Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie mężatka

konsultant ślubny

Polecane posty

Jeżeli nie masz czasu na organizowanie wesela to warto skorzystać z usługi konsultanta. Sprawdzony i dobry konsultant nie otrzymuje prowizji od polecanych firm, jednak większość konsultantów może zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż normalnie przedstawiane. Konsultant o wypracowanej renomie nie poleci firmy nierzetelnej plus będzie się starał aby zamówiona usługa była wykonana jak najlepiej. Tak powinno być i takich konsultantów szukajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYiMY
A ja zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy organizację i koordynację nie tylko dnia ślubu i wesela ale także bankietów, studniówek i innych imprez okolicznościowych. Z przyjemnością zorganizujemy dla Was uroczystość na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. http://wyimy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najs pikczer
Ja skorzystałam z pomocy konsultantki ślubnej, Pani Agnieszki i absolutnie tego nie żałuję. Pomogła mi znaleźć lokal na wesele który spełniał moje wymagania co do ogródka/tarasu. Zorganizowałam wesele U Hołosia w Bydgoszczy. Pomagała mi nawet wybierać potrawy do menu, żeby były zróżnicowane i smaczne. Ogólnie bardzo dobrze wspominam ta współpracę, a samo wesele to już w ogole wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha oni naliczają sobie super
marże i zdzierają tak ,że głowa mała!!!NAJGORSZE JEST TO ,ŻE ICH PROPOZYCJE TO NIE NAJLEPSZE OFERTY,BO TAŃSZE RZECZY ROBIĄ SIĘ DROGIE PO DOLICZENIU MARŻY,A TE LUXUSOWE GDYBYŚCIE SAMI POSZUKALI MACIE NAWET W NIŻSZYCH CENACH NIŻ GORSZEJ JAKOŚCI -TU JEST CAŁA TAJEMNICA! Przy organizowaniu wesel z firmami pośredniczącymi macie np gorsze samochody niż gdybyście sami to poszukali-oni liczą sobie nawet plus 50% wiem bo miałem w to wgląd i biorą wtedy tańsze i gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pana nade mną. Nie wszystkie firmy tak robią. Ja też mam wgląd w to, co się tam dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Drodzy Narzeczeni, Chciała bym Wam zaoferować kompleksową pomoc w przygotowaniach ślubnych i weselnych jako doradca śluby „Urocza Chwila. Zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć czas na poszukiwanie sali, zespołu muzycznego, fotografa, sukni ślubnej, garnituru czy limuzyny itd. Nie przejmuj się skontaktuj się, ze mną, ja Ci pomogę doradzę. Sama organizowałam swój ślub od a do z. Zrobiłam na nim wszystko nawet zaproszenia czy księgę gości, sama znalazłam zespół muzyczny itd. Dlatego też postanowiłam pomagać innym. Wiem jak ważny jest dla Was ten dzień i ta chwila, która ma zostawić pamiątkę na zawsze i pozostawić miłe wspomnienia. Chcę przeżyć to jeszcze raz i być z Wami w tym tak ważnym dla Was dniu. Zorganizuje wszystko tak, byście ten dzień wspominali jak najdłużej, byście cieszyli się każdą chwilą i całym dniem. Stres, który jest w tym dniu by Was ominął i Waszych rodziców. Dla Was chcę poświęcić ten czas, dokonam wszystkich starań by było to zrobione bardzo profesjonalnie. Doradzę przy wyborze: strojów weselnych oraz dodatków, kosmetyków czy welonu, butów , kwiatów itd., wynajęciu odpowiedniej sali na przyjęcie czy też wesele, wyszukaniu auta jakim byście chcieli jechać do ślubu, oraz goście, znalezieniu zespołu muzycznego czy też Dj didżeja znalezienie dobrego fryzjera, kosmetyczki, manikiurzystki, wybraniu wzorów zaproszeń, savoir vivre, oraz usadzaniu gości, dekoracje sal, menu odpowiednie dla gości i młodej pary, alkohol, wyborze podziękowań dla gości, oraz ,dla rodziców, wybraniu firmy która ustroi kościół i sale weselną, restaurację bądź auta, usługi dodatkowe. Zapewniam indywidualne podejście do każdej z par! Dostosuje się do Państwa finansowych potrzeb. Oferta tylko z Warszawy. W razie zainteresowania proszę o kontakt e-mail: marta.uroczachwila@gmail.com Zapraszam ciepło i miło Pozdrawiam. Napisz gwarantuje ze nie będziesz żałować!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariass- NIE REKLAMUJ SWOJEJ
FIRMY -UPRAWIASZ TYPOWĄ KRYPTOREKLAMĘ!!! te firmy biorą marżę to czasem gigantyczną,ale pewnie nikt się nie przyzna do swoich zagrywek,będziecie udawać klientów zadowolonych ,którzy dostali WSZYSTKO ZA UŚMIECH hahaha,doskonale wiem jak to działa,bo pracowałam w takich firmach i robią młodych ,aż się kurzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Ja uważam każdy ma swoje zdanie na ten temat. Urocza Chwila to też konsultantka i nie bierze marży. Po prostu wystarczy powiedzieć ile można wydać na ślub i wesele. Nie ma się co przyznawać do swoich „zagrywek. Nikt nie dostaje nic za uśmiech Ale takie konsultantki mają zniżki. Ty takiej nie dostaniesz, a one tak. Nie martw się nie obskubią Cię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
ja z konsultantką kupiłam tylko suknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Też tak można sposobów jest wiele. Można zorganizować wesele i ślub, albo same poprawiny. Sama suknia czy fotograf. Kto co musi.. Zapraszam do specjalnej promocji dla Par, które zdecydują się na współpracę do 28 lutego 2013 roku. Kto pierwszy ten lepszy!!! Urocza Chwila Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam w takiej firmie
i te tzw zniżki to były dla firmy jako prezent,a właścicielka i tak dawała wyższa cenę za usługi niż jakby młodzi sami załatwiali,tylko w tym rozgardiaszu nikt nie sprawdzał z klientów cen-może stać ich było zapłacić o wiele drożej w to nie wnikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryna
gówno prawda,wcale nie pracowałaś w takiej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
To nie wiem w jakiej firmie pracowałaś i jakie firma miała zniżki. Ja mam zniżki ze jak np. fotograf weźmiesz lub kamerzystę sesja gratis i to nie dla mnie zniżka tylko dla Młodych. Staram się tak załatwić zniżki by Młodzi coś z tego mieli. Ja Cię rozumiem to zależy jaki konsultant i jaka firma. Ale uwierz mi opłaca się. U mnie klient nie przepłaca. Ale są konsultanci co zedrą z klienta jak tylko mogą, a są tacy co są przychylni. Wiem coś o tym. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi konsultantami to
śmiech na sali-mój szwagier prowadzi firmę ślubną-ile razy miał telefony od tzw konsultantów z pytaniem o cenę i często teksty-za drogo, bo muszą doliczyć swoje marże,a jak para sama zjawiała się DOSTAWAŁA TAKĄ SAMĄ CENĘ O ILE NIE NIŻSZĄ , NIE GADAJCIE BZDUR W RAMACH REKLAMY ROBICIE CHARYTATYWNIE? ŚMIECH NA SALI MANIPULANCI DLA BOGATYCH!! ZAWSZE, ALE TO ZAWSZE JAK DOKŁADA SIĘ KOLEJNY POŚREDNIK JEST DROŻEJ!!!!!!!!!!!!W DODATKU Z RÓŻNYMI GUSTAMI......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutyru
mozna chodzic na targi slubne i zbierac znizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Ciekawe jaki śmiech na sali. :)) Skoro ktoś przychodzi i mówi ze może wydać 60 tysięcy na ślub to tyle wyda. I nie chodzi tu tylko o reklamę swojej firmy. Ja rozumiem każdy może wyrazić swoje zdanie, ale nie od razu krytykować. Kto chce ten weźmie konsultanta ślubnego po co tyle gadania. Jak się dokłada pośrednik wcale nie musi być drożej. Jak ktoś chce zedrzeć z bogatych ludzi tak zrobi. Ale są uczciwe firmy co tak nie robią. Bo Twój Szwagier robi jak robi =. To jego sprawa. Co zaś do zniżek u mnie też można dostać i nie trzeba iść na targi, ale jak ktoś chce iść może, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta -nie rób z ludzi
idiotów-JESZCZE RAZ POWTARZAM POŚREDNIK NIE JEST INSTYTUCJĄ CHARYTATYWNĄ TYLKO ZARABIA NA SWOIM POŚREDNICTWIE!! DLATEGO TEGO TYPU FIRMY SĄ DLA BOGATYCH I UFAJĄCYCH W GUST OBCYCH...uwielbiam jak się tak mydli oczy innym-stara metoda marketingowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka stonoga
Miałam konsultantkę na weselu,kosztowało mnie 4 tys i powiem że warto było zapłacić tę kwotę.Wesele miałam w wynajętej sali z kucharkami,konsulatantka zajęła się zaopatrzeniem i wszystkimi zakupami,niczego nie zabrakło i wszystko przebiegało prawidłowo,nikt z rodziny nie musiał jeździć za jakimś towarem bo konsultantka załątwiała wszystko jednym telefonem,znalazła mi kilka zespołów,fotografów,kamerzystów a ja wybrałam ten który mi się bardziej podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Nie robię idiotów z ludzi jak byś chciał wiedzieć. Podaj nick a nie się ukrywasz się i piszesz moje imię. Jak ja tego nie lubię. Sorrki a co Cię nie stać na 2,5 tysiąca na konsultantkę, jeszcze trochę zniżek. Właśnie jestem instytucją charytatywną jak nie wiesz to nie pisz. Bo nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ha ha. Nie tylko dla bogatych są konsultanci. Ja nie mam bogatych klientów, a raczej biednych. I co powiesz chyba już nic. Nikomu nie mydlę oczu, nie zamierzam nikomu mydlić oczu. Jak Ty mydlisz głupotami ludziom oczy to dobrze. Aż strach czytać to he he.. Widzę jedna mądra Agnieszka masz rację. Każdy ma swoje zdanie, jeden uważa, ze konsultant to usługa dla bogatych inny weźmie i tyle. Szkoda gadać na ten temat. Tylko krew mnie zalewa, jak ktoś krytykuje. Ty nie weźmiesz inny tak. Pozdrawiam serdecznie uczciwe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina Śliwińska
Wiem po sobie, że konsultant ślubny to dobry zawód :-) i w większości dobrze płatny. No i nie trzeba dużo czasu ani pieniędzy żeby nim zostać. Wystarczy kurs no i oczywiście smykałka ;-) ja robiłam taki w Goworku i jesteś zachwycona, prowadzony b. profesjonalnie, nauczyłam się w szybkim tempie wszystkiego, co trzeba wiedzieć w tym zawodzie. No i oszczędzam na założenie własnej agencji eventowej ;p to zawód z przyszłością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-tort jest jeden do
podziału (jeśli wiesz o czym mówię) i każdy pośrednik to ten kawałek jeszcze cieńszy........a 2,5 tyś to dla wielu par wysoka i tak kwota ,bo potrafią marudzić i przy 200zł w kosztach za usługi ,pośrednik zawsze będzie odbierany jako tak trochę pasożyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Po pierwsze. Proszę o skasowanie postów lub nie pisanie w pseudonimie mojego imienia, lepiej się podpiszcie swoim imieniem, a nie go ukrywacie. Ja się za nikogo nie podszywam.!!!!!! Zgadzam się z Marceliną. Masz rację :)) Po drugi to jak byś chciała wiedzieć 2,5 tysiąca to nie dużo. Rozumiem ze tą kasę wolisz dać kamerzyście, fotografowi, wizażystce, fryzjerce itd. Niż przeznaczyć ją dla konsultantki, która w dniu ślubu Ci pomorze w wielu sprawach. Czegoś nie weźmiesz z domu, a konsultantka to właśnie ma. Ja mam zniżki, których Ty nawet nie zdobędziesz, czasem nawet gratisy. A jak ustrzelisz się w moje bonusy, które daje to masz bonusów, a bonusów. Tylko trzeba chcieć.:)) I umieć się za tym zakręcić. Jak za fryzjerką, suknią się kręcisz to i za dobrą konsultantką. Jeśli klient przychodzi i mówi ze ma tylko budżet na ślub i wesele 30 lub 50 tysięcy ok. tyle wyda w tym też jest moja marża. Więc nie rozumiem o co chodzi. Rozumiem pośrednik jest zawsze najgorszy i nie potrzebny. Nie w tym wypadku. Jeśli wolisz dać innym zarobić i nie mieć pomocy ok. rozumiem cię twoja decyzja i twój ślub i wesele, zrobisz jak zechcesz, ale są osoby co wolą mieć ten dzień super i nie myśleć o wielu sprawach i oddać to wszystko w ręce konsultanta. Po trzecie zawsze będą zdania na ten temat podzielone i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. To na tyle w tym temacie. Szkoda się licytować, kto ma racje, kto nie!!!!! Każdy zrobi jak zechce. Przecież to jego dzień i ślubu i wesela.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha agnieszka to po
prostu tez konsultantka-najlepiej robi się reklamę udając klienta,a to jest dla bogatych,dla biednej pary młodej liczy się każdy grosz,druga strona to taka -dlaczego mam ufać gustowi obcej osoby,której tak na prawdę zależy tylko na zarobku,nie oszukujmy się,trzecia- to mam znajomą ,która się porządnie wkurzyła ,kiedy dowiedziała się ,że gdyby samodzielnie poszła zamówić usługę(nie piszę jaką by robić reklamy) to okazałoby się ,że zaoszczędziłaby 40% kasy,w tym przedślubnym galimatiasie nie sprawdziła cen sama licząc na takie uczciwe gadanie,co niektórzy naoglądali się tvn i myślą ,że wystarczy założyć firmę nic nie inwestując wielkiego i mieć gadanego udając wielkiego eksperta hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągłe mydlenie oczu jak widać
cię nie opuszcza-Marta,zniżki w wielu firmach to ma każda para młoda -to nie żadna tajemnica,dzisiaj firmy walcząc o przetrwanie ZAWSZE GODZĄ SIĘ NA USTĘPSTWA CHYBA ,ŻE MAJA ZBYT NA SWOJE USŁUGI BEZ ŁASKI I TAKI ZNIŻKI TRAFIAJĄ DO KIESZENI BEZPOŚREDNIO PARY MŁODEJ CZY INNEJ OSOBY ZAMAWIAJĄCEJ......,ktoś komu nie szkoda paru tysięcy złotych może się do konsultantki zgłosi ,ale w polskich realiach to daleki margines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkaania
Witam, ja korzystałam z konsultanki ślubnej w Łodzi i szczerze moge polecić moją, bo jest naprawde profesjonalna. wszytskim się zajęła i ja niekiedy zastaniałam się kiedy ona to ogaręla, od poczatku ustalyśmy stawkę 2300 i podpisaliśmy umowę i takiej stawki się trzymała. nie chciała ani grosza więcej. naprawde to straszna ulga mieć kogoś kto nad wszytskim panuję w najważniejszym dniu dla ciebie, dlatego szczerze Wam polecam. i chętnie przekażę namiary, bo robię to z czystym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreska1990
hej. mam nadzieję, że ktoś jeszcze czasem zerka na te forum ;) mam pytanie. szykuję sie do ślubu i chcę skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego. znalazłam gdzieś informacje o Pani, która nazywa się Monika Bałacińska i działa w firmie Royal Day. Czy któraś z was dziewczyny (i chłopaki w sumie też, w końcu mamy równouprawnienie;)) słyszała o niej coś? wiecie czy jest dobra? kiedy pooglądałam sobie jej stronę internetową zrobiła na mnie dobre wrażenie. i ma śliczne zdjęcie, takie artystyczne ;) ślub to ważne wydarzenie i chciałabym żeby wszystko wypadło dobrze. a sama nie mam głowy do załatwiania tego typu spraw. poradźcie i napiszcie jeśli wiecie coś o tej pani. albo polećcie jakiegoś innego konsultanta. z gory dziękuję i pozdrawiam wszystkie forumowiczki ps. ślub mam pod koniec grudnia, więc czasu już coraz mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J&R
Hej oreska1990 my też szykujemy się do ślubu. Przygotowania jeszcze raczkują ale zastanawiamy się nad pomocą konsultantki ślubnej. Trafiłaś jeszcze na jakieś ciekawe firmy? Miałaś już kontakt z tą panią Bałacińską? Jeśli tak, to jakie pierwsze wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreska1990
Hej! Miałam kontakt, miałam. I bardzo się z tego powodu cieszę, bo się dogadałyśmy i Royal Day (firma tej pani) pomaga mi przy organizacji wesela! I cieszę się jak głupia, ponieważ praktycznie wszystko za mnie załatwiają. A ja mogę bez nerwów myśleć o terminie ślubu. Pozdrawiam i jeśli masz (macie) jakieś pytania, to śmiało - piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo-oo-oo
"Re: powinnas pamietac o tym, ze konsultant wybiera opcje najlepsze wg niego - nie wg Ciebie" co za bzdu ra! Może trafiłaś na jakiegoś amatora, konsultant ślubny w życiu tak nie postąpi. To tak jakbyś powiedziała malarzowi że chcesz białe ściany w pokoju a on by ci maznął na żółto bo mu akurat zostało... Błagam! Przyjaciółka organizowała swoje w esele z roy alda y i wiem że taka współpraca wygląda zupełnie inaczej niż piszesz. Rolą konsultanta jest spełnić twoje oczekiwania i marzenia i trzymać budżet w ryzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia6666
Witam!! Ja mogę polecić konsultanta Urocza Chwila jest naprawdę rewelacyjny. Dogadałam się z Panią Martą. Zorganizowała w tym roku nam świetne ślub i wesele. I ma przestępne ceny jak na Warszawę!!! Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×