Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ed85

Czy chcieć to znaczy móc?

Polecane posty

Juz wiele razy probowalam djety cwiczen i rezygnacji ze slodyczy. teraz bylaj juz naprawde bliska celu ale pozwolilam sobie nadrobne pokusy i to byl blad. Teraz nie moge przestac jesc slodyczy. One mnie uspokajaja. Czuje sie jak bym byla uzalezniona. codziennie musze wiecej i wiecej az jest mi niedobrze. Nie potrafie sie powtrzymac. Gdy napadnie mnie ochota na slodkie musze cos zjesc w przeciwnym wypadku jestem rozdrazniona i wszedzie szukam czegos co mogla bym skonsumowac :( Zauwazam ze zaczynam juz jesc wszystko zeby tylko przestac myslec o tym co sie ze mna dzieje. Co ja mam z tym zrobic?? Jest ktos kto ma podobny problem? Mozna byc uzaleznionym od slodyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
ja mam ten sam problem... jestem uzalezniona od slodyczy, ale postanowilam walczyc z sama soba. chciec to znaczy moc! to jest obecne motto :) mam naprawde duzo kg do stracenia, ale wiem , ze mi sie uda jezeli bede chciala :) mozemy razem sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo by bylo bo czuje sie strasznie samotna z tym problemem. Strasznie sie boje ze znowu przytyje juz czuje ze jest mnie ciut wiecej. Mam obsesje na punkcie wagi i swojego wygladu choc tak na prawde nic z nim nie robie :( Wiem ze nie jest ze mna zle jesli chodzi o wage ale nie akceptuje siebie :( Napisz cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
ooo az wstyd napisac ile waze... czytalas moze kiedys shape'a? ma bardzo fajny program odchudzajacy:) mysle, ze niego mozna by bylo skorzystac:) co TY na to? ruszamy dzisiaj>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie czytalam. Ale z checia zaczne cwiczy swoja silna wole. Obiecalam dzi mojemu narzeczonemu ze przestane jesc slodycze bo dzis tak sie nimi nazarlam ze bylo mi niedobrze i zepsulam nasze spotkanie :( Na czym polega ta djeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
dieta 1600kcal. jest jadlospis ale duzo by pisac... :( a obecnie nie za bardzo moge pykac klawiaturka.a ile chcesz schudnac w miesiac lub okreslony termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz znalazlam ta diete :) Marzy mi sie zrzucic w sumie nie wiele ale dla mnie to jest wrecz nie osiagalne. Chce do wielkanocy zejsc ponizej 60kg. Niby nie wiele ale ja od dziecka tyle nie wazylam... Dieta wyglada niezle i czesto podobnie sie zywie ale ja mam problem bo ciagle jem gdzieindziej co za tym idzie nie moge sie scisle trzymac diety. Wiec zaczynam od ograniczenia porcji bo ostatnio to pozeram za dwoch ;) i zero slodyczy. Mam nadzieje ze nam sie uda. A Ty czego oczekujesz od diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
oczekuje 8kg mniej w 1 miesiac:) shape gwarantuje, ze na tej diecie i tych cwiczeniach zjedzie 6kg w miesiac... ja troszke odejme kcal.. dodam swoje wlasne metody i mam nadzieje, ze ubytek kg wzrosnie o 2kg tzn do 8kg. wiem , ze Nam sie uda.. tylko musimy byc wytrwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wytrwale. Postaram sie nie poddac tym razem:D Jak dlugo chcesz stosowac diete? Moze napisze Ci kilka slow o mnie :) Mam 22 lata i studjuje sobie po za domem na dziennych co za tym idzie przez kilka dni zywie sie sama. A gdy sie nie zywie sama to jem w domu lub u tesciowej (przyszlej) i to mnie gubi bo kazdy chce mi dac np obiad :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
zamierzam stosowac diete do perfekcji, czyli do wakacji. chyba, ze cel osiagne wczesniej:) w co watpie. nie chce jojo wiec takze nie bede glodowala :) chce wygrac z kg i czasem:) bardzo mi zalezy i wiem, ze sie uda:) bede wytrwale cwiczyla... moze nie codziennie ale napewno bede:) bo bardzo tego pragne. naszym sprzymierzencem w walce z kg bedzie woda niegazowana, ale to chyba oczywiste:) ja nie bede jadla juz po godzinie 17:) a Ty? jak bedzie wygladal Twoj dzionek? mozesz sobie pozwolic na duzo aktywnosci? czy nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to bedzie ciezko z cwiczeniami bo wrecz mam sesje i musze duzo uzupelnic do zaliczenia. Za to woda mineralna to podstawa i zero slodyczy po za tym MŻ bede zwracac uwage na kcal i zawartosc tluszczu. Ostatni posilek bede jesc miedzy 18-19 bo pozno chodze spac. Tak z grubsza to narazie bedzie tyle zobacze co bedzie po sesji. Ide juz spac. Odezwe sie jutro :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
nom papa:) do jutra :) mam nadzieje, ze nie zrezygnujesz tak latwo:) i wytrwamy razem w ciezkich chwilach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak czasem mam, ze słodyczami próbuje zajesc smutki i problemy... Ostatnio mi sie nawet udało jakos tego uniknąc- jakos sobie wmówiłam ze to co własnie teraz chce to nie sa słodycze ale woda... no i wypiłam duzo wody. ale przeszło. Co prawda nie wiem czy nastepnym razem tez mi wyjdzie, ale warto spróbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Jestem w ciezkim szoku dzis rano weszlam na wage i zobaczylam 65 kg!! wchodzilam tak chyba z dziesiec razy i nie wierzylam w to co widzialam. ostatnio zjadlam tak duzo zebylam swiecie przekonana zewagawskarzemi przynajmniej 67. A tu taka mila niespodzianka :D Wiec stwierdzam ze to musi byc jakis znak i mam wieksza motywacje :) Moj facet chcial mnie namowic na slodycze ale ja sie nie dalam a nawet kupilam sobie wode mineralna zamiast soku :D Jestem z siebie dumna :D :D :D Kto sie do nas przylancza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem słodyczoholikiem i musiałam znaleźć coś, co zastąpi mi batony i ciastka, bo inaczej nigdy bym nie mogła utrzymać wagi. Jak macie ochotę na słodycze, to kupujcie sobie suszone owoce, np daktyle. Są słodkie, mogą zastąpić ciastka, cukierki. Fakt, mają trochę kalorii, ale sa o wiele zdrowsze, niż tłuste batony. A jesli już batony, to wybierajcie te zdrowsze, jak np. fitness, czy batony musli. Jedzcie słodkie owoce, róbcie sobie owocowe sałatki. Wybierajcie wartościowe słodycze. uda się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje suszone owoce zastepuja slodycze ale ja bym musiala ich zjesc 4 razy wiecej nic ciastek zeby poczuc sie zaspokojona :( Staram sie jesc owoce ale tu tez zwracam uwage na ich kalorycznosc bo niektore to baby kaloryczne np banany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
ja dzisiaj nie wchodzilam na wage ale i tak jestem z siebie dumna, bo dzisiejszy dzien przelecial wedlug mojego planu:) rano 2 jablka, obiad: mieso gotowane plus jarzynka, godzina 17: 2 jablka:) wiem, ze wytrwam... a zwarze sie dopiero za tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
hey! dzisiaj czuej sie bardzo dobrze:) mam plan dzialania i wiem, ze to co sobie zalozylam osiagne:) obecnie jem obiadzik, a na sniadanie jadlam jogurt naturalny :) dlaczego nikt sie nie odzywa? :( smutno mi Edku bez Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
a ja nadal trwam;p myslalam, ze osiagniemy to co zalozylysmy :( a tu takie pustki... az smutno i przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
niech sie ktos do mnie dolaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze mnie tyle czasu nie bylo :( Mialam dzis troszki zamieszania no i mialam zaliczenia... Dzis nawet sie staralam tylko wieczorkim skusilam sie na kilka chrupek czekoladowych do mleka :( Wiem zle zrobilam ale po woli sie ograniczam. Jutro postaram sie juz tego nie zrobic. Teraz ide sie kapac i spac ale odezwe sie jutro wieczorem tak mysle ze kolo 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hama glupio mi troszki ze ty sie tak rygorystycznie trzymasz celu a ja sie stresuje sesja i poprostu nie moge sie powtrzymac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wlasnie zbieram sie na uczelnie. Za chwile bede jescz sniadanko czyli malom porcje musli z mlekiem :D Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
hello! ja obecnie jeszcze nic nie zjadlam ale niedlugo zrobie sobie obiad:) bardzo dobrzesie czuje i z dnia na dzien jestem bardziej przekonana co do mojego celu:) wiem ,ze mi sie uda i wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama
musze sie pochwalic, ze schudlam kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje:) Ja sie dzisiaj jakos trzymam choc jest ciezko kolo 12.30 zaczelam byc glodan bardzo glodna ale myslalam tylko o slodkim maslanym rogaliku :( na szczescie nie moge wydac juz kasy bo braknie mi na prezent dla mojego chlopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska vanilii
Ed 85. Czytająć twoje posty czuję sie dokładnie jakbym to ja je pisała. Mam identycznie to samo. Słodycze uwielbiam, kocham ten smak a jak zacznę to chce więcej i więcej. Staram sie od nich odzwyczaić ale idzie mi kiepsko. Przez ost. miesiąc utyłam 5 kg mimo że zaczęłam ćwiczyć. Ważę 66 kg a moim marzeniem jest poniżej 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska vanilii
a suszone owoce czy co innego nie zastapią mi chałwy czy dobrgo ciasta. Ja mam ochotę np. na nutellę czy sernik a nie owoce - chociaż tez są pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska vanilii ---> Za sernik dala bym sie zabic :( juz czuje jego smak w ustach ... Fak ja sie juz zaczne jesc slodycze to chce sie wiecej i wiecej. Ostatnio mam zachcianki na wszystko co z czekolada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×