Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaaja_pszczółka

Czy nosicie ozdoby z bursztynu?

Polecane posty

Gość milk milka123
o jeżu! ten jest wspaniały o istnieniu takiego koloru nie widziedziłam! http://www.ing.uni.wroc.pl/~pracz/festiwal/o brazki/nowy-46.jpg wypasiony! w połączeniu ze srebrem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca mandarynek
Zdaje się że Chmielewska dość często o bursztynie pisze. Może nie tak często jak o wyścigach ale zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk milka123
kto to Chmielewska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanor
Ja na codzień nosze srebro, duże, proste formy..Dlatego nigdy nie myslałam, że mogłabym nosić bursztyn, ponieważ zawsze widziałam taki oprawiony jakos po "babciowemu".. Do czasu az nie odkryłam galerii bursztynu w Gdańsku na Długim Pobrzeżu. No poprostu REWELACJA!! Proste, nowoczesne, efektowne, zadnych "zawijasków", zwyczajnie piekne... akurat dzisiaj szukałam ich strony w internecie, poniewaz naprawiaja mi branzoletke i chyba nie mają:((( a szkoda:(( jesli ktos jest z gdańska to polecam, chociazby po to żeby nacieszyc oko:) To nie jest kryptoreklama, zwyczajnie zachwycajace jest to co robią z bursztynem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłafarelka
Jak to może byc coś oprawione po babciowemu :) ??? Nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka milka123
tez nie mam pojęcia co znaczy po babciowemu? zwariowaliście co to sie utarlo, że bursztyn z babcia sie kojarzy??? ostatnio widziałam u kolezanki na since do wlosów, przepieknie ise komponuje z rudymi i brązowymi wlosami! niestety ja jeszcze nie widzialam w zadnym sklepie spinki do wlosow, a i w jubilerskich salonach tez nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłafarelka
A może takie spinki to tez już się powoli stają niemodne? Takie babciowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca mandarynek
Jak to kto to Chmielewska? Jedna z najpoczytniejszych autorek w Polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1985
Nie czytałam Chmielewskiej, wiec nie wiem co tam o bursztynie napisała ale mi się osobiście bursztyn jako bizuteria podoba. Jest taki wyjatkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanna86
Ja nie lubię ozdób z bursztynu :( i nie wiem jak inne kobiety moga się nim zachwycać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 85 to poczytaj
to naprawdę lepsze niż ostatnio popularne "tytuły" :) bursztyn jest piękny i ładnie pasuje do opalonej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka milka123
podziękuję za Chmielewską, nie zachwycam się bursztynem, bo jakaś autorka tez to robi czy pisze o tym Essence czy Pani, po prostu to bardzo ładna ozdoba i już wiem co kupię mamie na urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) Ja mam taki sznur bursztynów na czarnych nitkach grubych,malutkie kolczyki na sztyfcie i złoty łańcuszek taki krecony z malutkim serduszkiem z mlecznego bursztynu. Uważam,że bursztyny są śliczne ale nie należy przesadzać i trzeba dobierac je do stroju. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) Ja mam taki sznur bursztynów na czarnych nitkach grubych,malutkie kolczyki na sztyfcie i złoty łańcuszek taki krecony z malutkim serduszkiem z mlecznego bursztynu. Uważam,że bursztyny są śliczne ale nie należy przesadzać i trzeba dobierac je do stroju. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoanna161
Nigdy nie założyłabym żadnych świecidełek!!! O czym wy ludzie piszecie!!! Biżuteria z bursztynu mlecznego to jest klasa!!! Jest piękna, oryginalna i ponadczasowa!!! Ja noszę tylko bursztyny!!! A mam w swojej kolekcji perełki robione na zamówienie. Wiem, że nikt nie będzie miał nic podobnego!!! I o to chodzi!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiaro
Mrrr:) parę lat temu miałam prawdziwą fazę na bursztyn. byłam koło 18 i nie przypominam sobie za bardzo obaw przed babciowatością;) ciągnęło mnie do bursztynów w pięknym, ciemnoczerwonym, wpadającym w brąz kolorze. Tylko pomarzyć o wiszących srebrnych kolczykach z bursztynowymi kulami, albo kilkoma mniejszymi kulkami "osobno". kilkuwarstwowy naszyjnik z surowymi bursztynami na sznureczkach to tez świetna sprawa. Mi sie b. kojarzy z oryginalnością i tajemniczością, ale kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek elektryk
chociaż mieszkam nad morzem i sklepów z bursztynami jest u nas sporo to kamień ten nigdy nie przyciagał mojego wzroku . Rzeczyywiscie kojarzył mi się ze starszymi paniami . Ale rok temu w jednym z naszych polskich uzdrowisk dostrzegłam przepiekny wisior z mlecznego bursztynu . Nabyłam go i od tej pory stałAM się miłosniczka owego kamienia .Żałuję tylko , iż jest on tak drogi bo efektowne naszyjniki < bursztyn w srebrze > to spory wydatek . W szczegolności ten jasny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bizuteri bardzo duzo zalezy od wzornictwa i sposobu obrobki. Osoba w tandetnej bizuterii z bursztynu bedzie wygladala zle, jak i osoba w swiecidelkach z Chin. Mam bizuterie robiona z roznego gatunku kamieni, mam tez bursztyn i stara tez nie jestem (28). Ciekawe jaka bizuterie nosza osoby, ktorym sie bursztyn nie podoba i twierdza, ze jest on przeznaczony dla starych babc? Pewnie diamenty ! Kiczowato jest nosi kicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem, co roku na targach bursztynu Amberif - bywaja tam prawdziwe cuda wzornicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę biżuterie z bursztynu. Jestem stałą klientką tego sklepu : http://www.eko-amber.com/. Mają ekskluzywne i nowoczesne okazy. Nie uważam to za staromodne, lecz za wyrafinowane i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja uważam ze niektóra bizutera z burszttynem jest piekana , ale tez musi być odpowiednie wykonanie jak np w Kruku kolekcja Amberwood i mozna ją taniej znaleść bezposrednio od autorki na www.amberwood.istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueBloood
Bursztyn wcale nie jest staromodny, a teraz wręcz jest bardzo na czasie. Ja bardzo lubię srebro połączone z bursztynem, ale takie delikatne, drobne wzory i kamienie- np takie coś-http://abkstyl.shop.pl/pl/p/Srebrna-bransoletka-z-bursztynem/122 To mój ulubiony sklep z resztą, bardzo nowoczesne wzory mają i duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo szeroki wybór pięknych ozdób z bursztynu ma firma www.houseofamber.eu Uwielbiam ozdoby z bursztynu i często je kupuje. To jest chyba najlepszy sklep proponujący produkty tego typu, więc polecam go wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pierścionek z bursztynem, ale takie delikatne oczko, tak samo lubię kolczyki z małym bursztynkiem, ale naszyjnik, to nie w moim guście... I to prawda, że nie każdemu pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są piękne i wcale nie kiczowate :) I bardzo zdrowe. Oprócz tego że ładnie wyglądają można z nich zrobić np nalewkę i mydło, tu macie przepisy. https://kobietamag.pl/bursztyn-lekarstwo-morza/ Moja babcia taką robi :) wątpie żeby to było smaczne ale zdrowe na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie podoba taka biżuteria. Kojarzy mi się ze starszymi paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×