Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
korbak

Dziewczyny! Jak smakuje penis?

Polecane posty

Gość penisiaska
zalezy jak zadbany jest facet i jak sie odzywia jaka ma higiene itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TAM....
nie wiem, nie jadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisiaska
korbak a co chcesz więcej wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w temacie - czyli jakie odczucia, kiedy lepiej, kiedy gorzej i od czego konkretnie to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Troche jak kurczak. Ale wątroba jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediana 26
Smakuje jak każda inna kiełbasa. Ale gdy trochę śmierdzi to trzeba posmarować musztardą, ewentualnie ostrym kechupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosto po umyciu (jego) mam wrażenie czasami że nie ma smaku. Poźniej (pewnie za sprawą lekko wydobywających sie "płynów" ze środka_:)odczuwa sie że jest lekko słonawy, czasem mdły, ale dla mnie zawsze podniecający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko powiedz mi
Zalezy od chemii miedzy kochankami. Moj ex przesadnie dbajacy o higiene srednio mi smakowal, czulam go nawet po myciu. Mojego obecnego partnera ostatnio pytalam jak on to robi ze w ogole nie czuje jego zapachu, czy sie zawsze myje przed spotkaniami. On zdzwiony powiedzial ze nie, ze normalnie bierze prysznic, a ze mna widzi sie " z marszu". Wydaje mi sie ze to kwestia dopasowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie nie dziwie że tak bardzo Cie to interesuje. Sama chciałabym wiedzieć jaki smak ci*** odczuwają dokładnie faceci, ale wiem że jest troche słona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko powiedz mi
Ten sam obecny partner nie odczuwa mojego zapachu jako intensywny lub nieprzyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko powiedz mi
I co dziwne, stwierdziłam, że mój obecny czym rzadziej się myje, tym bardziej odpowiada mi ten zapach i smak. Ostatnio jak do mnie wpadł "z marszu" po 2-ch tygodniach spędzonych w tirze, to myślałam, że dostanę orgazmu już po 5 sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko powiedz mi
3 tygodnie tarzal sie w blocie, podszywaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.......
o fuuuu ale z was oblehy..... autorko mniej wiecej wiem o co pytasz wiec ci odpowiem, smakuje jak morska woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robić??.....to wstydliwy temat, co z tego, że mój penis osiąga 20 cm, jak kiedy przyrasta na grubość, to czuje że pęknie, bo mi napletek go ściska......jest to bolesne....kiedy dziewczyna mnie podnieca jest to dla mnie bolesna...jak to wytłumaczyć dziewczynie.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvbui
nie wiem, nie ma smaku ale ma zapach taki jak.. penis :D nie umiem tego do niczego porównać. ale jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvbui
ja pierdziele pielucha to idź do chirurga!!! na co czekasz!!! takie sprawy sie załatwia od ręki. przetną ci skórkę albo cie obrzezają i bedziesz sie mógł podniecać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×