Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie mężatka

konsultant ślubny

Polecane posty

Gość Marta P
Ja też korzystałam z pomocy Czary Marry. Super dziewczyny, czułam jakby wesele organizowały mi najlepsze przyjaciółki, a nie tylko konsultantki ślubne. Zawsze uśmiechnięte i zaangażowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Blue Education Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556 mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest obecnie koszt takiej usługi? zastanawiam się czy nie skorzystać, ale ceny w Warszawie mogą być mocno rozdmuchane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam się, ze nie korzystałam z niczyjej pomocy, podczas planowania swojgo ślubu, ale wiele nerwów kosztowało mnie to, zeby wszystko jakoś logicznie zorganizować. Dograć terminy spotkań w dworku http://www.chotynia.pl/, zespół, wizyty w urzędzie itd... Teraz jak na to patrzę to na pewno zdecydowałabym się na czyją pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczęście już od razu się zdecydowałam na to, zeby skorzystać z pomocy osoby, która logistycznie ogranie to przedsięwzięcie. Sama na pewno nie dałabym rady. Jeśli chodzi o mnie i narzeczonego to zarezerwowaliśmy tylko salę w http://www.palaczakow.pl/. I na tzm skończyła się nasza zabawa z planowaniem. Zespół też oczywiście wybraliśmy i do księdza chodziliśmy sami, ale reszta to zasługa naszej ślubnej konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiało polecam Agencję ślubną Agaya- super ślub nam zorganizowali od A do Z. Dobrze, że ich miałam do pomocy, sama bym chyba zwariowała z tym wszystkim na głowie http://agaya.eu/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Blue Education rekrutacja na kierunek Organizator imprez ślubnych, ul. Szewska 5, 50-053 Wrocław! tel: 535400556! Nauka trwa 1 rok, tj. 2 semestry, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Blue Education rekrutacja na kierunek Organizator imprez ślubnych, ul. Szewska 5, 50-053 Wrocław! tel: 535400556! Nauka trwa 1 rok, tj. 2 semestry, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o konsultanta slubnego to super sprawa pod warunkiem ze ma sie troche kasy ( nie sa to male pieniadze ). Chcialem tylko odradzic firme KRAINA SLUBOW poniewaz prowadzilismy juz rozmowy i jak mialo dojsc do podpisania umowy znalazla sie inna para ktora planowala wieksze wesele niz moje i pani nam podziekowala. To tak w skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossssia
A ja uważam, że taki koordynator zawsze będzie pomocny. http://jutrznia.pl/dlaczego-wybor-organizatora-slubnego-jest-wazny/ wiem to z własnego doświadczenia i doświadczenia koleżanek. Organizację ślubu i wesela wzięłam na własne barki, było masę rzeczy do ogarnięcia. Byłam zła na ex męża, że się w to nie angażuje i nie pomaga tak jak należy. Rodzina się wtrącała i chciała forsować swoje pomysły. Tak czy inaczej na ślubie byłam zmęczona i nie cieszyłam się tym, że było wszystko zapięte na ostatni guzik. No i się okazało, że mój ex nie zabrał mi butów na zmianę i musiałam pożyczyć buty od szwagierki ex (nie lubiłyśmy się). Przy drugim ślubie wezmę sobie kogoś do pomocy, aby nie stracić radości, że wychodzę za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wszystkim korzystanie z usług tak zwanej wedding planer Anny Wieruszewskiej na naszym ślubie wykazala sie brakiem kompetencji oraz profesjonalizmu. Ignorowała gości oraz nie zastosowała sie do wskazówek i próśb przez nas podanych związanych z organizacja naszego ślubu. Z każdym współpracownikiem negocjowała ceny- zawsze podając nam o ok 1000zl wyższe kwoty aby zatrzymać dla siebie różnice kwot. Po ślubie pozwoliła sobie zkonfiskowac wszystkie nasze dekoracje oraz prezenty przeznaczone dla gości. Naszego ślubu to juz nie zmieni, ale tych osob które stoja przed ta ważna decyzja i zastanawiają sie nad wyborem pomocnego wedding plannera już tak. Mam nadzieje moje doświadczenia pomogą wam wybrać kogoś bardziej uczciwego i odpowiedzialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelikka45
Moja przyjaciółka miała konsultanta ślubnego i spisał się świetnie, mówił że wszystkiego nauczył się w http://emtg.pl/ na szkoleniu wedding planner i sama zastanawiam się czy nie iść do nich na kurs i samemu nie zorganizować swojego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
andzelikka polecam serdecznie tą Szkołe Event Manager, jestem własnie w trakcie szkolenia na Konsultanta ślubnego, moje marzenie się spełnia. Zawsze chciałam tak pracować , tym bardziej że mam w podobnym kierunku studia skończone, myślę o własnej firmie . http://emtg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim Agencję ślubną HA-Part pracują solidnie , mają swoją bazę podwykonawców , wszystko załatwia się w jednym miejscu i to dużo taniej Warto http://www.wesela-hapart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wszystkim korzystanie z usług tak zwanej wedding planer Anny Wieruszewskiej na naszym ślubie wykazala sie brakiem kompetencji oraz profesjonalizmu. Ignorowała gości oraz nie zastosowała sie do wskazówek i próśb przez nas podanych związanych z organizacja naszego ślubu. Z każdym współpracownikiem negocjowała ceny- zawsze podając nam o ok 1000zl wyższe kwoty aby zatrzymać dla siebie różnice kwot. Po ślubie pozwoliła sobie zkonfiskowac wszystkie nasze dekoracje oraz prezenty przeznaczone dla gości. Naszego ślubu to juz nie zmieni, ale tych osob które stoja przed ta ważna decyzja i zastanawiają sie nad wyborem pomocnego wedding plannera już tak. Mam nadzieje moje doświadczenia pomogą wam wybrać kogoś bardziej uczciwego i odpowiedzialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie masz pomysłu na organizację bądź po prostu czasu, to jak najbardziej. Moja siostra skorzystała i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do sensu takich usług to poczytaj sobie czym mniej więcej zajmują się tacy konsultanci: http://www.kilerselite.pl/wesela-i-uroczystosci/czy-warto-zatrudniac-konsultanta-slubnego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Do niedawna konsultantki ślubne widzieliśmy tylko na zagranicznych filmach. Dziś natomiast korzysta z ich usług wiele młodych par. Stały się w Polsce bardzo popularne, a popyt na ich usługi wciąż wzrasta. Bywają one bowiem niezastąpione. http://royalstudio.com.pl/2018/04/26/w-czym-pomoze-nam-slubna-konsultantka/ (czytaj całość na http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/konsultanci-slubni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam na szkolenie dla konsultantów ślubnych w EMTG , sama ogarnęłam sobie ślub, potem pomagałam w ślubie siostry a na koniec zrobiłam z tego super biznes. Podoba mi się to, sprawia mi wilką frajdę , więc pomyślcie czy nie warto o takim szkoleniu pomyślec :) dla samych siebie a co potem to sie okaze :) polecam https://emtg.pl/wedding-planner/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ślub już w 2019 roku, a organizuje go konsultantka ślubna. Dobrze, że nie zaglądałam wcześniej na fora, bo widzę że nie każdemu pasuje taka osoba :P Jeśli chcecie dowiedzieć się mojej opinii z dotychczasowej współpracy to tak w skrócie: Mi też wiele osób mówiło, że sama wszystko ogarnę i jestem w stanie sama zorganizować ślub (mojego narzeczonego jakoś nikt nie brał pod uwagę w kwestiach przygotowań :( ). Do tej pory byłam na wielu ślubach i naoglądałam się wystarczająco panien młodych, które jeszcze przed tortem padały ze zmęczenia. Wszystkie zajmowały się same organizacją - super, pochwalam, ale za jaką cenę? Znalazłam firmę, która nie bierze tak kosmicznych sum o jakich tu pisaliście. Wręcz pani Magda fajnie się dostosowała do naszych możliwości. Załatwiła mi kilka rabatów na usługi, więc jej wynagrodzenie prawie mi się zwróci, a przynajmniej mam spokojną głowę. Terminowo wszystko załatwia, kontakt mamy mega częsty, bo chce mnie i mojego narzeczonego dobrze poznać, aby jak najlepiej wpasować się w nasze oczekiwania. I co najważniejsze - mój narzeczony zaangażował się w organizację! Trzymajcie kciuki, żeby tak pięknie szło do samego wesela. No i oczywiście, żeby ceremonia też była fantastyczna! Na tą chwilę szczerze polecam zatrudnienie konsultanta ślubnego. Mam nadzieję, że zdania nie zmienie. ~Joasia PS. Ja korzystam z usług Felix felicis (https://felixfelicis.pl/), jakby ktoś był zainteresowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAA! Dziękuję Ci bardzo za ten komentarz <3 Szukałam idealnego konsultanta ślubnego i Magda z Felix Felicis to babka, która dokładnie wie czego chce! Może jest trochę zakręcona :D ale to jak podchodzi do organizacji ślubu.. mam wrażenie, że to nie jest jej praca tylko hobby. Polecam z całego serca <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynazeslaska
Cześć dziewczyny, razem z narzeczonym mamy już datę slubu ale nic poza tym. Koleżanka poradziła mi żebym poszukała sobie konsultanta ślubnego który pomoże mi w ogarnięciu całej organizacji. Mam dwójkę dzieci i prace, ciężko pogodzić wszystko :/. Znalazłam agencje ślubną nanadu, znalazłam ich po prostu w internecie. moją konsultantka jest Marysia, bardzo fajna, kreatywna, kontaktowa młoda dziewczyna. Fajnie nam się pracuje, mamy kontakt, podsyła do wyboru na prawde fajnych podwykonawców. Zobaczymy jak będzie na ślubie i po ślubie :) ale póki co jeden problem z głowy, przeliczam to na swoj czas, który jest równie cenny. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaWu
Jeśli jesteś na miejscu spróbuj samodzielnie. Ja też jestem w takiej sytuacji i stwierdziłam, że ślub jest tylko raz i nie ma co pozbawiać się tej przyjemności jego organizowania - wszystkie rozterki i płacze na pewno będę wspominać z rozczuleniem. Jeśli nie masz zmysłu dekoracji skorzystaj z pomocy dekoratorki. Resztę ogarniesz sama, a planner ślubu, który dostaniesz w Internecie na pewno Ci w tym pomoże. Polecam: https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ -mieszkania Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze komentarze i własnym oczom nie wierzę :O Jestem konsultantką ślubną, może nie mam wieloletniego doświadczenia, ale mam na swoim koncie klika ślubów i imprez okolicznościowych. Gdy czytam, że konsultant ślubny wybiera tylko ze swoich "zaprzyjaźnionych" firm i nie jest otwarty na nowe propozycje, albo że przywłaszcza sobie cudze pieniądze to jestem zła... zła na takie firmy, które psują rynek. Nie wyobrażam sobie, przywłaszczyć sobie rabatu, który wywalczyłam dla klientów lub nie podpisać umowy z klientem bo trafił się z większym budżetem na ten termin...  Mój zawód jest bardzo odpowiedzialnym...ktoś powierza zorganizowanie najpiękniejszego dnia swojego życia... tego przecież nie da się powtórzyć...ponadto jest to bardzo kosztowna impreza.. i nieważne czy to 20 tyś czy 200 tyś...  Jeśli tak będzie się działo to mentalność ludzi nigdy się nie zmieni... a szkoda... bo pomoc PROFESJONALNEGO konsultanta jest nieoceniona. Moje pary decydują, nie narzucam nic. Szukam, proponuję, aż usłyszę - tak! To jest to :) Pozdrawiam i życzę samych uczciwych ludzi w tej branży :)  www.ohwowwedding.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2017 o 19:51, junaaa napisał:

a jaki jest obecnie koszt takiej usługi? zastanawiam się czy nie skorzystać, ale ceny w Warszawie mogą być mocno rozdmuchane :/

Warto zorientować się wśród kliku firm, porównać ceny...porozmawiać. Warto poszukać też firm spoza Warszawy. Ważne jest, żeby nadawać na tych samych falach :) to jednak współpraca na wiele miesięcy :) Może ta rada, już nie jest dla Ciebie, ze względu na datę posta, ale może ktoś inny skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×