Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
korbak

Dziewczyny! Jak smakuje penis?

Polecane posty

Gość kamaaaaaaaaaas
smakuje chu*owo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak ładna kobieta, to jeszcze większy ból tylko przeżyję ;-OO((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raxuuu
hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgvbui
nie , nie pokochałabym jeśli by to wynikało tylko z jego strachu iścia do doktora. nawet jak to bedzie kobieta to uwiez że dla niej to żadna różnica kto do niej przychodzi. idź jak najszybciej i miej to juz z głowy. na pocieszenie powiem ci że jak miałam praktyki na wakacjach w szpitalu to była dziewczyna która do 23 roku życia chodziła z naroślą długości 10cm na wardze sromowej! i nie rozumiem jak młoda, ładna dziewczyna mogła sie tak oszpecić. nie miała chłopaka, nie chodziła na basen a załatwili to w 1 dzień! zabieg trwał chwile i po krzyku, w znieczuleniu wiec ani ból ani nic. nie ma na co czekać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaZadora
mam 11 lat ale sex to dla mnie wielka frajda:-D penis smakoje jak kielbasa ale jajeczka sa jeszcze lepsze :-P uwielbiam je podgryzac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś x
Oczywiście po prysznicu.Mąż mi robi minetkę aż do orgazmu bardzo mu smakuje potem seks dopochwowy i kończę lodzikiem do dugiego męża wytrysku bardzo mi smakuje.Może dlatego że ja bylam cnotką maż prawiczkiem nie mamy zahamowań w oralku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Kozioł
Umówiłem się raz z takim jednym na spotkanie u niego. Takie spotkanie facetów. Wiadomo było że nie będziemy skrępowani. Oglądaliśmy filmy erotyczne. Ja i on jesteśmy hetero. Masowałem mu penisa i ssałem. Wiedziałem że jest mu dobrze i mnie też to podniecało. Jego penis był super. Większy od mojego. Cudowny w dotyku a byłem tak podniecony że też mi smakował. Spiłem całą jego spermę. Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolegg
eh...serio? xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorosły facet że stulejką gdzie ty się uchowałeś w dżungli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak

Niema smaku jest jak gładka skóra

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 01:37, Gość lustereczko powiedz mi napisał:

Ten sam obecny partner nie odczuwa mojego zapachu jako intensywny lub nieprzyjemny.

lubię intesnywne zapachy kobiet ale muszą być to zapachy przyjemne. Oczywiście, że bardzo ważna jest kwestia higieny czyli codzienne, regularne mycie bo tylko wtedy te zapachy mają szanse być przyjemne. Ale jeśli jest ta chemia pomiędzy nami to wolę aby nie było to mycie bezpośrednio przed ale aby ten naturalny zapach kochanki jednak był. Działa jak silny afrodyzjak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Niewiem czemu ale ma lekko orzechowy smak. Oczywiscie jak kilka godzinek sie nie myje . I chce lodzika.. jeszcze do końca  nie polubiłam tego zapachu i smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal7729a4

Aga każdy tak samo smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

Ja lubię ssać te już z zapachem,takie po całym dniu -jeszcze nie cuchnące ale już mające zapach faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość jagna napisał:

Ja lubię ssać te już z zapachem,takie po całym dniu -jeszcze nie cuchnące ale już mające zapach faceta

Aha, czyscisz facetowi przed kąpielą ? 🙂, Pewnie wiele kobiet przyciągają takie męskie zapachy. Jak stanie to masz więcej do czyszczenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jagna, to ciekawe że nie wymagasz umycia przez faceta jego penisa, niektóre kobiety wybrzydzają zamiast zabrać się za smakowanie penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

Nie lubię takiego śmierdzącego szczynami po kilku dniach ale takiego jednodniowego uwielbiam,jak go ssam to go również wącham - strasznie mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To odciągnie mu naplet i pod żołędzia sobie zwachaj i przełóż. Masz jednego czy różnych facetów, wacki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Penis czy ejakulat? Nie probowałem, ale na logikę zachowując higienę nie powinien mieć smaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość jagna napisał:

Nie lubię takiego śmierdzącego szczynami po kilku dniach ale takiego jednodniowego uwielbiam,jak go ssam to go również wącham - strasznie mnie to podnieca

No nie dziwię się, sam bym nawet takiego nie dał kobiecie posmakować... Ale po jednym dniu  niemycia to maksimum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej jakby pani co wielu próbowała napisała coś.. ponoć różne są, zależy jak facet żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????

Sprobuj a się dowiesz jak smakuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi smak odpowiada nigdy nie miał zapachu ale tylko jest za gruby wolała bym nieco mniejszego bo ust nie trzeba zbyt otwierać a i głębiej można brać chłopak tez nie narzeka na zapach czy smak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 01:30, ZłaNiedobraKobieta napisał:

prosto po umyciu (jego) mam wrażenie czasami że nie ma smaku. Poźniej (pewnie za sprawą lekko wydobywających sie "płynów" ze środka_:)odczuwa sie że jest lekko słonawy, czasem mdły, ale dla mnie zawsze podniecający:)

Też uważam że zaraz po umyciu bez smaku, a po pewnym czasie lekko słonawy ,lecz zawsze podniecający...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×