Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze nie mężatka

konsultant ślubny

Polecane posty

Gość polecam

Polecam firmę www.wedding-design.pl . Profesjonaliści w kazdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Zawsze myślałam że to strata pieniędzy, bo sama dam radę ze swoim ślubem, ale miałam okazję być na weselu, które organizowała Pracownia Artis i wszyscy goście byli zachwyceni. Tak dopracowany każdy detal że nie mogłam w to uwierzyć. W tym roku czeka mnie mój własny ślub i też zaangażowałam Artis. Dogadujemy się świetnie i właścicielka ma niesamowite wyczucie jeśli chodzi o estetykę i mój gust. Polecam korzystanie z pomocy konsultantów ślubnych bo robiąc to na własną rekę, można sobie po prostu zepsuć ten jedyny dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Oj, akurat jeśli chodzi o pracownię Artis z Krakowa to pani Alicja już w mojej rodzinie dwa wesela organizowała. Wkrótce moje i właściwie po tamtych dwóch to jestem pewna że będzie idealne. Każde z nich było tak inne, że to niemożliwe, ze to ta sama osoba przygotowywała. Wiadomo, każdy ma swój gust i upodobania i widać że kobieta ma niesamowitą intuicję. Jak na razie to i u mnie się sprawdza. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła sama sprostać moim zachciankom 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Popieram, dla mnie Pracownia Artis to mistrz w organizacji wesel, a przynajmniej mojego. Wszytko zapięte za ostatni guzik, wystrój kościoła - bajka. W każdym detalu pod gust klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza K.

Ja korzystałam z pomocy Pracowni Artis i jestem zachwycona.Owszem cenowo nie było najtaniej, ale wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, wszyscy gości bawili się wspaniale, a ja nie musiałam przejmować się detalami - to był NASZ dzień w pełnym tego słowa znaczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Z organizacją wesela i ślubu jest tak, że każdy wyobraża sobie to zupełnie inaczej niż jest w rzeczywstości. Ja zaczęłam sama, ale skończyło sięna tym, że o mały włos nie odwołałąm wszystkiego - najgorzej jak wtrącali się rodzice... Postanowiłam postawic na fachowców z Pracowni Artis z Krakowa i teraz wiem, że na przyszłość większe imprexzy warto wspomagać profesjonalistami. Nie jest to może najtańsze rozwiązanie, ale uroczystość się udaje- bez wpadek i stresu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Z organizacją wesela i ślubu jest tak, że każdy wyobraża sobie to zupełnie inaczej niż jest w rzeczywstości. Ja zaczęłam sama, ale skończyło sięna tym, że o mały włos nie odwołałąm wszystkiego - najgorzej jak wtrącali się rodzice... Postanowiłam postawic na fachowców z Pracowni Artis z Krakowa i teraz wiem, że na przyszłość większe imprexzy warto wspomagać profesjonalistami. Nie jest to może najtańsze rozwiązanie, ale uroczystość się udaje- bez wpadek i stresu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Lis Wedding Planner

 

Zapraszam Rudy Lis Wedding Planner - zorganizujemy wszystko i wszędzie. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem - wiele lat pracy w międzynarodowych korporacjach przy organizacji imprez z rozmachem! Zaczynamy na własną rękę!

Ceny konkurencyjne - damy Ci mniej niż konkurencja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Lis Wedding Planner
Dnia 17.01.2019 o 12:59, weddingkinga napisał:

Czytam Wasze komentarze i własnym oczom nie wierzę 😮 Jestem konsultantką ślubną, może nie mam wieloletniego doświadczenia, ale mam na swoim koncie klika ślubów i imprez okolicznościowych. Gdy czytam, że konsultant ślubny wybiera tylko ze swoich "zaprzyjaźnionych" firm i nie jest otwarty na nowe propozycje, albo że przywłaszcza sobie cudze pieniądze to jestem zła... zła na takie firmy, które psują rynek. Nie wyobrażam sobie, przywłaszczyć sobie rabatu, który wywalczyłam dla klientów lub nie podpisać umowy z klientem bo trafił się z większym budżetem na ten termin...  Mój zawód jest bardzo odpowiedzialnym...ktoś powierza zorganizowanie najpiękniejszego dnia swojego życia... tego przecież nie da się powtórzyć...ponadto jest to bardzo kosztowna impreza.. i nieważne czy to 20 tyś czy 200 tyś...  Jeśli tak będzie się działo to mentalność ludzi nigdy się nie zmieni... a szkoda... bo pomoc PROFESJONALNEGO konsultanta jest nieoceniona. Moje pary decydują, nie narzucam nic. Szukam, proponuję, aż usłyszę - tak! To jest to 🙂 Pozdrawiam i życzę samych uczciwych ludzi w tej branży :)  www.ohwowwedding.pl 

Oj bardzo ciężko się to czyta. Ja mam wieloletnie doświadczenie ale nie należę do żadnego zgromadzenia. Dlaczego? Bo wiem, że członkostwo przede wszystkim się płaci a to nie ma nic wspólnego z jakością. Podobnie jest ze stowarzyszeniami firm eventowych. Czasami warto zaufać początkującym!

To, że firma należy do jakiegoś stowarzyszenia nic tak naprawdę nie gwarantuje. Zrozumcie to!

Zapraszam Rudy Lis Wedding Planner - zorganizujemy wszystko i wszędzie. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem - wiele lat pracy w międzynarodowych korporacjach przy organizacji imprez z rozmachem! Zaczynamy na własną rękę!

Ceny konkurencyjne - damy Ci mniej niż konkurencja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

My mieliśmy podobny jak do głownego wątku budżet, dlatego długo zastanawialam się czy stać mnie na taką pomoc, ale przyznam, ze warto było. Zapłąciłam konsultatom z Pracowni Artis w sumie niewiele, a ich koneksje w branży pozwoliły znaleźć najlepsze dla nas rozwiązanie - ślub i wesele udały się doskonale, a my nie zbankrutowaliśmy na dzień dobry naszego wspólnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Nowacka

Jak dotąd miałam okazję współpracować z wieloma firmami eventowymi, które organizują również śluby i wesela, niemniej Pracownia Artis z Krakowa nie ma sobie równych. Pełne zaangażowanie, doskonałe pomysły i elastyczność względem klienta. Doskonała firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amyka

My też organizowaliśmy sami wszystko, od zarezerwowania i wybrania sali  - Krzewi Róg w Chmielnie. Która swoją drogą spełniła nasze oczekiwania w 100% do robienia winietek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trojanowska Ewa

Widzę że większość nie ma pojęcia kim są konsultanci , a wystarczy poczytać i zastanowić się czy warto,mariuszwroblewski.com.pl my skorzystaliśmy i nie żałujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larwa Ewa

Fajna opcja dla zalatanego człowieka http://www.ledsworld.pl/dlaczego-warto-skorzystac-z-uslug-konsultanta-slubnego/ za mnie wszystko zorganizowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a ja mialam konsultanta i wszystko zalatwili,dostawalam tylko maile z pytaniami(nie mieszkam w polsce).Polecam!!!

Również polecam wziac konsultanta. My korzystalismy z firmy weddingsolutions.pl z Warszawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×