Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SweetAnne

NASTOLATKI na diecie.

Polecane posty

Witam. Zapraszam wszystkie chętne nastolatki do wspólnego odchudzania. Mam kilka kg za dużo dlatego postanowiłam się ich pozbyć. Wagą która planuje osiągnąć jest okrąglutka 50 ! Mam 17 lat, 161 cm, i ok. 60 kg wagi. Dokładnie napisze w piatek gdy się zważę. Chciałabym abyście wspólnie ze mna pozbywały się tego wstrętnego tłuszczyku. Stawiam na ćwiczenia i zdrowe odżywianie się. Mam nadzieję że wspólnie osiagniemy nasze cele- bez powrotu JoJo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak , jestem Ola :) kolezanka SweetAnne ... mam ten sam problem co ona : mam 17 lat , waze 65 kg. ze wzrostem 175 ;/ Chciałabym stracić okolo 15 kg. :) wiec mam sporo pracy przed sobą ;d Pisze sie na Odchudzanie z Anisusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160 cm i 62 kg. Chcę schudnąć do 45 kg. do końca ferii i przez jeden tydzień nic nie będę jeść.. to na mnie działa.. niestety.. tym razem muszę postarać się, aby jo-jo nie powróciło.. macie jakieś propozycje/sugestie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika w 2 tyg 15kg? Chore.W 2 tygodnie maksymalnie 4 ,ale to tez nie byłoby zdrowo,a nawet jak Ci się uda,wiesz jaka obwisłą skóre bedziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonikaPL94> \'do końca ferii i przez jeden tydzień nic nie będę jeść\' nie rozumiem, przez ferie i jeden tydzień, czy przez jeden tydzień? Jesli przez 2 tygodnie = 14 dni = 8-13 kg.. jesli przez tydzień = 7 dni = ok 6 kg... Więc to raczej nierealne abyś tak dużo schudła.. zreszta sama robiłam sobie wiele głodówek.. i powiem Ci że nie widze sensuu. po noCach mi sie sniło że ciagle coś jem.. nie mogłam zasnąc .. ehh.. Ale jesli naprawde chcesz skorzystac z głodówki nie odradzam. W końcu głodówka to dieta oczyszczająca gdzie pozbędziesz się toksyn. Więc życze powodzenia w tej głodówce ;) Nie zapomnij o piciu przynajmniej 2l. wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princess Ai
sweetolaa Ty jesteś jakaś niepoważna chcesz ważyć 50 kg przy wzroście 175? powodzenia dziewczynko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
jeszcze zaliczam się do nastolatek:) jestem 3dzień na diecie i czuje sie swietnie, trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetOlcia162
hej Dziewczyny:) ja rowniez sie przylaczam:P:P mam na ime Olka (17lat) mam 162 cm wzrostu i waze kolo 54kg. kiedys moim celem bylo 50 ale dzisiaj chyba juz mnie to nie satysfakcjonuje. wczesniej wazylam ponad 60 kg ale udalo mi sie zejsc z wagi. miesaic temu wazylam jeszcze 56-57 kg wiec w krotkim czasie osiagnelam calkiem sporo i nie boje sie efektu jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinki zabierzcie sie moze za nauke, a nie 50kg do 175cm wzrostu... skoro takie genialne pomysly macie, to wiecie co to wskaźnik BMI? poradzilabym skorzystac, a poźniej obliczyć sobie objętosc waszych mózgów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem nastolatką, ale racjonalnie podchodze do diety. 15 kg w 14 dni? Dziewczyno, chyba na mózg ci padło. Głodówka w naszym wieku?! Jeszcze jakąś warzywno - owocową rozumiem, ale głodówka? Wybij to sobie z głowy! Sama miałam takie durne pomysły, ale na całe szczęscie już mi przeszło. 50 kg przy 170?! Następna wariatka. Zanim się zaczniecie odchudzać, to polecam niektórym szpital psychiatryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestancie sie odchudzac radze raczej pocwiczyc bo bez tego to nie schudniecie .Ja sie odchudzałam i popadłam w bulimie kiedy juz sie w to wpadnie nie ma odwrotu to jest jak narkotyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w nawiasie to radze cieszyc sie zyciem i nie myslec tylko o wygladzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
święte słowa. a co do bulimii.........chyba nie ma nic gorszego.później zostaje tylko płacz ze nie można przestać tego robić........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska191919
hej dziewczyna jestem Marta(16lat) mam 175cm wzrostu i waze 78kg koszmar probowalam wszystkiego od lekow na odchudzanie tylam cwicze od jakiegos czasu niewiem nieradze juz sobie z tym prosze podpowidzcie mi jakas dieta do wakacji musze spasc do 60-64kg bo w zadna sukienke na bal niewejde pomorzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska według mnie najlepsza jest dieta mniej żryj,moja wygląda mniej wiecej tak: na śniadanie jem miske płatków z jogurtem,po 3 godzinach wcinam 2 kanapki,po 3 godzinach jem obiad i po kolejnych 3 godzinach jem kolacje I co najważniejsze nie jem slodyczy i nie słodze herbaty i dziennie wypijam jedną butelkę wody. Zaczynam ćwiczenia powoli najpierw ćwiczylam 10 minut ,a w tym tygodniu 12-13,moje ćwiczenia to w sumie tańczenie i co 2 dni brzyszki i pompki damskie. życzę Ci wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo wlasnie tak
a ja juz mam to za soba :)) wazylam 56kg przy 160cm a teraz 48 kg :))) oby to sie utrzymalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesja_na_punknie_wagi
jestem z wami :)) waze 51,5 kgi mam 162cm .. a chcem 45 kg wazyc :)) powiem jak sie uda paa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli007
ja też chciałabym schudnąć, ale szybko ważę 72 kg przy wzroście 167cm jestem poprostu "machiną" kompleksów.Chciałabym w 1 tydzień schudnąć przynajmniej 5 kg, ale nie wiem jak .Jak czytałam wasze komentarze to wydaje mi sie, że wy jesteście chude :(a ja ?? :(:(Pomóżcie Ps.: Jakby któraś z was miała plan żywieniowy to prosiłabym, aby mi go podała :) dziękuje z góry i pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskuu
cześć mogę się przyłączyć??? ja mam 173 wzrosti i waże 54kg. chciałabym zejść do 50 i to w miare w szybkim czasie bo zaraz wyjeżdzam za granicę i chciałabym pokazać się w bikini xD czy macie może jakieś propozycje diet dla kogoś o moich \"wymiarach\"???? a i co do Moli007 5 kg w 1 tydzień????to nie trochę za dórzo???chcesz zniszczysz sobie zdrowie dziewczyno!?!?!?!? chociarz przyznam szczerze że aż mnie kusi jakaś głodówka żeby też tyle schudnąć ale się niedam. co mogę ci poradzić to odtawienie słodyczy i fast food-ów, ruch, pożądne śniadania i małe kolacje i ostatni posiłek o 18. to tak z mojego doświadczenia POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa89
Witajcie.waze 51kg przy wzroscie 159 Ja zastosowałam diete taką: Polega ona jedzeniu samej zupy, warzyw, owoców i piciu wody. Od razu zaczęłam ją stosować. Po tygodniu schudłam 5 kilo! Wyobrażacie sobie 5 kilo. Naprawde polecam to działa!!! Trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa89
Witajcie.waze 51kg przy wzroscie 159 Ja zastosowałam diete taką: Polega ona jedzeniu samej zupy, warzyw, owoców i piciu wody. Od razu zaczęłam ją stosować. Po tygodniu schudłam 5 kilo! Wyobrażacie sobie 5 kilo. Naprawde polecam to działa!!! Trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRG_ruda
Hej ;) 2 lata temu postanowiłam, że zrobię sobie głodówkę... były wakacje, a ja chciałam schudnąć zanim pójdę do liceum. przy wzroście 174cm ważyłam 58/60kg tak mniej więcej... przez (chyba) 2 tyg, nie jadłam śniadań, bardzo rzadko jadałam obiady... tylko kolacje, gdyż moja mama była już w domu i mnie pilnowała( nie wiedziała, że się odchudzam). Dzięki głodówce zeszłam do 51kg i szczerze mówiąc... wyglądałam okropnie, kości biodrowe bardzo odstawały, zrobiłam się płaska z przodu i z tyłu(wiecie o czym mówię), zaczęłam się garbić... i często zdarzało mi się, że mdlałam :/ Piszę to dlatego, żeby wybić wam takie odchudzanie z głowy... Chłopaki nie lubią takich dziewczyn... Obecnie ważę 57/58kg(waga się waha) przy wzroście 176cm, a i mam 17lat... przy tym codziennie ćwiczę, mam fajny tyłek i lekko umięśniony brzuch :) Do tego dziewczyny powinnyście dążyć... Bo chłopaki właśnie tego oczekują, chcą dziewczyny która wygląda normalnie, a nie jak typowy "wieszak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×