Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie mężatka

konsultant ślubny

Polecane posty

Gość jeszcze nie mężatka

Czy ktoras z Was korzystala z usług konsultanta ślubnego?Jezeli tak ile taka usługa kosztuje,jaki biorą procent jezeli np.całkowity koszt ślubu i wesela kosztuje 20 tyś.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykle ok 10 calej wartosci
nie korzystalam. mysle, ze szkoda kasy - dasz rade sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 procent mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie mężatka
ok,dzieki bardzo za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jeszcze cos
nie ma za co :) powinnas pamietac o tym, ze konsultant wybiera opcje najlepsze wg niego - nie wg Ciebie, oczywiscie kierujac sie Twoimi checiami i preferencjami..ale jednak. slyszalam tez, ze konsultanci wspolpracuja tylko z wybranymi podwykonawcami, tzn np szukajac dla Ciebie sali nie bierze pod uwage wszystkich dostepnych ofert i miejsc, ale te, ktore np daja mu prowizje (oprocz Twojej prowizji). Dlatego naprawde polecam Ci sie zastanowic nad tym, czy nie lepiej samodzielnie. ps. ja tez chcialam skorzystac z takich uslug, ale po rozwazeniu wszelkich za i przeciw olałam sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabb
a ja mialam konsultanta i wszystko zalatwili,dostawalam tylko maile z pytaniami(nie mieszkam w polsce).Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz nieprawdę
"pewnie, ze konsultant zalatwi wszystko - za to placisz. ale prawda jest, ze szuka wsrod opcji korzystnych dla siebie - nie dostajesz do wyboru wszystkich fajnych lokali w swojej okolicy, jedynie te, ktore dadza w lape konsultantowi za ich polecanie" Bzdury piszesz potworne. Po pierwsze - żaden szanujący się konsultant nie wyszuka marnego lokalu, bo sam straciłby renomę. A dobre lokale mają to do siebie, że nie muszą płacić nikomu za reklamę, bo klienci sami pchają się drzwiami i oknami, więc pomysł z podpłacaniem konsultanta przez restauratorów możesz między bajki wsadzić. Śmiechem by zabili takiego konsultanta, który by chciał od nich w łapę za polecanie. Ale prawda - młodzi nie dostają do wyboru wszystkich lokali w okolicy, TYLKO TE SPRAWDZONE, o których wiadomo, że nie będzie żadnej wpadki z obsługą w czasie wesela i że nie oszukują na porcjach, nie zawyżają cen, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety musze sie zgodzic
ajcik ma racje, konsultant dostaje prowizje od sali. Wiadomo, ze nie poleci badziewia - ale poza badziewiem jest do wyboru mnostwo lokali na poziomie, a z nich z konsultantem bedzie wspolpracowac tylko kilka. Co poniktorzy konsultanci nie ukrywaja nawet tego, na swoich stronach umieszczajac adresy sal, z ktorymi wspolpracuja - a nie ma nic za darmo :P Tak samo bywa przy polecaniu sie wzajemnym sepcjalistow - restaurator podpowie ork\kiestre, niekoniecznie najlpesza, ale taka, od ktorej tez cos dostanie. Itd. Najlepiej nie brac takich ofert laczaonych, najlepsi specjalisci pracuja zawsze sami, nie musza sie brac "na doczepke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała w cholere chajsu to bym z chęcią takiego 'konsultanta' wynajęła żeby cieszyc się uroczystością a nie martwić o duperele jak to zwykle bywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcik
nigdzie nie napisalam, ze konsultant poleci marny lokal. oczywiscie, ze wspolpracuje z tymi dobrymi - co nie oznacza - najlepszymi, z najkorzystniejsza oferta... swojej wiedzy na ten temat nie wyssalam z palca.. i dokladnie - konsultanci nawet tego faktu nie ukrywaja :) maja pewien wybor podwykonawcow, zgoda - sprawdzonych, ale co z tego - skoro nie wybranych sposrod wszystkich dostepnych? a jedynie z tych, z ktorymi na stale wspolpracuje - bo ma z tego korzysci. to jest prosta transakcja wiazana i nie ma sie co łudzic. w zamian natomiast, zgodze sie - latwiejsze zycie - ktos szuka za Ciebie. Ja jednak suma sumarum ciesze sie, ze wybralam sama (a kwestia sprawdzenia - na forach nie trudno znalezc opinie obiektywnych ludzi, ktorzy z lokalem/fotografem itd mieli do czynienia, wiec niewielkie to zmartwienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FABIŚ
KONSULTANT ŚLUBNY 500-836-398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Even
Witam! Ja korzystałam z usług fana=tastycznej konsultantki ślubnej która naprawde włozyła serce w organizację naszego ślubu i wesele- wyszło cudownie. Nie bierze % tylko stałą kwotę - nie tak jak inna firma z która rozmawiałam - chcieli 10tyś!!! Z nią się można dogadać:) Jeżeli chesz kontakt to daj znać na maila bo nie wiem czy mogę tak na forum "reklamować" :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanulka26
Należy rozróżniać konsultanta ślubnego z prawdziwego zdarzenia od pseudo-konsultanta! Na polskim rynku nie brakuje tych drugich, ale Ci pierwsi również istnieją i działają. Sama prowadzę firmę zajmującą się ślubnym konsultingiem i oferta jaką przedstawiamy Państwu Młodym to firmy z którymi już wcześniej współpracowaliśmy (takie które dają naszym klientom rabat a nie nam prowizję!) oraz te z którymi nie współpracowaliśmy i które wspomnianego rabatu nie oferują. Młoda para sama wybiera podwykonawcę, my tylko ich prezentujemy i przedstawiamy ich ofertę. Młodzi sami pospisują umowę z każdym podwykonawcą, otrzymują wszystkie faktury i rachunki na swoje nazwisko, więc dokładnie wiedzą ile kosztowała ich dana usługa, nie ma miejsca na ukryte prowizje dla konsultanta. Definicja pracy konsultanta ślubnego w Polsce w wielu firmach odbiega od rzeczywistego znaczenia i jest ograniczona do usług pośrednictwa - firmy takie pobierają prowizje zarówno od Młodej Pary jak i podwykonawców, nie we wszystkich firmach jednak tak właśnie jest! Podczas organizacji własnego ślubu sama korzystałam z usług konsultanta ślubnego i wiem że są firmy które profesjonalnie podchodzą do zadania. Taki konsultant powinien być w stanie iść z "Młodymi" na zakupy, doradzic w kwestiach formalnych i nieformalnych, pomóc przy formułowaniu umów z podwykonawcami aby zaoszczędzić ukrytych kosztów i nieporozumień i wiele innych, nie tylko przedstawić listę firm i znaleźć miejsce na wesele. Powinien przede wszystkim spełnać oczekiwania Państwa Młodych - jedni chcą aby w pełni i w każdym szczególe zajął się organizacją ślubu i wesela inni wolą część spraw załatwić sami - konsultant dopasowuje swoją usługę do tych właśnie oczekiwań. Osobiście polecam korzystanie z usług konsultantów, pozwala to zaoszczędzić wiele czasu, stresów, problemów z podwykonawcami i nieoczekiwanych problemów i wpadek podczas ceremonii i wesela (a te zawsze się zdarzają!) i w spokoju cieszyć się tą ważną chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcez miec z gowy kwiaty?dekoracje i wiązanke dla siebie i świadkowej?zadzwon;)pełna oferta florystyczna ,dekoracje matriałowe,balonowe,świetlne ,kwiatowe. 515822090 fanke5@wp.pl firmaangel@yahoo.com woj.mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant ślubny
Konsultant ślubny ma I miejscu stawia dobro i wygodę Pary Młodej. jesli klient jest zadowolony to konsultant dostaje dobre referencje i poleca się go dalej. Wcale nie jest drogo! Większość firm bierze 10% prowizji z budżetu wesela - który to budżet zależy od Pary Młodej. jedni wydają 20tys zł, drudzy 80 tys zł na wesela. Dobry konsultant ceni siebie, swoją pracę i kocha to co robi! Większość firm w Polsce znajdziecie na www.slubnytarg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka_stonka
ktos mi poleci dobrego wedding planera w łodzi?? Ile wynajęcie kogoś takiego kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdakwadrat
ja mogę polecić świetnych ludzi w Katowicach:) są naprawdę profesjonalną firmą z doświadczeniem w organizowaniu imprez, z dużym własnym zapleczem, pięknym biurem, a nie jakieś wirtualne- im można zaufać! w dodatku bardzo angażują się w przygotowania, z empatią, tak, żeby też sami być dumni z tego co zrobili! także polecam - Finezja Ślubu :) Kontakt do Pani Ani kom. 500413121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka11
ja polecam zweryfikowane firmy: www.psks.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddaarriiaa
Konsultant ślubny to naprawdę niezwykle przydatna osoba do organizowania wesela. Moje drogie takie teraz mamy czasy. Jesteśmy zabiegane, zapracowane, a i w ogóle od czego tu zacząć przy planowaniu tej pięknej uroczystości. Co poradzić, a no zatrudnić tego konsultanta. I tak właśnie zrobiłam i jestem z tego faktu zadowolona i to bardzo. A dlaczego, bo konsultantki Ibeke sprawiły, że nasze wesele było wyjątkowe, dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam. A jak widać marzenia się spełniają, nie tylko małym dziewczynkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zjaja
Już coś słyszałam o konsultantach z Ibeke. Podobno świetnie organizują wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaq
Witam Wszystkich, Korzystałam z konsultanta ślubnego i naprawdę strzał w dziesiątkę. Pani Karolina pokazała co potrafi, nie dużym kosztem zaprojektowała nam zaproszenie wyszły super, czegoś takiego nigdzie nie widziałam.....Każdy sczegół był dopracowany i fajny kontakt z osobą. Wesele odbyło w podwarszawskim parku w namiocie :) Polecam bo warto konsultanta z wyjątkowe wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha007
Heh my też korzystamy z wedding plannera:P jak na razie jesteśmy niesamowicie mile zaskoczeni zwłaszcza wszystkimi rewelacyjnymi pomysłami:D do ślubu jeszcze dwa miesiące, więc zobaczymy czy wszystko wypali, ale gorąco mogę polecić firmę Green Days z Lodzi, dbałość o każdy mały szczegół wręcz niewiarygodna. Szczerze polecamy: www.greendays.pl kontakt do wedding plannera Piotrka: 660706677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia69
też jestem z Łodzi i ja polecam swojego konsultanta z passionday.pl wszystko gładko i sprawnie. najważniejsze że miałam do nich pełne zaufanie więc nie martwiłam się niczym w dniu ślubu. skupiałam się na sobie i swoim misiu , a nie o to czy goście dojadą, czy będą mieli gdzie spać, nie musiałam ani nikt z rodziny sterczec przy telefonie i tłumaczyć jak i gdzie dojechać, co o której i pilnować podwykonawców by stawili się punktualnie i zrobil wszystko wg umowy. Czysty relaks- nie licząc stresiku przedślubnego związanego z samym ślubem :) ale to normale i nie da się uniknąć :) hihi ja jestem super zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porynka.
Dobry konsultant to sprawdzony konsultant, z doświadczeniem, referencjami, który zna się na tym co robi i kocha temat ślubów i wesel. Firm jest wiele, ale wybór tych naprawdę porządnych już się zawęża. W rozliczeniach stosowane są różne metody, może to być np. % z budżetu jeśli działanie konsultanta obejmuje generalnie współpracę przy całości lub też ewentualnie określona z góry stawkę za konkretne rzeczy do przygotowania. Firmy z doświadczeniem można znaleźć na stronie polskiego stowarzyszenia konsultantów ślubnych, spełniają określone kryteria. Moja znajoma skorzystała z usług konsultantki weselnej z Indygo z Warszawy w tym roku i była zachwycona, firma właśnie jest przy tym stow., możecie wygooglować sobie stronę w sieci aby tu nie rzucać ciągle linkami, zobaczcie sobie np. galerię z ostatniej ich realizacji, takie rzeczy zorganizuje tylko porządny konsultant, a nie jakiś pseudo doradca których w każdej branży nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szageszfer
firma iNDYGO ma tu niezły pijar, widać jej właściciele ochoczo uczestniczą w życiu forum, wiem, bo jestem, że tak powiem, zza miedzy ;P A w życiu to ja w murzyńskim teledysku, zawsze ktoś tam kogoś ładuje w ................................................................................................................................................................................ kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream-day
nie zgodze się z wypowiedzią PORYNKA gdyż trzeba brać pod uwagę to ze tworza sie nowi konsultanci i tez w jakiś sposób chcą trafić na rynek,a żeby być wpisanym do polskiego stowarzyszenia konsultantów trzeba spełniać warunki (na ich stornie są informacje) no i nowa firma zaczynająca działalność nie ma szans byc wpisanym tam na ich stronie (chyba min,5 obsłużonych imprez) no i wiadomo że trzeba pozyskać klienta, ja dopiero zaczynam tą działalność i jeśli każdy będzie miał takie podejscie to nie utrzymam się na rynku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie Indygo
Mam bardzo przykre doświadczenia z firmą Indygo. Wszystko starają się narzucać i widać ze naczytali się zagranicznej prasy ślubnej. Spróbujcie powiedzieć że macie swojego fotografa lub videowca. Fotograf może być tylko dobry jak sami go polecą. Brak elastyczności w stosunku do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream-day
to w takim razie nie są to profesjonaliści skoro narzucają swoje zdanie,no i teraz ciekawe jak trafili do Stowarzyszenia PK ;) bo dobry konsultant nie narzuca swojego zdania ani usługodawców (młodej parze przedstawia kilka ofert i to oni wybierają) może jedynie doradzić ale nigdy nie zmuszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×