Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

fajnie, ze nadal sie trzymasz i gratuluje paska :) nia zalamuj sie, ze w skali tygodnia waga moze troche skakac, najwazniejsze, ze chcesz osiagnac swoj cel, cwicz, nie jedz glupot, a niedlugo bedziesz szczupla a wlasnie i pamietaj, zeby nie skusic sie na jakies glupie diety (10 kg w tydzien, itp.), bo w twoim wieku latwo sobie zaszkodzic powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje,dzięi takim osob jak wy trzymam sie i nadal coś próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dawno tu nie zagladalam...ale mialam młyn w szkole (poprawianie ocen). Znowja gratluje wytrzymalosci, swietnie sobie radzisz podziwiam!:* Na wstepie odrazu sie przyznam ze nie mam 21 lat.. tyko 14, no prawie 15:). Nie chcialam aby mnie wzieli za kolejna glupia nastolatke na diecie. Na innych forach widzialam juz sam temat diety nastolatki wzbudzal kontrowersje. Balam sie ze jeszcze mnie to zniechceci czy cos. Glupota wiem. Patrzac na Ciebie nie widzialam aby ktos cie zniechcal czy cos. Chcialam sie wczesniej rpzyznac ale bylo mi zwyczajnie glupio:p. No ale mniejsza z tym. Trudno jest byc na diecie kiedy jeszcze tyle w szkole kaza sie uczyc. Kurna przychodzi sie ze szkoly i dod. zajec o 19 i na jutro 5 stron prac domowych , sprawdzian lub 3 kartkowki:p. Na cwiczenia wogole czasu nie mialam. Biore sie za nie dopiero za tydz. Jak juz sie skonczy to zamieszanie. Tak wogole to wybieram sie niedlugo do 3 gimnazjum:).(Jesstem od Ciebie rok mlodsza). W wakacje mam zamiar krecic hula hop(aby zbic troche z talii) i biegac codziennie. No a niedlugo mija 6 miesiac na diecie. Obecnie jest 54-55 kg (waha sie) , ostatnio sporo wpadek (wesele, imprezy, spotkania itp..). Wychodze juz powwoli z diety , (narazie stanelo na 1300kcal) . Chodz ostatnio raczej jest 2000.:p Ale to sie zmieni:p. Za dwa tyg. 1400, za kolejne dwa 1500 i tak dalej:) Wsumie juz 17kg zlecialo. Łał ale sie rozpisalam:) Postaram teraz sie od czasu do czasu odwiedzac ten watek i zycze sukcesow dziewczyny:) Znowja estis tyle juz sie trzymacie ze napewno dopniecie swego, zycze wam tego ,naprawde podziwiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola bardzo szybko zrzuciłaś te kilogramy,gratuluje. U mnie teraz mały suksesik waże 77 kg:D Olu a jak Twoje cialo wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaraz biore się za kolejne cwiczenia:).Ale najpierw posprzątam w sensie poodkurzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje,Moje cialo wyglada na pewno o niebo lepiej;p ale rozstepy mam nadal niestety. Brzuszek mam troche \"sflaczały\" ale tak bardzo tego nie widac bo cwicze:) mam juz zarysy miesni. Znowja schudlam tak poniewaz sie zaparlam i po milionach diet siadlam do internetu..i czytalam o dietach i czytalam o zdrowym odzywianiu itd.. siadlam przy biurku i pisalam.. diete swoja wlasna i rzeczy ktore lubie... do ktorejstam w nocy. I poprostu jej przestrzegalam. Na poczatku napedzala mnie motywacja i chec zrzucenia kilogramow.. potem powoli zanikala.. a kiedy mialam gorszy dzien mowilam sobie \"juz schudlam pare kg jak teraz to schrzanie to juz nigdy nie schudne, wole byc chuda niz zjesc cos slodkiego\". Po 3 miesiacach nie mialam ochoty na nic slodkiego.. Do tej pory nie mam ochoty na batony, chipsy (ktore mi nie smakuja juz), orzeszki, paluszki itd... Nie to ze nie moge ich zjesc, ale po prostu nie mam ani odrobiny na nie ochoty, za to na serek wiejski zawsze :D. Znowja uloz sobie jadlospis 1100-1200 bo jednak baardzo malo sie chudnie od 1300 w gore.. bo jak wychodzilam z diety bylam na 1300 i w 2 tygodnie zlecialo mi jakies niecale pol kilo, zapisz sie na jakies cwiczenia, pij duzo wody, stosuj diete nielaczenia (jak ją stosowalam to w tym okresie najbardziej chudlam). Uda sie:) I tak juz schudlas sporo Gratuluje.! Haha no i znowu sie rozpisalam. Zycze powodzenia i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×