Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owsianka

szukam orkiestry na wesele z okolic szczecina

Polecane posty

Gość hajduk1982
zespół "Bursztyn" z Nowogardu. Biorą okolo 3000 tys za dwodniowe wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduk1982
Uwierz mi.. Na takich rzeczach nie ma co oszczędzać, wesele jest raz w życiu, więc warto żeby było udane. Jeśli weżmiesz ten zespól to masz to jak w banku, gorąco ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Czy ktoras z Was bawila się na weselu z HAPPY SINGERS? albo spotkala się z opiniami na temat zespołu? Pomozcie, musze szybko podjąć decyzje o wyborze zespołu na swoje wesele. Dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie...ja też szukam orkiestry... co polecacie????? namiary proszę!!! okolice szczecina oczywiście.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie ścigną za spamowanie ale co tam:P Jeśli chodzi o konkretne porady dla osób ze Szczecina i okolic, to radzę korzystać z e-wesele.pl Tam też jest forum ślubne, ale szczecińskie i tam najłatwiej uzyskać jakąś konkretną radę albo opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj podpisalismy umowe z zespołem FRAZA, 1300zł jakby ktos był zainteresowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millaa
czy ktoś może sie wypowiedzieć o zespole fraza? zastanawiam sie czy warto ich wziąć na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwell
Goraco polecam "FUNNY DUO". Znakomicie prowadzą wesele i piękne śpiewają. qwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwell
W sierpniu bawiłam się na weselu w Brzózkach nad Zalewem Szczecińskim. Grał zespół FUNNY DUO!!! Świetnie prowadzili zabawę i oczepiny. Podobał mi się ich śpiew, szczególnie dziewczyny, która śpiewała przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha82
ja bardzo polecam zespół Dynamit!bawiłam sie u niech na weselu jak grali!mieli fantastyczne zabawy na oczepinach i bardzo dobrze grają. robią krótkie przerwy i długo grają. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety-s1
mam zespół szescioosobowy, perkusja, bas, klawisze/akordeon, saksofon/gitara + dwie wokalistki. Gramy odprowadzenia a także akustycznie przy stołach. pozdrawiam, Sławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Ja byłem na weselu gdzie grał Happy Singers mi się bardzo podobało grają żywe kawałki zapraszają do zabawy były w ogóle super konkury aha jedna z wokalistek w pewnym momencie przebrał się za Cher i zaśpiewała ten jej hit to było coś świetnego taka niespodzianka dla pary młodej i dla gości, gorąco polecam mój kuzyn ma już rezerwacje na październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna_
Bosto Band !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikilinka
szczerze polecam zespół Astrax ze Szczecina niedrogo a zabawa wspaniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitar25
Zespół muzyczny ''Azet'' na wesela i imprezy okolicznościowe. Zabawa gwarantowana. Prowadzenie zabawy profesjonalne z humorem, konkursy nie żenujące. Wyprowadzenie z domu akordeon, skrzypce saksofon ,gitara. Repertuar do wyboru. Tel.0604 388 937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GITAR25
Zespół muzyczny ''Azet'' na wesela i imprezy okolicznościowe. Zabawa gwarantowana. Prowadzenie zabawy profesjonalne z humorem, konkursy nie żenujące. Sprzęt nagłaśniający i oświetlenie najwyższej klasy Przy spotkaniu możliwość obejrzenia i posłuchania zespołu na DVD. Wyprowadzenie z domu akordeon, skrzypce saksofon ,gitara. Repertuar do wyboru. więcej http://www.planujemywesele.pl/13507-zespol-muzycznyazet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migra
Polecam zespół "Szczęśliwy Traf" z woj. Zachodniopomorskiego.. Fajnie grają i nie drogo.. Kontakt do nich.: 504957050 e-mail: szczesliwytraf@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżna
Napiszę jedno: SILVER BAND. Chyba sa ze Szczecina. Wiem, że śpiewa tam Sylwia. Dziewczyna powala głosem i tym, że zawsze jest wesoŁa na scenie. Śpiewa biesiade weselną, nowości i inne utwory w różnych językach, a jak usłyszycie ja w rockowych utowrach to szczena normalnie odpada, nie tylko opada! Spiewa z nią jeden chŁopak, też miŁy gŁos dla ucha. ogólnie zespól liczy 4 osoby . no i graja na akordeonie i saksofonie przy stołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darcia
A moze ktos moze cos wiecej powiedziec na temat zespolu muzycznego "funny duo"?? Ktos ich słuchał na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat zespolu "funny duo" nie mogę ci pomoc, ale polecam ci zespół muzyczny "Trawers", grali u mojego kuzyna, wyprowadzenie z domu (akordeon, saksofon, werbel) prowadzenie wesela super...konkursy na poziomie...zawsze z nimi moża sie dogadac..polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat zespolu "funny duo" nie mogę ci pomoc, ale polecam ci zespół muzyczny "Trawers", grali u mojego kuzyna, wyprowadzenie z domu (akordeon, saksofon, werbel) prowadzenie wesela super...konkursy na poziomie...zawsze z nimi monża sie dogadac..polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×