Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owsianka

szukam orkiestry na wesele z okolic szczecina

Polecane posty

na temat zespolu "funny duo" nie mogę ci pomoc, ale polecam ci zespół muzyczny "Trawers", grali u mojego kuzyna, wyprowadzenie z domu (akordeon, saksofon, werbel) prowadzenie wesela super...konkursy na poziomie...zawsze z nimi monża sie dogadac..polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiertelnik
Ja miałem przyjemność słuchać panią Sylwie z Silvera Bandu w restauracji Magnolia w Szczecinie. Dzięki niej były w tej restauracji dosłownie koncerty! Aż szkoda, że zamiast Magnoli jest teraz Żabka. wileke schade. gross schade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janecki
Naprawdę Polecam zespół Szczęśliwy Traf,Wspaniale grają, Kontakt do nich tel. 697251238 lub e-mail: szczesliwytraf@wp.pl Graja różne imprezy. Pochodzą z MIeszkowic. Naprawde utalentowani :) Znajdziecie ich na tej stronie http://szczecin.szerlok.pl/oferta/zespol-muzyczny-na-wesele-szczesliwy-traf-ID3uGE.html |Grali u mnie na weselu/. Przesympatyczni Są NIEDRODZY POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżyk Cezary
Witam. Szukałem zespołu muzycznego wraz z narzeczoną i wybraliśmy Silver Band. Dosłownie kilka dni temu podpisaliśmy umowę z Panią Sylwią. Ta Pani jest po prostu rewelacyjna. Opowiedziała całą historię zespołu przy okazji obejrzeliśmy filmy z ich występów oraz szeroka galerie zdjęć z występów dla dzieci. Byliśmy pod wrażeniem. Oprócz tego mieliśmy wykwintny koncert na pianinie. Zapytałem tylko czy Pani gra na pianinie, ujrzawszy ten instrument jak weszliśmy. Nawet nie trzeba było namawiać, a mogliśmy posłuchać Chopina, a zaraz po tym kilka utworów rozrywkowych i weselnych. Kiedy zagrała nam "Wielką Miłość" Krajewskiego już nie miałem żadnych wątpliwości, że tą osobę chcę na moim weselu, tym bardziej , że ten utwór jest dla nas bardzo ważny i właśnie ten ma być wykonywany przy naszym pierwszym tańcu. Resztę zespołu znamy z płyty i powiem szczerze, że naprawdę dobrze trafiliśmy. Świetne wokale i muzycy! polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witaj :) Zapraszam na swój nowo powstały blog poświęcony ślubom. http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych treści oraz linków. Pomożemy w wyborze sali, sukni ślubnej, fotografa czy też różnych innych dodatków. Zapraszam również osoby, które chciałyby zareklamować coś związanego ze ślubem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik-ślubny
Witaj :) Zapraszam na swój nowo powstały blog poświęcony ślubom. http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych treści oraz linków. Pomożemy w wyborze sali, sukni ślubnej, fotografa czy też różnych innych dodatków. Zapraszam również osoby, które chciałyby zareklamować coś związanego ze ślubem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisibella
Napewno moge odradzic!!!! Zespol Tequila Band ze Swinoujscia! Porazka !!!! Drogo do tego chcieli nas naciagnac na doplaty po weselu cala noc grania z plyt!!! PORAZKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areo79
kiedys grał dla znajomej jakis TOAST z okolic człuchowa.. nawet fajnie bylo..wiec tez polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszeliśmy i czytaliśmy bardzo dobre opinie na temat zespołu Silver Band Ze Szczecina i wybraliśmy ich. będziemy korzystać z ich usług podwójnie. Najpierw na chrzcinach ale w konfiguracji pani Sylwia i Pan Paweł. Zagrają nam przy obiadku na pianinie i na saksofonie. Natomiast na weselu już w całym składzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szolasas
a gdzie sala? Bończa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA z Dębna
Hej ,Tani Zespół jak i ZArówno z wspanialymi repertuarami i muzyką na żywo Mialam wesele dosc niedawno grał u mnie Wyzej wymieniony Zespół SZCZĘŚLIWY TRAF Genialni ludzie mlodzi zdolni potrafia zabawic wszystkie pokolenia od tych najmłodszych po starszych oraz młodzież, Byli wspaniali posiadam takze ich plytkę z nagraniem oczywiscie nr do zespolu to 697251238 -bardzi sympatyczna dziewczyna pod nr co jakis czAAS kontaktujemy sie ze soba:) wiem Ze nie tylko graja po weselach takze i po koncertach komuniach studniówkach. Zespół spisał sie na MEDAL NIE POŻAŁUJECIE MIŁY KONTAKT I WSPANIAŁY ZESPÓŁ POZDRAWIAM odsylam do stronyy http://tablica.pl/oferta/wesela-zespol-muzyczny-zachodniopomorskie-ID11obB.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emili-a1982
Z czystym sumieniem polecam zespół Funny Sunny Company. Grali na naszym weselu polsko-niemieckim 14.04.2012. Zarówno polscy, jak i niemieccy goście bawili się świetnie. Dziewczyna naprawdę ma power'a. Zabawy prowadzone były po polsku i po niemiecku, również śmiesznie i na poziomie. Muzyka super, przebieranki, peruki. Zespół dał z siebie wszystko. Polecamy. Emilia i Christoph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie profesjonalnego zespołu na wesele w Szczecinie, lub dobrego DJ-a , koniecznie odwiedźcie serwis http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Szczecin/Zespol-DJ/ Znajdziecie tam szczegółowe oferty, zdjęcia filmy wideo oraz pełne dane teleadresowe, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z zespołem lub DJ-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EleS
Natomiast ja polecam http://tenwielkidzien.pl/zespoly_weselne_szczecin Jak ktoś szuka zespołu muzycznego w Szczecinie, to na pewno coś dla siebie tam znajdzie. Największy katalog zespołów muzycznych i DJ-ów ze szczecina i okolic jaki widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno-tematycznch według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka. Tel. 532 557 626. Szczecin. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno-tematycznch według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka. Tel. 532 557 626. Szczecin. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam zespół Era Band z Polic Prowadzili nasze wesele,są niesamowicie. zabawa do białego rana gwarantowana :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siejo
http://www.bangbangbang.pl to nasz zespół muzyczny na wesele w Szczecinie.. Śpiewamy i gramy wyłącznie na żywo i zapraszamy Państwa do przyłączenia się do wspólnej zabawy! Nie boimy się porównania do innych zespołów - zapraszamy na spotkanie z nami na żywo w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiasrasiua87
do swiety-s1 hej zainteresowała mnie Twoja oferta, szczególnie to spiewanie przy stołach. możesz się odezwać na maila granatix87@o2.pl dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalgoclaw
Witam poszukuje dobrego zespolu muzycznego do 2tys zl na wesele.. Polecacie Cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pana u gory. No u mnie na weselu grali www.key-band.pl z cenami to roznie, zalezy jak się dogadasz, ale naprawde warto nawet jakbys miał troszke dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacool90
kiedyś byłem na weselu i grał tam zespół kower faktory (jakoś z angielskiego tak). chłopaki młode grać potrafią, wszystko na żywo. mało dysko-polo, ale rock, pop, disco było. numery dla starszych i troszkę młodszych. dawali radę zabawa fajna. młodzi chwalili się, że to znajomi i że mało wesel grają, bo każdy w jakimś rockowym zespole gra. najfajniejsze bo zagrali koncert dla młodych prawie godzinę queen, mnie to nie przeszkadzało, ale super wyglądało goście pełne zaskoczenie :) ja ich polecam bo sam ich zamówiłem na swoje wesele :) pozdrawiam jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół "szczęśliwy Traf" z mieszkowic, dobry zespół ale na głęboką prowincję. Pan klawiszowiec umiejętności muzyczne dziecka lat około 12, część puszcza, a część dogrywa na klawiszu, wokal coś dośpiewuje, ale gdyby nie miał mikrofonu też by się nic nie stało. Pani dobrze zbudowana z gitarą- wokal ok, umiejętności gry na instrumencie - dziecko z podstawówki, kilka prostych akordów na krzyż. Repertuar 95% disco polo, ale dla fanów takiego repertuaru zespół wręcz stworzony. Imprezy prestiżowe dla bardziej wymagającego gościa- zdecydowanie odradzam, nie nadają się ( zbyt mierne umiejętności instrumentalne ) konferansjerka drugiej pani oraz wokal na przyzwoitym poziomie, aczkolwiek nie porywające. Sprzęt na przyzwoitym poziomie, wielki plus- nie piją w pracy! Reasumując zespół dedykowany na uroczystości weselne oraz zabawy dla mało wymagających gości dla których prymitywna muzyka pod nogę nie będzie stanowiła bariery do całonocnej biesiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio_4845
ja od siebie moge dodac, ze fajny zespol na wesele to the good sound - ogolnie graja na pomorzu. bylem na weselu jak grali i powiem szczerze, ze wpadli w ucho. sprawdz sobie demo na ich stronie. fajni, mlodzi ludzie. fajnie prowadza wesele, graja urozmaicony repertuar, czego chciec wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magdalenka
Wesele to ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Dlatego my zdecydowaliśmy się na Szczecin http://www.europejska33.eu/. Fajna sala która spełnia nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dera
Orkiestrę na na wesele znaleźliśmy szybko a ślub braliśmy we styczniu. Schody to dopiero się zaczęły w momencie szukania sali weselnej. Bo miało byś nie standardowo, nowocześnie i jednocześnie elegancko. Trudno było w Szczecinie coś takiego znaleźć mimo dużego wyboru sal. W końcu znaleźliśmy coś idealnego dla nas Szczecin http://www.europejska33.eu/ . Spełniła wszystkie nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×