Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisnioweczka

SEKRETY MINETY

Polecane posty

Gość spragniona hehe
hehee a mój we wtorek ale jakoś przeżyję,może mnie olśni do wtorku,a najlepiej to żeby jego olśniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinulo
hym.. a ja nie wiem czy to moja jakaś wina.. Próbowałem kilka razy moją dziewczynę w ten sposób zadowolić, na początku szło kiepsko chyba... ale po ok 10 miuntach powiedziała mi co jej sie podoba i... zdaje się w kilka minut doszliśmy do sporego podniecenia. Pojękiwała cichutko, zaczeły jej dygotać mięśnie nóg i nagle powiedziała, żebym przestał, spytałem ją dlaczego.. a Ona, że boi się dalej.. i o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
no to nieciekawie faktycznie nie ma się czego bać,nie słyszałam o czymś takim,dawajcie jeszcze raz a ona to miała wcześniej taki orgazm?? ja to wiem że jak nie wyjdzie nam we wtorek to się załamie:) nie wiem czy ja się tak spinam czy on źle robi...już czuję że mam mieć orgazm i nagle mi przechodzi i tak w koło.coś musze z nim poćwiczyć.może damy radę???ja tak lubię minetki i orgazmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problems
niewiem gdzie to napisać dlatego pisze to tudaj jak zadowolić 14-15 letnią dziewczyne plz pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaasssissssst
kup jej loda daj buzi w policzek i pomóż odrobić lekcje a będzie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marechwka
heh mój chłopak nie umie takich rzeczy robić ;p nieraz jak mnie złapie to mnie az wykreci, ale nie z przyjemnosci tylko z bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
jaki brutalny ja to bym powiedziała ogarnij się bo przez ciebie to do końca życia do minetek będę miała uraz;) a poważnie to...:"skarbie postaraj się delikatniej wiesz bo mnie to troszke boli wiesz jest bardzo przyjemnie ale lepiej by było gdybyś bo bym....":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problems
mam jeszcze mały problem mój penis jak niestoi to ma 3i pół centymetra a jak stoi to ma 8 i pół Czy to jest normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problems
(mam prawie 15 lat w moim wieku to jest normalne??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takken
A może to jest przerośnięta łechtaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feryy
nie martw się, ja też nie mam giganta a mija żonka fruwa z podniecenia i ma orgazm za orgazmem. Popracuj jezykiem a jak dojdziesz do wprawy to po takiej minetce to tylko formalność ruszysz kilak razy małym i finał gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwodziciel
A mi sie wydaje ze najwazniejszy jest nastroj. Gdy przez caly wieczor szeptam odpowiednio, mowi jak ja bede calowal itd. patrze jak dziecko gdy rozpakowuje prezent. Dziewczyny naprawde odplywaja :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość startexplorer
każda kobieta potrzebuje troche czegoś innego, więc ważna jest komunikacja w łóżku, oto cały sekret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belisario
Witam was :) osobiście sam uwielbiam minetkę bez tego nie wyobrażam sobie sexu :) miałem kilka partnerek i szczerze dawniej nie nazywały mnie pogromcą łechtaczek :P nigdy nie dostałem komplementu za minetkę... Do czasu :) Spotkałem dziewczynę która powiedziała mi ze robie to średnio w pierwszym momęcie myslałem ze się zabije ;/ (nie polecam) powiedziała to będąc ze mną w 100% szczera :)(polecam) najlepsze było to jak pokazała mi o co jej chodzi! Boże wszystko zrozumiałem :) Coś wam powiem Kobieta to taki topiacy się z wszytkich stron lód na pustyni. Normalnie lizał byś go jak najszybciej żeby się nim nie ubrudzic a to własnie największy błąd masz cały byc w tym lodzie! to najważniejsza z technik Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomim
proponuję zerknąć na tą stronę < http://gwp.blog.pl/komentarze/index.php?nid=8096974 > opisujecie tu że facet musi się z tym rodzić , według mnie JESTEŚCIE W BŁĘDZIE popatrzcie ten komentarz o brzoskwini na tej stronie kiedy po raz pierwszy go przeczytałem zacząłem się śmiać jak głupi ale jednak mnie coś podkusiło żeby spróbować , robię żonie minetę niemal za każdym razem lubię to robić , w momencie kiedy próbowałem jak opisał ten gościu i zacząłem robić minetę mojej żonie to po pierwszych 15 sekundach moja żona się mnie zapytała czy uczyłem się czegoś albo czy czegoś próbowałem bo przedtem nie dawałem jej takiej rozkoszy po przez robienie minety , moja żona po prostu szalała a ja nie mogłem jej opanować całość trwała nie jak przedtem 15 min a niecałe 5 min jak to możliwe czyży nie było na to techniki przekonajcie się sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
u mnie też niestety tylko 1 robił to dobrze .... wszyscy inni do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi77
moge zademnstruować którejś chętnej z lubina nr tel i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikitakau
A ja myślę że każda z nas lubi inaczej. Ja uwielbiam jak mnie liże po wargach stromowych, a potem po łechtaczce. Ale niestety mój obecny chłopak się okropnie brzydzi, ale loda to by chciał. Ale jak macie dziewczyny dobrą przyjaciółkę to w pozycji 69 możecie sie zaspakajać, bynajmniej ja tak robie z przyjaciółką co drugi dzień i jest super jak ona mie muska a ja ją. A mój chłopak nawet się nie pokazuje w te dni a jak jest to często muszę sama się zaspakajać wibratorem a on mnie całuje w usta i spogląda jak się gumowa zabawka wije gdy ją wyciągam. Wolała bym aby to jego języczek się tam wił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belisario jestes boski
ale czy msz na dupie wloski? Czy twoj ojczysty jezyk jest wloski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko na temat minety znajdziesz na MINETY.PL - po wejściu na stronkę klikasz jedną z reklam i masz dostęp do całego serwisu za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc minetka jest super jesli jest robiona delikatnie namietnie jestem facetem i kazda kobieta ma odlot:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karton

Mnie mój facet wkurza , jak ja robię jemu i to widzę jak bardzo mu się to podoba i że robię to dobrze a on robi to beznadziejnie , jakby mu nie zależało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewa
40 minut temu, Gość Karton napisał:

Mnie mój facet wkurza , jak ja robię jemu i to widzę jak bardzo mu się to podoba i że robię to dobrze a on robi to beznadziejnie , jakby mu nie zależało :/

Mój  mąż też jest beznadziejny, jedna technika tylko.Warg nie polize,języczka nie wepchnie w dziurkę. Można tylko marzyć  o super minetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz

WisniowecZKa Ewo...Tak bardzo sie cieszysz.Najpierw musi byc tymczasowe aresztowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewa
23 minuty temu, Gość Gomesz napisał:

WisniowecZKa Ewo...Tak bardzo sie cieszysz.Najpierw musi byc tymczasowe aresztowanie.

Z czego się cieszę?I jakie tymczasowe aresztowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chętną Panią  wypieszczę cudownie języczkiem ....... priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×