Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie mężatka

konsultant ślubny

Polecane posty

Gość ej marcowa
marcowa coś się tak naburmuszyła? To nie żadne teorie spiskowe . Pojawiłaś się najpierw jako różowa uprawiając marketing potem dla uwiarygodnienia zmieniłaś się na czarny. Myślisz że tylko ty wpadłaś na ten pomysł. Są tu firmy pod czarnym nickiem które mają postów w setkach że niby to panny młode. Panny młode które już dwa lata temu miały swój ślub i nadal są pannami młodymi :D:D Do tej pory najwięcej było tu fotografów a teraz pojawiło się mnóstwo niby konsultantów ślubnych. Miłej zabawy:p Ja jak czytam tutaj o jakiejś firmie to ja zaraz skreślam. Niezbyt wierzę moim koleżankom polecającym mi swoje super sprawdzone firmy to tym bardziej nie uwierzę tutaj. Trzeba być kretynką aby skorzystać z poleceń forum internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ty widzisz zebym ja markieting uprawiała??? dopiero kilka dni temu wyznaczyłam datę ślubu i nie polecałam jeszcze nikomu niczego bo niewiem nawet co bym miała polecic. wiem natomiast ze roi sie tu od reklamy, mimo ze od niedawna zaglądam na cafe zdązyłam to zauważyc, ale nie jestem taka naiwna zeby od razu w ciemno łapać sie za coś co ktoś mi polecił. Aczkolwiek nie uważam zebym była kretynką prosząc o porady na formum - im więcej informacji, tym lepiej. potem będę je weryfikowac. A NAWET jezeli ktos tu cos zareklamuje to co mi szkodzi zapoznac sie z ofertą -skorzystam lub nie. A to ze sie zaczerniłam -własnie nie chce zeby sie ktos podszywał i jakies jaja robił bo nie jestem tu dla rozrywki i rozmów typu - czy fajną mam cipkę - tylko po prostu szukam informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym... nie mozna byc chyba takim podejrzliwym niedowiarkiem... nie jest ci z tym ciężko? i co sugerujesz? - ze jestem konsultantem ślubnym, fryzjerką ślubną, makijażystką, fotografem i jeszcze na boku sukniami handluje?? bo na wszystkich tych forach jestem obecna. jeżeli tak -to cóż..miło ze za az tak zaradną kobietkę mnie uwazasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka_k
Moje zdanie... to co piszesz, to kompletne bzdury. Zapomniałeś o jednym podstawowym czynniku: konsultacja u profesjonalisty nie jest darmowa, to nie jest pani Goździkowa, do której się przychodzi po poradę, a ona żyje z "działek" od polecanych firm. to firma, z którą się podpisuje umowę na wykonanie określonych usług i której się płaci - jeśli klienci nie byliby zadowoleni z polecanych usług, to by nie płacili i nie wynajmowali konsultantów na kolejne usługi. Branża by wymarła, a nie rozwijała się. Kwestie typu "nie pozwolę zeby mnie kiedykolwiek polecała agencja" uważam za bezsensowne z definicji (nigdy nie mów nigdy), ale cóż.... to już Twój biznes. pozdrawiam i życzę wszystkim narzeczonym, żeby sprawdzili u źródła, jeśli chcą wiedzieć co konsultant może dla nich zrobić i dlaczego nie należy bać się bycia oszukanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie spotkałam się w piątek z konsultntką ślubną. nie z tej firmy polecanej przez smolek, ale z tymi też się umówię. po rozmowie jestem zdecydwana z skorzystanie z usług konsultanta tylko jeszcze musze spotkac sie z dwoma, trzema innymi i zdecydowac na konkretną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream-day
marcowa panna młoda ja jestem świeżynka w tej branży,dopiero zaczynam i jesli miałabyś ochotę skorzystać z moich usług to zapraszam numer gg 2988720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja nie jestem taką do końca świerzynką, koordynowałam już kilka imprez, jednak nadal chcę zapracować na solidną markę na tym rynku :) na śluby w 2011, również naglące terminy, ceny baardzo promocyjne. zapraszam na bezpłatna konsultację: http://www.loveevent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była konsultantka
Sprzedam stronę internetową we flashu wraz z zawartością. Strona bardzo przejrzysta, delikatna i zgrana kolorystycznie. Jeżeli myślisz o zawodzie konsultanta ślubnego a brakuje Ci strony, polecam!!! Kontakt 791238882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była konsultantka
Aha, stronka;) www.white-dreams.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolczetta
Ja właśnie korzystam z usług konsultantki ślubnej i jestem bardzo zadowolona- pełen profejonalizm. To jest niesamowite ile taka osoba ma ciepła i energii no i przede wszystkim jakie ma znajomości ;) Słuchajcie dzięki temu ile osób zna wasz konsultant z iloma firmami współpracuje Wy macie gignatyczne zniżki, nawet nie wiedziałam że to są zniżki nawet do 20 %na usługi na przykład fotografa czy kosmetyczki. Na forach bardzo często o tym internautki/ ci zapominają, że konsultant dla was załatwia rabaty. Dlatego też próbuje odczarować ten zawód i zachwalam tą profesję komu się da - zaraz będę posądzona o reklamę ;) ale może i słusznie bo jak patrze jak pracuje moja konsultantka to marzy mi się aby też tak pracować ...więc może niedługo o tym pomyślę ;)))) Jak na razie polecam moją konsultantkę, zwłaszcza, że teraz zdecydowałą się na założenie firmy i zanim to zrobi chce zorganizować kilka wesel bezpłatnie, w ramach promocji nowo powstającej firmy. Ja muszę tylko jej zwrócić włożone przez nią pieniądze na przykład na przejazdy itp. Także jakby co to podam maila do niej, chyba jeszcze drobi do wakacji wesela bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pineca
W ciągu ostatnich lat chyba sporo się zmieniło w temacie konsultantów ślubnych. Może kiedyś faktycznie był to jakiś luksus, czasem całkowicie zbędny. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Ja zdecydowałam się zlecić swój ślub profesjonalistce i nie żałuję. Miałam 10000% że wszystko będzie dopięte i dopracowane. Nie musiałam też martwić się o żadne szczegóły. A koszty? Bądźmy szczerzy! Nikt nie pracuje charytatywnie... Wydaje mi się jednak, że gdybym organizowała wszystko na własną rękę to koszty wcale nie wyszłyby o wiele niższe! Przecież konsultantka (w moim przypadku Pani Monika Bałacińska) ma jakieś swoje znajomości, rabaty itd. Gdybym osobiście pojawiała się w różnych miejscach i próbowała coś załatwić na pewno usłyszałabym wyższą cenę jako zupełnie obca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta27 Toruń
Ja z moim mężem, wówczas narzeczonym korzystałam z usług Firmy Organza Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Intefracyjnych i Okolicznościowych z Bydgoszczy. Wcześniej byłam na ślubie organizowanym przez Panią Agnieszkę z Organzy u przyjaciółki, ślub był bajkowy, na wszystkich zrobił piorunujące wrażenie, na mnie również. Organza ma bardzo dobrych współpracowników u których ma już pisemne rabaty około 30-40 %. To mnie przekonało! Mąż Robert do końca nie był przekonany, zwłaszcza jak Pani Agnieszka poszła ze mną wybrać suknię ślubną, jednak podczas ślubu, gdy zobaczył całość i efekt końcowy był po prostu prze szczęśliwy. Nie tylko dlatego że zaoszczędziliśmy jakieś 15 tys (Pani Agnieszka również sama robiła zdjęcia), ale przede wszystkim dlatego, że ślub był przepiękny. Do teraz stale wysyłam kartki Pani Agnieszce. Kontakt http://organza-imprezy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamka12345
Konsultant ślubny jest dobry gdy nie masz czsu,moja koleżanka mieszka we Francji,konsultantka załatwiła jej wszystko,zaproszenia,alkohol na salę przywiozła,kontaktowali się przez internet,żadnych stresów,żadnego załatwiania,wszystko umówine i zapięte na ostatni guzik,na weselu była do końca i pilnowała by gości poodwozić do domu a resztki weselne do domu rodziców przywiozła,pilnowała też kuchni na weselu,orkiestry by grali ale namiarów nie podam bo to by była reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Ja też jestem konsultantem ślubnym. Nasza agencja ślubna ma oddziały w całym kraju. Firma Perfect Moments. Oprócz wynagrodzenia od klienta NIE POBIERAMY żadnych prowizji od lokali czy innych podwykonawców bo nie na tym nasza praca polega. Proponujemy parom młodym najlepsze firmy: rzetelne, profesjonalne, sprawdzone, uczciwe ...co nie znaczy, że najdroższe! Najpierw sprawdźcie, porozmawiajcie, dowiedzcie się o zasadach współpracy a potem wypowiadajcie się na ten temat i nie rozsyłajcie plotek, poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka25
ja nie wyobrażałam sobie organizacji ślubu i wesela samodzielnie. Dla nas to po prostu niewykonalne. Współpracowaliśmy z konsultantką, Moniką Bałacińską i z czystym sumieniem mogę ją polecić wszystkim, którzy planują ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja daleka kuzynka miała doradce ślubnego i była bardzo zadowolona.Robiła wesele prawie 250 osób.Wesele było na wynajętej sali z kucharkami.Konsultantka załatwiała wszystko,zakupy,pilnowała kuchni,na koniec znalazła ekipę która sprząta salę.Jak jest małe wesele to może nie warto brać konsultantkę ale przy wielkim weselu to naprawdę warto.Konsultantka pilnowała naprawdę wszystkiego,przywóz gości odwóz gości,wszystkie sprawy małe i duże załatwiałą konsultantka.Konsultantka zamawiała alkohol i napoje w znajomej hurtowni i to co zostało hurtownia przyjęła bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z usług takiej firmy i jestem ogrooomnie zadowolona :) Na początku powodem zaangażowania takiej firmy było czyste moje lenistwo i brak czasu, ale już po pierwszy spotkaniu przekonałam się, że nie potrafiłabym chyba tym wszystkim się sama zająć. Konsultantka uświadomiła mi ile rzeczy trzeba załatwić i o ilu drobniutkich sprawach pomyśleć. OGROMNIE wam polecam konsultantów ALE koniecznie sprawdzajcie kilka firm , wysyłajcie maile z pytaniami i chodzcie na spotkanie - pierwsze spotkanie do niczego nie zobowiazuje. Ja byłam na 4 spotkaniach z 4 firmami i powiem WAm , że każa firma życzy sobie zupełnie inne pieniadze. Sa ogromne różnice wierzcie mi. Ja z powodu skąpstwa mojego meza wiedziałam, że musze zdecydowac się na jedna z tanszych. Polecam wam ogromnie - firma nazywa się Bluebell. Konsultantki tam są świetne i z czystym sumieniem mogę wam je rekomendować. Nie musiałam "użerać" się z sala weselna, florystka, kierowca, zespolem więc za to jestem im gignatycznie wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Zapraszam do obejrzenia efektów pracy konsultantów ślubnych: youtube.com/watch?v=qPZ6d8w-9R0&feature=player_embedded i co? nie warto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
Mam jeszcze jeden fragment. Inna firma. Inna para. Także nasza realizacja: professionalstudio.pl/pl/galeria/slub/57,kasia__amp__przemek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Cacy
Caca zobaczyłam cały film a raczej clip filmowy i jakoś nie widzę tej pracy konsultanta ślubnego. Ten przedstawiony skrót filmowy jest makabryczny. Więcej na nim jest mało ważnych szczegółów niż młodej pary a szkoda, bo młoda para jest urodziwa. Gdybym na moim ślubie zobaczyła tak ubranego fotografa jak jest pokazany na tym filmie to bym go wygnała. Przynajmniej konsultant mógł zadbać o wygląd obsługi. Wiem, jakie kłopoty przez konsultantów miała moja przyjaciółka i jestem całkowicie nastawiona do takiej usługi na NIE😠. To wyrzucenie kasy w błoto. Zdaje się że konsultanci mają kiepsko jeśli tutaj wciskają swoja reklamę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od samego początku w naszym życiu, byliśmy uczeni, że jest bardzo ważne, aby być samowystarczalnym. Więc nic dziwnego, że planując swój własny ślub staramy się wszystko zorganizować sami. Ale wybór odpowiedniego miejsca, fotografa, video, oprawy muzycznej, zaproszeń, kwiatów czy menu - to wszystko wymaga dużej ilości czasu i cierpliwości. Zaplanowanie całej uroczystości w taki sposób, aby przyniosła wiele radości bez pomocy innych nie jest zadaniem łatwym. Dlatego też ja uważam, że w dzisiejszych czasach, gdy mamy do pomocy prawdziwych profesjonalistów to jest kilka powodów dlaczego warto skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego: a. Poczujesz się szczególnie nie tylko w Dniu Ślubu, ale i w trakcie przygotowań ślubnych b. Będziesz miała osobistego doradcę, który zna się na zwyczajach, nowościach, stylach oraz ma głowę pełną pomysłów c. Oszczędzisz czas, nerwy a nawet pieniądze (o czym nie każdy wie) d. Zyskasz pewność i komfort dla siebie oraz rodziny ( chyba, każdy chce, aby ten wielki dzień, pozostał na długo w pamięci a nie był trudem i koszmarem za wydane na organizacje nie małe pieniądze. itd. Można byłoby wymieniać jeszcze wiele plusów, ale niech każdy przekona się o tym osobiście. Jedna rada, aby trafić na prawdziwego profesjonalistę. Bo pięknie cieszyć się swoim ślubem, gdy ktoś zaufany zajmie się za nas całą organizacyjną resztą! Jeśli ktoś chce sprawdzić, porozmawiać z prawdziwym wedding planner'em to ja wyjątkowo w tym miejscu zareklamuję stronę www.winsa.pl, bo to jedyna agencja wedding plannerska w Polsce posiadająca międzynarodowy certyfikat. Agencja ta organizuje śluby w Krakowie, Wiedniu, Wenecji - i tam, gdzie naprawdę pragniecie spełnić swoje marzenia. Serdecznie Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect Event
Witam, Temat widzę zaniedbany troszeczkę, więc chciałabym go odświeżyć :) Jestem Konsultantem Ślubnym i jak najbardziej polecam narzeczonym współpracę z profesjonalnymi firmami, które zajmują się organizacją wesel! Dlaczego? Dlatego, że konsultant "bierze ślub co tydzień". Wie jakie mogą być potencjalne problemy czy zagrożenia i jak im zapobiec. Koszt konsultanta, wynosi mniej więcej tyle co fotografa czy zespołu muzycznego, a różnica jest taka, że konsultant dla Młodej Pary pracuje cały rok a nie jeden dzień. Ponadto współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami, ogranicza stres, proponuje najlepsze rozwiązania odpowiadające budżetowi Młodych i przede wszystkim spełnia ich marzenia dotyczące tego jednego dnia! www.perfect-event.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winignam
nie wiem skąd się bierze opinia, że na rynku konsultantów ślubnych jest załamanie- chcąc zorientować się w cenach i formie współpracy (jako potencjalna klienta) pisałam do 20 różnych firm. ZADNA nie odpisała. Po miesiącu zaczęłam więc dzwonić- konsultanci nie odbierali lub włączała się poczta. Oddzwoniła JEDNA kobieta tylko. Myslę, że gdyby faktycznie było załamanie rynku to tacy konsultanci stawaliby na rzęsach aby pozyskać klienta a w moim przypadku niestety tak nie było. Dodam tylko, że 3 lata temu także próbowałam się skontaktować z różnymi firmami i także nikt nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie organizowanie własnego ślubu to ogromna radość i szczególne przeżycie. Chcę to wszystko zrobić sama, inaczej czułabym się na swoim własnym weselu jak gość. Znalazłam fajny portal, który rozjaśnił mi w głowie. Co jakiś czas publikuje nowe artykuły i tak już się go trzymam. http://www.warszawskiportalslubny.pl/strona-glowna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect event
Dziwi mnie, że nikt do Ciebie nie oddzwonił, wniosek z tego trzeba wyciągnąć taki, że może to lepiej, że nie udało Ci się dodzwonić, bo jeżeli komunikacja za początku jest zachwiana to nie wyobrażam sobie dalszej współpracy. Z konsultantem ślubnym jest jak z każdym innym podwykonawcą, musicie nadawać na tej samej fali, musi być ta chemia, bo jak jej nie ma to bez sensu jest współpracować. Ja polecam mój nowy blog ślubny, oficjalnie ma on ruszyć od 1 października, natomiast już kilka teksów umieściłam więc zapraszam do lektury :) www.perfect-wedding.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabryka Marzeń
Witam Zapraszam do skorzystania z moich usług jako Konsultanta Ślubnego. Oferuję kompleksową pomoc w każdej kwestii, profesjonalne i indywidualne podejście do każdej Pary Młodej jak i każdej sprawy. Moim zadaniem jest maksymalne odciążenie Was od obowiązków i stresu związanego z organizacją przyjęcia. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.fabryka-marzen.net oraz do kontaktu tel. 662-182-335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka1838@wp.pl
jestem konsultantem ślubnym, działam w pojedynkę zorganizowałam juz 7 wesel 5 czeka na realizację cena moja wacha się od 700 do 1200 zł uważam ze to nie jest dużo tym bardziej ze ja zajmuje się wszytskimi rzeczami ważnymi i duperelami:) od ceremoni po paznokcie itd... anetka1838@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsaw wedding
Witam, Serdecznie zapraszam do współpracy, proponuję bardzo konkurencyjne ceny i z pewnością odbieram telefony:) To prawda, że z konsultantem trzeba się po prostu rozumieć i nadawać na tych samych falach, dlatego zawsze proponuję niezobowiązujące spotkanie, na którym rozmawiamy o ślubnych marzeniach i o tym jak je przenieść w rzeczywistość:) Zapraszam do kontaktu 503-097-100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×