mysle ze do roku z papersami bsmy sie pozegnali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i raczkuje na całego to moje dziecie, zaczyna wstawac przy wszystkim i mysle ze jeszcze troche i sama ruszy do chodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna no jakbym siedziała z dzieciakami to bym pilnowała, ale tak mi się nie chce bo jak juz w żłobku zaczną to i ja muszę być konsekwentna i sadzać a ja leniwa jestem, ze zmęczenia niech będzie :P:P:P:P:P ale myślę na wakacjach bliżej 2 urodzin to będzie już bardziej kumaty :P dobra spadam do domu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna- oby sie jej nie odmienilo, eryk jak mial 10 mcy tez sikal na nocnik:P a potem hehe ja juz wymiekam: napisze teksty eryka, jakie zapamietalam dzis - "mama zbieraj te klocki i to juz" do tego podparcie bokow i tupniecie -a ja mu zaraz powiedzialam "to chyba ty masz zbierac te klocki "a on "chyba zglupiałas? ty pozbieraj "! - "nie mam sie czym bawic" (dom tonie od zabawek) -"jak myslisz tata kupi mi gume"? -"mam pomysł, daj mi chrupki" -ja do ciebie mowie to sluchaj , rozumiesz?" -odsmazylam mu pierogi, i mowie chodz jesc "-mama ale trzeba poczekac bo gorace, nie widzisz?" (tu jajko madrzejsze od kury sie zrobilo" a kiedys jak wrocilam z kosciola i mu tlumaczylam gdzie bylam to on i tak "a co mi kupilas w kosciolku?" :D napiszcie jakies teksty waszych dzieciakow, to sie posmiejemy, to takie fajne, jak taki maly smyk tak potrafi wyjechac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i najwazniejsze, jak mu czegos nie chce dac, to zawsze mowie "bede plakac" albo "bo bede mowil "kurka mać" , szantazyk maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było że tutaj już nie piszę :P Zizusia- oj potrafią te nasze małe stworki dać czadu z tymi gadkami , w tej chwili to mi się oczywiście nie przypomni czym nas ostatnio Zuza powaliła ale jak będzie coś ciekawego to napiszę :) Czarna - brawo dla Lenki, jak ją dalej będziecie systematycznie wysadzać to szybciutko pożegnacie się z pieluchami :) Stelka- a ja myślałam że Wy cały czas na wielorazówkach jedziecie bo je chwaliłaś :) Akinom- jak egzamin ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia - ja też nie pracuję :) w planie było że na jesień jak Zuza pójdzie do przedszkola i dziadek wróci z Stanów to ja wreszcie się wyrwę z domu ale chyba nic z tego nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci Stelka M o kg gada?? albo tu albo na NK napisz.. ja też na wspolnej ogladam:) Moj nons top komentuje ze oglądam serial:) Czego Koliban Ci się nie chce? ja też zasypiam w 3 sek... my ostatnio 1 film przez 3 nie mogliśmy obejrzeć...fajny ale zasypialiśmy od razu zizusia 27 - co w NW nieżyciowego?:) ja ostatnio do M powiedziałam, "ja pierniczę." za chwilę słyszę a Niki mówi " ja pierniczę"...trzeba uważam co sie mowi.. niezłego masz tego szantażystę:) ja pracuje bo i chce i nawet nie moglibyśmy sobie pozwolić aby tyle w domu siedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takich tekstow jest tysiace, ale te akurat dzisiaj, przed jakas godzine M do malego mowi zeby poskladal autostrade , to on "co mowisz?" i M coraz glosniej. to maly coraz glosniej i olewczo "co mowisz?", no cwaniaczek taki, a jaki uparty , jak sie mu mowi ze cos dostanie jak da buzi (szczegolnie M) to nie da za chiny, chociaz cos bardzo chce, zurkowa- a co niezyciowe? wez ta moniczke, tu ciaza, raz nie , raz tak, a ten damianek tanczy jak mu zagra, albo hiv i zuza, parodia, dudek i jego perypetie, ale to taki serial na odstresowanie, jak wszystkie telonewele, troche bajka kika79- u nas tez czrno to widze niestety, nie ma jak, ale bardzo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdałam egzamin:-) Kika dzięki za pamięć i kciuki jeśli trzymałaś;-) Musze poczytać co tam na NK naskrobałyście bo mój M okupował kompa przez ostatnie dni, a dzisiaj pojechał w delegacje na 3 dni więc mogę sobie poczytać i popisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom- to super :) pewnie że trzymałam ;) choc przypuszczam że nie były potrzebne bo się tyle uczyłaś :) No , skoro masz komputer na wyłączność to skrobnij co tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Koliban, to miałaś koszmary :P :P :P U mnie ok... Walczę właśnie z prezentacją w Power Point'cie o zaburzeniach zachowania i zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży :P :P :P Muszę to wreszcie skończyć, bo chata zarosła brudem, prasowanie się na kanapie nie mieści, no i najgorsze- tatko przyleciał i marudzi, że nie mam czasu nawet pogadać :( Ale jak dobrze pójdzie to dziś ewentualnie jutro koniec :) Na poniedziałek mam przygotować swój wykład na posiedzenie PTP i 2 artykuły do medycznej gazety :P chyba się zastrzelę :P :P :P Zizusia- niezły łobuz i szantarzysta z Eryczka :P Mnie rozkłaa jak Ludwiś przybiega ze zbolałą miną, lapie się za brzuszek i mówi: "boli brzusio :( chyba musisz mi dać coś pyśnego" P) I jak pies do niego lezie to krzyczy : "Magia tam" i pokazuje palcem gdzie ma iść i za chwilę "mamo odkurza mnie ta Magia!!" (zamiast wkurza oczywiście :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, teksty naszych dzieci niezłe:-) Zapisujcie, jak jakieś pamiętacie, bo to bezcenne będzie później. Moja dziś rano w łóżeczku: pomalujesz mi paznokcie? (przed pójściem do żłobka). Pomalowałam, ubrałam, już wychodzimy, a Hanka mówi: wiesz, jak wrócę ze żłobka to też Ci pomaluję, u rączek i nóżek - obiecuję. :-) No to mam prywatną manicurzystkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie pochwaliłam...wczoraj mi Lenka suprice zrobiła i obudziła sie z kupą w gaciach:P:P:P Stelka ja tez len jestem i nie zawsze sie chce, ze 2-3 razy ja w ciagu dnia posadze a to za mało oczywiscie.... tez zamierzam na lato sie przyłożyc, tylko ze wtedy pewnie bede pracowac.. zizusia super teksty..moja zaczyna tez juz sporo gadac ale nie wszystko mu jeszcze wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, ja bym tego malowaniem nie nazwała:-) Kiedyś widziała, jak maluję swoje bezbarwnym, więc żaba podstawiała swoje - to pomalowałam, a dziś jakimś jasnoróżowym, ale chyba o nich zapomniała, bo poprzednim razem bardzo nimi zainteresowana była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa- nic mi się nie chce :D Karola- eee tam nie było tak źle heh Czarna ale wracasz do siebie do pracy czy gdzieś indziej? Stelka co z tymi Twoimi tajemnicami? :D magmal- moja jeszcze nie przychodzi, bo jak sama o sobie mówi to chłopaczyca :D ale ostatnio do Przedszkola to musi brać spódniczkę "bo inaczej niefajnie się tańczy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolban - Hanka w spodniach do żłobka nie pójdzie; najlepsze, że bezbłędnie odróżnia spódnicę od sukienki, choć nikt jej tego nie uczył - zajawka kobiecego instynktu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas spódniczka jest ok, ale sukienki wg uznania :) generalnie ubrania musi zaakceptować jak jej kupuję nowe.. bo inaczej jest "mamusiu nie podoba się " teraz już wiem co jej odpowiada ale bywało różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihhi a moje sukienki ostatnie net :P:P:P:P jejku jak ja musiałam prosic żeby na imprezke rodzinna założyła sukienkę, ale nic nie wskórałam i poszła w spodniach:P:P:P Żurkowa mój z moich kg to niby sobieżartuje ale mnie juz zaczynają drażnic te żarty, ostatnio z kumplem gadał co jego zona urodziła i ona po 2 miesiącach ważyła mniej niz przed ciążą a mój sie śmieje że ja to już chyba ze 110 kg waże . . . . wtedy mi sie przykro zrobiło . . . . . albo podchodzi maca mnie i mówi że liczy fałdki tłuszu i za miesiąc sprawdzi czy przybyło czy ubyło. . . . i powiem Wam że ten mój chłop to juz mnie drażnić zaczyna. . . o ile z opieki nad dziećmi sie super wywiązuje wszytko inne do dupy. . . . jedyne co mnie zdiwia że nie nacisko w wiadomych sprawach łóżkowych a inny chłop po 3 dniach bez sexu od razu sie obraża:P:P:P:P:P a reszta na NK może w wekend a może za tydzień jak będę w Irlandi i M nie będzie przez ramie spoglądał to cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że napisałyście co tam na wspólnej, bo ja raz ma jaaaakiś czas oglądam.... Z tekstów to cos takiego "Mamo jabłka są na drzewie a marFewki też na drzewie??" Często też pada pytanie mamo masz siusia?? A ciocia?? a tata?? a babcia?? itd. Chociaz wie czym różni sie dziewczynka od chłopca, to czesto o to pyta, :) on twierdzi że dziewczynki mają pucie (pupcie) więc niech tak będzie, a wy jak nazywanie narządy dziewczynek?? Jak do córci mówicie?? Gratuluję nowej pracy ;) przepraszam że bezosobowo ale nie pamiętam nicku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie poczytalam co u was, ale zbieram sie do wyra i jutro napisze wiecej, ale jesli wy tu o spodniczkach , sukieneczkach i siusiakach to dzisiaj eryk mnie rozwalil tekstem "mama ale ja lubie cyce" ! haha, bo mi znow zagladal w dekolt, zreszta swoje tez oglada i masuje hahaha, ja mowie ze nie wolno mi zagladac itp to mi odpowiedzial :D acha po testach skornych na pokarmy jestesmy , nic mu nie wyszlo, tzn nie wyszla alergia, oczywiscie nie zawsze wychodzi, ale silna raczej tak, a tu dupa, a rece, nogi lokcie juz szorstkie !, za tydz. mamy wziewne, magmal-niezla strojnisia , jak juz pazurki maluje, eryk poki co mnie tylko nadzoruje jak sie maluje, chociaz paznokcie jak maluje to tez musze jednego mu pomalowac moj tez nie akceptuje niektorych ubran i juz, teraz i tak jakos da chociaz zmierzyc, ale jak cos mu nie pasi to mowi ze za duze, albo za male, a jak sie kapnie ze ma na sobie cos nowego to jest rozpacz i placz zeby mu zdjac, niby facet a takie fanaberie , oj mialam nic nie pisac to w sumie napisalam wszystko:) stelkka laduj akumulatorki na wyjazd:), juz niedlugo, musialas wziac pewnie urlop czy jak? mozna tak na poczatku pracy taki dluzszy urlop? bo ja nie kumam w tej kwestii jeszcze zabytnio, az wstyd pada i pada ten snieg, mroz juz sie znudzilo, ja jak zwykle ide jeszcze piec zaladowac:P ciumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tylko troche napisze,bo mi sie oczy zamykaja juz:)Przedwczoraj tez bylysmy na testach alergicznych,ale tez nic nie wykazaly,czyli nie jest uczulona na nic typu kurz,siersc i inne.Claudia co jakis czas ma sucha ,luszczaca sie skore w okolicach ud i pupy.Wpierw skora robi sie czerwona,strasznie sie drapie,a potem peka i schodzi. Dzis z kolei bylam z Laura u lekarza,bo i ona zaczela kaszlec tylko tak astmatycznie jak w zeszlym roku.Rano to jej tam swiszczalo jak oddychala . Claudia na przednia czesc ciala mowi PIPKA,potem jest PUPA i sa dwie LALE:D:D Lala to od Laury,bo widziala jak ja karmilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×