Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie mężatka

konsultant ślubny

Polecane posty

Gość Alinaa66
www.uroczachwila.pl zapraszam. Sprawdzony i doby konsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Project Opinia
Niestety przez własne doświadczenia nie polecam korzystania z usług konsultantów. Wszystko lepiej załatwiłabym sama. Zatrudniłam firmę Love Project. A moja historia wyglądała tak: znam Panią Monikę (właścicielkę firmy) od lat i zawsze wydawała mi się miła i pomocna, jednak jak widać w organizacji ślubów to nie wystarczy. Efekt naszej współpracy był taki, że my, para młoda, do ostatniej minuty wesela byliśmy znerwicowani, a teraz, w 3 tyg po nim toczymy boje w sądzie. Pani Monika okradła nas z pieniędzy, nie zamówiła zespołu (do ostatniego dnia mówiła nam , że wszystko jest uzgodnione i gotowe), nie zamówiła "lampionów do nieba", które chcieliśmy i które były moim marzeniem i pierwszym, jedynym pomysłem na atrakcję weselną (do 1 w nocy słyszałam,że będą za 10 min...co 10 min, a później stwierdziła, że wyłączli telefon) a pieniądze za niewykonane usługi ?? przepadły. Najpierw powiedziała,że zaraz nam je odda,bo ma je w samochodzie, a po chwili stwierdziła,że jednak ich nie ma no i do dziś musimy się o nie sądzić, bo Pani Monika odbija nasze połączenia i nie odpowiada na maile. Na tydzień po ślubie otrzymaliśmy NOWY kosztorys z pozawyżanymi stawkami (w porównaniu do tego zaakceptowanego) i dopiskiem, że mamy jej dopłacić kilka tysięcy, bo zamiast np. 200 zł za kwiatki do kościoła zapłaciła 800...kwiatków w kościele nie było, bo ksiądz się nie zgodził - konsultantka wesela powinna o tym wiedzieć! Gdy spytaliśmy na weselu gdzie są te jakże drogie kwiaty pokazano nam jeden bukiet na plastikowym stojaku...Dzień przed ślubem, o 23 zostaliśmy wezwani na rozmowę,w której usłyszeliśmy, że jeśli nie damy jej pieniędzy na zapłatę w dniu ślubu podwykonawcom (nie było to w jej zakresie obowiązków!) to nie przyjdzie na ślub i nie zrobi dekoracji. SZANTAŻE, WYMUSZENIA, HISTERIE. Tydzień przed ślubem usłyszeliśmy, że nie zrobi nam dekoracji, ponieważ Jej Partner nie zgodził się na to,żeby robiła to za darmo (w ofercie W CENIE konsultacji otrzymaliśmy usługę dekoracji przez Love Project). Musieliśmy zgodzić się na dopatę kilkuset złotych, bo nie było czasu na tydzień przed szukać florystki. Bukiet ślubny? chciałam biały, próba za którą zapłaciłam 200 zł była pomarańczowa, usłyszałam przepraszam. Druga próba była bardzo ładna, zaakceptowałam ją...w dniu ślubu kwiaty były inne, kolory inne, rączka inna...inny bukiet. Wszystkie negocjacje przeprowadzaliśmy właściwie sami, Pani Monika tylko siedziała z tyłu i się przysłuchiwała. Gdy prosiliśmy ją o załatwienie czegoś, przeważnie odpowiedź brzmiała "nie da się" i musieliśmy sami to załatwiać. O braku zespołu dowiedzieliśmy się w dniu ślubu o 9 rano (ślub był o 14), podobno odwołali, jednak gdy skontaktowaliśmy się z zespołem, okazało się, że Pani Monika zrezygnowała z tej współpracy kilka miesięcy wcześniej, zabierając naszą zaliczkę i mówiąc nam, że zespół będzie. Takich historii jest multum, aż trudno to spamiętać, generalnie KOSZMARNA FIRMA, nasz ślub przez Love Project był na skraju ruiny. Gdyby nie nasi świadkowie, wszystko w dniu ślubu by się posypało. Nikomu nie życze takich przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty poprzedniku bzdury piszesz albo jesteś takim debilem,konsulatnt nie jest od tego żeby ustalać zabawy z zespołem ,to wy powinniście spotkać się z zespołem przed weselem,my też kożystaliśmy z pracy konsultanta ale u nas to wszystko wyglądało innaczej,konsultantka umówiła nam kilka zespołów na przesłuchanie i my wybraliśmy ten który nam odpowiadał,tak samo z florystką i innymi usłogodawcami ,to my chodziliśmy do księdza a nie konsultantka,konsultantka tylko nam pomagała ,najpierw trzeba wiedzieć co znaczy konsultantka i do czego jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecamy inspiracje weselne zaczerpnąć z dobrego bloga weselnego http://inspirowanewesele.pl/ a wówczas konsultantka z pewnością będzie zbędna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy Panią Martę - Urocza Chwila. Jest dobra w tym co robi. Pomaga wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują. Działa na terenie Warszawy i okolic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
to prawda ,pani Marta jest fajna,śmietankę też potrzepie w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna pseudo moda zaczerpinęta z USA...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudioPinezka
Dynamiczne, romantyczne, stylizowane... - jakie mają być Wasze fotografie ślubne? Wykonamy takie, które będą oddawały Wasze pragnienia, pasje i relację między Wami. Realizujemy wszystkie pomysły, a także starannie wykonujemy standardowe reportaże. Podczas uroczystości ślubnej jesteśmy niewidoczni, w trakcie wesela wprowadzamy serdeczną atmosferę, a na sesji plenerowej... Jest moc! ;) Technicznie - jasne szkła, bardzo dobre aparaty, profesjonalna obróbka, światła, tła, rekwizyty, foto-ścianka (hit!) www.studiopinezka.pl Fotografia ślubna, Fotograf ślubny, zdjęcia ślub i wesele, plenery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila500
Witam!!! Dużo jest stron gdzie ogłaszają się konsultantki ślubne. Ja mogę polecić jedną Urocza Chwila. Przecudna kobieta. Wszystko robi super dokładnie. A co ważne wszystko jest dopięte na ostanii guzik. Polecam tą konsultantkę bo myślę, ze naprawdę warto. Kto się nie przekona ten się nie dowie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoje wesele mieliśmy w czerwcu w Nowym Targu na Podhalu. Mieszkamy za granicą i było nam ciężko wszystko to zorganizować ale znaleźliśmy osobę odpowiednią do tego żeby nam w tym pomogła. Jest to organizator ślubów, wesel, imprez jeśli ktoś potrzebuje takiej osoby - polecam Pawła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką ślubną i powiem szczerze, że moje wynagrodzenie ponosi Para Młoda wszelkie rabaty, które udaje mi się potem uzyskać oraz negocjacje ceny są na plus Pary Młodej - byłoby nie w porządku, gdybym na jednej parze zarobiła więcej a na innej mniej. Usługa konsultanta wcale nie jest taka droga z prostego powodu - w Polsce nie jest to rozpowszechniona usługa i trzeba się dopasować do zasobów rynku. Uważam, że każdy kto choć przez chwilę sądzi, że jakaś czynność w planowaniu wesela nie sprawia mu przyjemnośc***owinien właśnie tę czynność oddać konsultantowi - w końcu to nasza praca :) Na przykładzie: zaproszenia wybiera Para Młoda, natomiast ja zajmuję się ich wyliczeniem, sprawdzeniem czy zostały poprawnie wykonane, czy nie ma literówek, zapłatą, odbiorem, ewentualną wysyłką. Jak uda mi się przy odbiorze bądź wcześniej uzyskać jakiś rabat z przyjemnością oznajmiam o tym Parze Młodej. Wiem jak każda taka informacja w napiętym budżecie sprawia radość i nie ukrywam lubię na to patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość royalday
Zapraszam 9.12 na konferencję online royalday.gr8. com - będziemy omawiać wszystkie interesujące Was sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada84
Witam wszystkich serdecznie, ja korzystałam z konsultantki i nie ukrywam z nie jednej opresji uratowały mnie dziewczyny z missionwedding.pl taką niekorzystną umowę podpisałabym z hotelem ,że z 10 tysi straciłabym a konsultanka wzięła ok połowy nie mówiąc o innych sprawach ,które za mnie na telefon załatwiła jak dobra wróżka, polecam masz święty spokój i pełnomocnika ,który wie jak rozmawiać podwykonawcami to tyle pzdrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Project opinia
Nie polecam tej firmy z całą stanowczością! Chyba, że ktoś lubi się stresować do końca wesela i mieć do czynienia z osobą niezrównoważoną. Takie osoby jak Pani Monika niestety psują rynek. GDYBYM NIE BYŁA PRZEZORNA - MOJE WESELE TO BYŁABY KOMPLETNA KLAPA!!! Więcej informacji na gazeta.pl jeśli ktoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanija
O matko, ta historia wyżej to koszmar jakiś. Nie chciałabym czegoś takiego doświadczyć i to w tak ważnym momencie życia. Wiadomo że to nie lada stres juz takie przygotowania do ślubu i wesela a tu jeszcze takie problemy.... Ja sama jestem "przed" i tez myślałam o konsultantce ślubnej do ogarnięcia całości bo niestety nie mam ani mamy ani siostry ani jakiejś zaufanej przyjaciółki żeby mi jakoś pomogła a sama boję się że nie dam sobie rady. Tylko doradźcie kogoś z Warszawy , ale kogoś profesjonalnego i co mi pomoże a nie narobi problemów jak tu ktoś pisał, takiego konsultanta co u Was się sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżamezatka
@elanija, z Wawy to polecam Ci firmę Agaya Fajne, kreatywne i profesjonalne konsultantki.Żadnych wpadek nie było, wszystko dopięte na ostatni guzik i co do minutki, nad wszystkim dziewczyny panowały. My sobie wymarzyliśmy ślub w plenerze i muszę przyznać że jak chciałam to sama ogarnąć to okazało się nie takie łatwe jak myślałam no i stąd pomysł na wynajęcie firmy. A Agaya to tak z "ręki do ręki" bo koleżanka kilka miesięcy wcześniej brała ślub i korzystała z ich pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanija
A dasz mi jakiś telefon albo stronkę tej firmy Agaya? Bardzo Cię proszę. I jeszcze jedno pytanko- oni są jacyś "elastyczni" ? tzn jak już im zlecę organizację wszystkiego a sama znajdę np dobry niedrogi zespól muz. to co wtedy? I czy uzgadniają np dekoracje kościoła albo cokolwiek? Jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się decydujesz na pośrednika to zawsze wychodzi drożej,bo z czego oni się utrzymują? i nikt mi tu niech nie mydli oczu ,bo dobra przyjaciółka pracuje w takiej firmie,oni dostają rabaty na pewne usługi JAK KAŻDY ,KTO SAM BY SIĘ O TO POSTARAŁ,TYLKO,ŻE TE RABATY BIORĄ W SWÓJ ZYSK a tak lawirują ,że niby to bzdura haha,jak ktoś ma za dużo kasy to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżamezatka
@elanija jasne że dam http://zrobmywesele.pl/ i telefon do Pani Agaty 692953720 A co do wypowiedzi wyżej - nie do końca się zgodzę. Bo co do rabatów jakie uzyskali na czymkolwiek ( fotograf, kamerzysta, zespół) to raczej nie brali dla siebie. Zresztą koleżanka sprawdzała po moim ślubie cenę u mojego fotografa i by la sporo większa niż ja płaciłam, więc dla mnie dzięki konsultantce bylo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie usługi to jescze u nas nie zyskały takiej popularności jak w innych krajach gdzie to normalne i kazdy z tego korzysta ja z perspektywy patrząc chętnie oddałabym to całe zamieszanie, planowanie i załatwianie jakiejś firmie, poważnie Mysle że u nas to sprawa przyszłościowa, teraz to pewnie bardziej ktoś skorzysta z takiego ślubnego SOS jak ta Agaya oferuje np jak sie o czymś zapomni na ostatnią chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalam z konsultantki,za jej uslugi zaplacilam 3 tys.Najpierw byla dluga rozmowa z nami i naszymi rodzicami.Na nastepnym spotkaniu pani Basia zaproponowala kilka sal ,kilka cukierni ,zespoly ,fotografow ,kamerzystow .Umowila nas na spotkania ,bylismy razem ogladac sale,bylismy na darmowch degustacjach,moglismy sprobowac ciast i jedzenia..Byla z nami na slubie i weselu,pilnowala wszystkiego,,na weselu byla na prawde bardzo pomocna,pomagala usadzac gosc***ilnowala by alkohol byl na stolikach,.Na koniec my pojechalismy do hotelu a pani Basia zajela sie pozostalosciam weselnymi.jeden wojek za duzo wypil i zostal odwieziony do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaAntosik
Witam serdecznie, piszę jako była Panna Młoda i obecny Konsultant Ślubny. Rok temu wyszłam za mąż. Miałam mnóstwo pomysłów w głowie na zorganizowanie tego wyjątkowego dnia. Myślałam podobnie do większości dziewczyn - szkoda pieniędzy na jeszcze jeden dodatkowy wydatek, sama sprostam, bo wiem czego potrzebuję. Jestem zadowolona z ostatecznego efektu aczkolwiek teraz, będąc po tej drugiej stronie zauważam wiele niedociągnięć, dużo rzeczy mi umknęło, wiele z nich bym zmieniła. Poza tym możliwość uniknięcia stresu związanego z samymi przygotowaniami jest czymś co do mnie zdecydowanie przemawia. Od konsultantki można wymagać rzeczy niemożliwych, prawie wszystkiego ;) a to pozwala Pannie Młodej naprawdę odetchnąć i spać spokojnie. Zatrudniając konsultantkę ma się świadomość dobrze wydanych pieniędzy, wszystkie decyzje zapadają wspólnie, Młoda ma nad wszystkim kontrolę i często zdarza się, że nie wydaje pieniędzy an rzeczy, które jej zdaniem byłyby ok, a w rezultacie wyglądają dość tandetnie (dekoracja). Polecam naszą stronę internetową i zapraszam do kontaktu: weronika.antosik@perfectday.pl. www.perfectday.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brody k/Płońska, ul.Wspólna 5 tel. 503 305 388 e-mail: amelia-biuro@wp.pl www.amelia-dekoracjeslubne.pl Amelia Usługi Dekoratorskie - oryginalne i niepowtarzalne dekoracje ślubne, dekoracje weselne... www.amelia-dekoracjeslubne.pl. ZAPRASZAM MOŻEMY PANI POMÓC W ZNALEZIENIU SALI I KOMPLEKSOWYM ZAJĘCIU SIĘ TYM SZCZEGÓLNYM DNIEM PO WSZELKIE PYTANIA ZAPRASZAM POD NUMER PODANY PO WYŻEJ .POZDRAWIAM Konsultacje ślubne GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z ich usług: http://www.miracolo-slub.pl Chociażby candy bar który był PRZEPIĘKNY!! zrobili za 500 zł ze wszystkim :P a słodycze były na najwyższym poziomie. Duże rabaty i przede wszystkim niesamowicie miła obsługa :P Mówię to jako typ "upierdliwego klienta" :D dla mnie to było super rozwiązanie :P nie miałam czasu na robienie tego wszystkiego wokół ślubu a chciałam zeby było super. No i było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystam i powiem Ci, ze to mega dobra opcja. Dużo z głowy odchodzi. Powiem Ci, że ja też byłam na etapie organizowania pokazu, ale zdecydowaliśmy się z kolei na tę firmę… http://www.pol-expance.pl/ no i już nie możemy się doczekać efektów współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Ja też Miracolo, tak jak poprzedniczka :) Też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich zakochanych zapraszamy do skorzystania z naszego wedding plannera. Organizujemy również wieczory kawalerskie, panieńskie. www.invento24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobswojslubPL
Konsulatant ślubny wcale nie jest potrzebny! Wszystkie praktyczne porady na temat ślubu i wesela znajdziecie u nas na blogu :) http://zrobswojslub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×