Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona35

Drogie mamy czy każecie swoim synom zakładac rajstopy/getry pod spodnie?

Polecane posty

Gość gość

Tomek   a czy nie możesz   jak zrobi się po południu ciepło założyć  poprostu cieńkie rajstopy  i nie będzie za gorąco i nie wiem jakie dodatkowe  ubiory musisz nosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Do   Tomek  a jeżeli  u ciebie obowiązuje taka tabelka  to we wrzesniu jak jest ciepło wychodzi że masz założyć rajstopy 20 den czy ewentualnie 40 den czy możesz odmówić bo dla chłopaka są za cieńkie a tylko zgodzić się na bawełniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Przyznam, że w moim domu mama też wprowadziła obowiązek noszenia rajstop a grubość rajstop jest ustalana przez mamę. Prubowałem się buntować, ale dostałem zakaz na komputer na pieniądze i przestałem się buntować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper
23 minuty temu, Gość karol napisał:

Przyznam, że w moim domu mama też wprowadziła obowiązek noszenia rajstop a grubość rajstop jest ustalana przez mamę. Prubowałem się buntować, ale dostałem zakaz na komputer na pieniądze i przestałem się buntować.

To po co się butnować? Tylko jak rajstopy różnej grubości? Bawełniane noszę. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Karol 

Ja mam 57 lat i noszę rajtki z mikrofibry 40,60 den ,a też bawełniane z dodatkiem lycry ,a sezon rajtkowy rozpoczynam z nastaniem chłodniejszych dni jesiennych rzecz jasna zima aż do marca ( ale to zależy już od temperatury) 

Pozdrawiam 😃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Noszę rajstopy z mikrofibry a grubość to te den mam 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Karol 

Tak " den" to grubość rajstop im wyższa ilość den tym grubsze ja mam nawet rajtki  300-den  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer

Gdy chodziłem do szkoły, to mama też kazała mi nosić rajstopy. Bardzo się buntowałem i się tego wstydziłem, zwłaszcza, że po domu musiałem nosić je z krótkimi spodenkami i ten strój obowiązywał też, gdy przychodzili goście. Po jakimś czasie mama odpuściła zmuszanie mnie do rajstop, lecz gdy już nie czułem przymusu, i choć jestem dorosły i mam 24 lata to jak Nemec57 to noszę rajstopy, getry czy też legginsy. Noszę je pod spodnie, ale nie wstydzę się tego, że je noszę i np. w sklepie mówię, że są na mnie. Moi współlokatorzy też wiedzą o tym, co noszę pod spodniami (choćby na podstawie prania które się suszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość wer napisał:

Gdy chodziłem do szkoły, to mama też kazała mi nosić rajstopy. Bardzo się buntowałem i się tego wstydziłem, zwłaszcza, że po domu musiałem nosić je z krótkimi spodenkami i ten strój obowiązywał też, gdy przychodzili goście. Po jakimś czasie mama odpuściła zmuszanie mnie do rajstop, lecz gdy już nie czułem przymusu, i choć jestem dorosły i mam 24 lata to jak Nemec57 to noszę rajstopy, getry czy też legginsy. Noszę je pod spodnie, ale nie wstydzę się tego, że je noszę i np. w sklepie mówię, że są na mnie. Moi współlokatorzy też wiedzą o tym, co noszę pod spodniami (choćby na podstawie prania które się suszy)

Nosisz je przez cały rok czy tylko gdy jest chłodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do gość gość

Ubieram rajtki tylko na sezon jesień-zima noszę do marca - ale to zależy od temperatury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Nemec57 napisał:

Do gość gość

Ubieram rajtki tylko na sezon jesień-zima noszę do marca - ale to zależy od temperatury 

To pytanie nie było do Ciebie;) Kiedy Ty nosisz pisałeś kilkukrotnie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wer

Noszę je jak robi się chłodniej. Bez sensu byłoby je nosić np. w czerwcu czy lipcu. A tak to zaczynam je nosić mniej więcej w październiku, czasem w niektóre dni września. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Do gość  Wer mam pytanie a jak zaczynasz  nosić rajstopy we wrześniu to jakiej grubości to sa rajstopy czy bawełniane czy elastyczne  z lycry

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość gość 

Są to rajstopy o grubości 40-den z mikrofibry ,a bawełniane z dodatkiem lycry są zarezerwowane na zimę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Wer napisał:

Noszę je jak robi się chłodniej. Bez sensu byłoby je nosić np. w czerwcu czy lipcu. A tak to zaczynam je nosić mniej więcej w październiku, czasem w niektóre dni września. 

Ale rozumiem że nosisz je również dla przyjemności, nie tylko z uwagi na ochronę przed zimnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak raj stopy wygodnisze są niż z nienawidzone i obleśne kalesony lepiej chronią nogi przed zimnem ,a czy noszę je dla przyjemności? 

Muszę przyznać że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Nemec57 napisał:

No tak raj stopy wygodnisze są niż z nienawidzone i obleśne kalesony lepiej chronią nogi przed zimnem ,a czy noszę je dla przyjemności? 

Muszę przyznać że tak

Jeśli nie chcesz zostać zgłoszony nie odpowiadaj na pytania które nie są do Ciebie kierowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper
18 godzin temu, Gość karol napisał:

Noszę rajstopy z mikrofibry a grubość to te den mam 11 lat.

To nie lepsze bawełniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Mam 25 lat i jestem z Wrocławia, stosunkowo niedawno odkryłem ten temat. Chętnie poznam osobę która różnymi metodami "zmusi" mnie do regularnego noszenia rajstop. Chcę zobaczyć jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk

Powiem tak nie można nikogo zmuszać do noszenia rajtek wystarczy je ubrać  zobaczysz że poczujesz się lepiej niż w kalesonach reliktem PRL-u 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Noszę je ale zimą. Czytałem tu o sadystycznych matkach które każą nosić synom rajstopy nawet w wakacje, na początku pomyślałem że to jakaś podpucha (może tak jest), niemniej jednak kręci mnie taka wizja że są elementem obowiązkowym mojego ubioru również w cieplejsze dni. Chciałbym podporządkować się komuś, może jest tu osoba której sprawi przyjemność taka kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Ktoś tu pisał o jakiejś tabelce, coś takiego byłoby ideałem, oczywiście tabelka musiałaby być odpowiednio rygorystyczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk

Tak tak ,ale ja nie sugeruje się żadna tabelką tylko ubieram rajtki wtedy gdy jest odpowiednia pora roku tzn.jesien-zima 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Rozumiem, a ja chcę nosić je przez cały rok. Chcę poznać jakąś surową, wręcz sadystyczną kobietę (a kilka takich się tu udzielało) która chciałaby kontrolować mój ubiór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok,tylko że trudno jest kontrolować online  mam nadzieję że  spotkasz osobę ,która będzie rygorystyczne podchodziła do tematu noszenia rajtek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk
2 minuty temu, Nemec57 napisał:

Ok,tylko że trudno jest kontrolować online  mam nadzieję że  spotkasz osobę ,która będzie rygorystyczne podchodziła do tematu noszenia rajtek 

Dlatego najlepiej żeby taka osoba była z Wrocławia, wtedy można na przykład pomyśleć o opaskach zabezpieczających przez zdjęciem rajstop. Ale online też się da skutecznie kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer

Zaczynam od 40 den z mikrofibry, ale noszę też bawełniane, choć te t wtedy jak jest chłodniej. I noszę rajstopy i legginsy również dla przyjemności, bo bardzo przyjemnie jest je nosić, np. zamiast spodni, choć to wzbudza sensację. Jak przyjeżdżam do monu rodzinnego, to noszę po domu często same legginsy, ale to tylko tam. Choć w sumie widziałem już paru facetów trenujących w legginsach, ale ja tak publicznie ich jeszcze nie nosiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol
4 godziny temu, Gość Kacper napisał:

To nie lepsze bawełniane?

Mama mi kiedyś kupiła bawełniane ale mnie gryzły dlatego wole z mikrofibry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do  Gość   WER  miałbym pytanie  do ilu lat musiałeś nosić rajstopy zanim mama  nie odpuściła  ci jak mówisz czy to była szkoła  podstawowa czy średnia  i czy jak w domu nosiłeś  te rajstopy do krótkich spodenek to były  bawełniane rajstopy czy  elastyczne z lycry widać mozna  sie było  przyzwyczaić  przy gościach  choć myśle że z  początku było  to kłopotliwe  ale widze mama  miała racje ze kazała  nosić rajstopy bo teraz bez przymusu normalnie nosisz rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

Zamiast piżamy muszę iść spać  w rajstopy koszulkę gdy nie założ to mama na weekend zakłada mi ...enkę bluzeczkę z krainy lodu  i  tak za kare  chodzić przez cały weekend mam 14 lat jestem chłopcem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×