Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość Prof. Rajstopy
A czy zakładacie synom rajstopy dziewczęce (cienkie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Rajstopy
Wg kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Rajstopy
Racja, sorki. :P Ale chłopcy noszą tylko pd spodnie, więc raczej kryjące grube. Z cienkimi chodzi mi o niekryjące. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie.po to sa rozne grubosci rajstop dla dzieci,chyba nie ubierzesz nawet chlopca w grube rajstopki gdy jest 10 st ciepla.nie jest tez to zbyt cieplo.dlatego sa cienkie rajstopki na takie przejsciowe pogody.podajesz sie za profesora a takie rzeczy trzeba ci tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie.po to sa rozne grubosci rajstop dla dzieci,chyba nie ubierzesz nawet chlopca w grube rajstopki gdy jest 10 st ciepla.nie jest tez to zbyt cieplo.dlatego sa cienkie rajstopki na takie przejsciowe pogody.podajesz sie za profesora a takie rzeczy trzeba ci tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia students
moj syn ma 19 lat i uwielbia chodzic w samych rajatopach po domu.Na uczelnie w takie mrozy pozyczam mu podkolanowki i przynajmniej ma cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Rajstopy
Nie, ja nie udaję profesora. To na te 10 st. ile byś synowi den założyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czternastolatek
HAHAHAHA !!! Aż się łezka w oczu kręci, jak patrzę na wszelakie błędy popełnione w tym temacie. Brak słów, z podziwu wyjść nie mogę jakie BYKI robi nawet matka bliźniaków.(jeśli można jej wierzyć na słowo) Wstyd moi drodzy, WSTYD !!! Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czternastolatek
A co do obuwia ocieplającego to : Moim zdaniem powinno być tak, że jeśli syn nie zgadza się na rajstopy czy kalesony to się nie sprzeciwiać, jak mu penis prawie odpadnie z zimna to powinien założyć. Jeśli natomiast dowiemy się że nie chce ich nosić z przyczyny wstydu należy zmusić go do założenia oraz przygotować dla niego celną ripostę do np. wyśmiewujących się z niego kolegów. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie profesorze.na przejsciowe pogody gdy jest temperatura od 5 do 15 st. przewiduje ubieranie rajstop z mikrofibry lub z elastanu grubosci 40 den.juz chyba panu wytlumaczylam w jakim celu sa rozne grubosci rajstop dla dzieci.nieistotne czy dla chlopca czy dla dziewczynki.rajstopy to rajstopy.nieistotne cienkie czy grube,a zwlaszcza gdy moj syn ma dopiero 5 rok.chyba oszalalam,udzielam sie w takim niezbyt madrym i oczywistym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAJ MU SPOKÓJ !!!!! 14 Lat i chodzi w rajstopach sory, ale czy koledzy w szkole się z niego nie śmieją ??? jak się na W-F przebiera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna2
Dziwny temat tyle problemow o nic. Czy chlopiec chodzacy w rajtuzach to jakis dziwolag z innej planety. Moj 14 letni syn chodzi w rajtuzach i niewidac zeby odroznial sie od otoczenia wiecej tolerancji dla tych odwaznych chlopcow co niereaguja na nieodpowiednie komentaze . U mnie w domu jest to normalny ubior jak kazdy inny; Po co stwazac tyle problemow wokol rajtuz niech kazdy chodzi w tym w czym czuje sie dobrzen tak na marginesie to niewyobrazam sobie syna jakby chodzil po mieszkaniu np.w samych kalesonach; Dziekuje pozdrawiam zwolennikow i przeciwnikow rajtuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznay 001
eugenia73 idż do seksuploga i psychologa do póki całkiem nie odpierdolilo ci na punkcie chłopiecych nozek w rajstopach to jest choroba wywolana pragnieniem corki kiedy ma sie syna i niema corki twoja podswiadomosc kaze ci zrobic z chłopca corke albo jestes sam chłopcem w rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synrajstopy1
mnie mama również każe nosić rajstopy po siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palma234
Witajcie Mam lat 13 i kocham chodzić w rajstopy mamy.Mogę w nich nawet spać. Ale boję jej to powiedzieć prosto w twarz że chodzę w nich. Jak jej to powiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PALMY234
tródno odpowiedzieć na twoje pytanie nieznając jaka jest twoja sytuacja i w dodatku mama jesli chciałbyś pogadać odpisz na gg2587506 pogadamy ale fajnie ze to lubisz ważne ze byś sam zdecydował otym a pozaym nic złego nierobisz zakładasz tylko rajstopy napisz pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto ty nastolatkowi chcesz rajstopy zakładać? No proszę Cię... . Maksymalnie do 5 lat się zakłada chłopcom :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1
mojej mamie również nie przeszkadza to ,że noszę rajstopy. Teraz gdy jest ciepło noszę cienkie najczęściej czarne rajstopy i krótkie spodenki. Tak ubieram się w domu w lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeder12
Jak mam namuwic mame na rajstopy? tak eby sie nie zdziwila sie sie nie smiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1
Powiem ci co ja zrobiłem. Gdy szedłem spać celowo, niby niechcący wylałem na pidżamę wodę. Druga była po praniu i była mokra. Powiedziałem jej ,że założę rajstopy. Zgodziła się. Dostałem jej. Były trochę za duże, ale za jakiś czas kupiła mi nowe dla mnie. Odtąd jawnie noszę rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeder12
ale ja spie w gaciach ktore chodzilem na dzien a gdy jest zmino to ma mgrubsza koldre masz jakis inny pomysl? bo kiedys pokryjomu tak spalem i bylo wygodnie a zima nienawidze kalesonow nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1
Może zrób tak powiedz mamie że, kilku twoich znajomych nosi rajstopy i ty też chciałbyś zobaczyć jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1
Może zrób tak powiedz mamie że, kilku twoich znajomych nosi rajstopy i ty też chciałbyś zobaczyć jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeder12
Ale nie uwierzy bo zna moich kolegow cos innego proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajtek
ja myśle zebyś poczekał z tym do zimy i powiedzial ze nie chcesz nosic kalesonuw to napewno da ci rajstopki ja mam 14 lat i czekam do zimy zeby to powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×